شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپلود نشدن تصاویر در هاست دانلود
سلام 
خسته نباشید 
یه سوال داشتم اینکه سیستم مدیریتی روی هاست میزبانی نصبه-حالا من میخوام افرادی که میخوان آگهی قرار بدن تو سایت-عکساشون رو توی هاست دانلود آپ بشه-یعنی سیستم مدیریتی روی سی پنل-ولی عکس ها روی هاست دانلود آپ بشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
در وردپرس پلاگینی برای اینکار وجود داره اما در او اس کلاس من هیچ اموزشی یا پلاگینی یا ... پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
  پاسخ
تبلیغات
ads
جناب اینجا انجمن او اس کلاس فارسی هست شما باید سوالتون رو توی انجمن های وردپرس بپرسید
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۱:۰۳ ب.ظ)morteza نوشته است: جناب اینجا انجمن او اس کلاس فارسی هست شما باید سوالتون رو توی انجمن های وردپرس بپرسید

دوست عزیز اگر شما یه ذره با دقت سوال منو میخوندین متوجه میشدید که بنده سوال کردم روی او اس کلاس و برای شما مثال زدم که توی وردپرس پلاگین وجود داره ولی توی او اس کلاس من چیزی پیدا نکردم
لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۲:۰۷ ب.ظ)matin57 نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۱:۰۳ ب.ظ)morteza نوشته است: جناب اینجا انجمن او اس کلاس فارسی هست شما باید سوالتون رو توی انجمن های وردپرس بپرسید

دوست عزیز اگر شما یه ذره با دقت سوال منو میخوندین متوجه میشدید که بنده سوال کردم روی او اس کلاس و برای شما مثال زدم که توی وردپرس پلاگین وجود داره ولی توی او اس کلاس من چیزی پیدا نکردم

عذرخواهی میکنم فکر کردم شما برای وردپرس میخواهید چنین چیزی امکان پذیر نیست فعلا چون تصاویر در سایزهای مختلف ایجاد میشه طبق گفته انجمن اصلی این مورد امکان پذیر نیست
اگر احیانا پلاگینی موجود باشه سعی میکنیم هر چه زود قرار بدیم
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۲:۴۱ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۲:۰۷ ب.ظ)matin57 نوشته است:

عذرخواهی میکنم فکر کردم شما برای وردپرس میخواهید چنین چیزی امکان پذیر نیست فعلا چون تصاویر در سایزهای مختلف ایجاد میشه طبق گفته انجمن اصلی این مورد امکان پذیر نیست
اگر احیانا پلاگینی موجود باشه سعی میکنیم هر چه زود قرار بدیم
خواهش میکنم دوست عزیز 
یعنی حتی با تغییر در کدهای php و تغییر ادرس اپلود تصاویر در کدهای قالب اینکار امکانپذیر نیست؟؟

چون اگر این امر امکانپذیر نباشه قاعدتا اسکریپت نیازمندیها یه مشکل اساسی و غیر قابل حل داره که این اسکریپت بلا استفاده میکنه 

شما در نظر بگیرید روزانه ۱۰۰اگهی ارسال شود و هر اگهی ۴ عکس با دوره انقضای ۲ ماهه حدود ۱۲ گیگ فضا و با احتساب اسکریپت و ... حدود ۱۳ گیگ فضای هاست نیاز هست که طبعا هزینه اون از هزینه یه اسکریپت در یک مدیریت محتوای دیگه بیشتر میشود
  پاسخ
درست می فرمایید ولی برای سایت های و شرکت های بزرگ چنین موردی زیاد مهم نیست چون اصلا روی سرور مجازی یا اختصاصی یا هاست اختصاصی با فضای بالا هستن و همچنین شما برای رفع این مشکل اگر سایت پر بازدید باشه باید مثل دیوار یک ماه قابل رویت باشه بعد یک ماه کلا حذف بشه
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۳:۲۶ ب.ظ)morteza نوشته است: درست می فرمایید ولی برای سایت های و شرکت های بزرگ چنین موردی زیاد مهم نیست چون اصلا روی سرور مجازی یا اختصاصی یا هاست اختصاصی با فضای بالا هستن و همچنین شما برای رفع این مشکل اگر سایت پر بازدید باشه باید مثل دیوار یک ماه قابل رویت باشه بعد یک ماه کلا حذف بشه

ممنونم دوست عزیز
فقط اینکه با تغییر کدها این امر امکانپذیر هست؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
امکان پذیر هست ولی باید تسلط کامل داشته باشین و هسته رو تغییر بدین
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۱۰:۵۹ ب.ظ)morteza نوشته است: امکان پذیر هست ولی باید تسلط کامل داشته باشین و هسته رو تغییر بدین

ممنونم 
ولی متاسفانه تسلط ندارم
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آپلود نشدن تصویر aagah 1 44 ۱۳۹۶-۰۶-۰۱، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  ارسال نشدن ایمیل های اتمام آگهی و... esfahanrasane 1 497 ۱۳۹۴-۱۲-۲۰، ۱۲:۰۲ ق.ظ
Question نیاز به هاست رایگان برای نصب او اس کلاس sylvester 1 539 ۱۳۹۴-۰۵-۱۲، ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sylvester
  دیده نشدن سایت بعد از نصب takvps 9 5,890 ۱۳۹۲-۰۹-۱۰، ۰۹:۴۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads