شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه شدن مقدار دسته بندی های زیر مجموعه به اصلی
با سلام.چه طور میتونم کاری کنم که اگر یک آگهی در یک زیر دسته ایجاد شد مقدار دسته اصلی هم تغییر کند.به عبارتی منظورم این است که اگر دسته اصلی آموزش است و زیر دسته آموزش کامپیوتر،کاربر که زیر دسته آموزش کامپیوتر را انتخاب می کند چه طور می توان کاری کرد که عدد جلوی دسته اصلی آموزش هم یکی اضافه شود؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
خب در حالت پیشفرض این کار انجام میشه و کل آگهی هایی که در زیر شاخه ها ارسال شده در شاخه مادر هم نشون میده
  پاسخ
سلام.مشکل من از فایل main.php بود،این مشکل را حل کردم.ولی الان هم با بخش سایدبار مشکل دارم به خاطر اینکه اسامی شهرها در سایدبار اضافه نمیشه و در زمان انتشار آگهی رایگان هم وقتی نام کشور انتخاب میشه فیلدهای استان و شهر اتوماتیک پر نمیشن در صورتیکه من از منوی تنظیمات-موقعیت ها نام استان ها و شهرها را وارد کرده ام.لطفا راهنمایی بفرمایید.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [حل شد] اضافه کردن تصویر به آگهی ویژه radmard 8 101 ۱۳۹۶-۰۵-۱۷، ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  ویرایش صفحه اصلی (index.php) matin57 5 95 ۱۳۹۶-۰۵-۱۶، ۱۰:۱۱ ب.ظ
  اضافه نمودن متن در پایین وب سایت esfahanrasane 1 57 ۱۳۹۶-۰۴-۲۱، ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mahtabnaderimc
  بازگشت به صفحه ی اصلی بعد از ایجاد اگهی majavanmardi33@gmail.com 1 270 ۱۳۹۵-۰۸-۱۲، ۰۱:۱۰ ب.ظ
  [حل شد] صفحه بندی zobu 3 422 ۱۳۹۵-۰۵-۱۷، ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: zobu
  اضافه کردن مدل ماشین به عنوان آگهی kala 1 616 ۱۳۹۵-۰۴-۲۸، ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
Exclamation اولویت بندی mboy 0 565 ۱۳۹۴-۰۵-۲۴، ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mboy
  خطا در دسته بندی info@jibax.com 1 698 ۱۳۹۴-۰۵-۲۲، ۰۸:۰۹ ق.ظ
  چطور میتونم زیر دسته ایجاد کنم؟ iranads 0 440 ۱۳۹۴-۰۲-۲۸، ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: iranads
Exclamation صفحه بندی آگهی ها mboy 0 680 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۸:۳۴ ب.ظ