شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 331 - File: inc/plugins/my_ad_manager.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/my_ad_manager.php 331 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 139 myads_inline
/inc/functions_post.php 785 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 1063 build_postbit
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 44 - File: inc/functions_post.php(799) : eval()'d code PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/functions_post.php(799) : eval()'d code 44 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 799 eval
/showthread.php 1063 build_postbit
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 44 - File: inc/functions_post.php(799) : eval()'d code PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/functions_post.php(799) : eval()'d code 44 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 799 eval
/showthread.php 1063 build_postbit
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 44 - File: inc/functions_post.php(799) : eval()'d code PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/functions_post.php(799) : eval()'d code 44 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 799 eval
/showthread.php 1063 build_postbitاعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی ویژگی های طراحی سایت
#1
بررسی ویژگی های طراحی سایت
 
 
بررسی ویژگی های طراحی سایت 
شما در حال شانس هستید امروز ما از طریق تغییرات و ویژگی های جدید بین نسخه ها راه می یابیم. تغییراتی که باید انجام دهید، معمولا فقط تغییر نام کلاس و برخی تنظیمات در طراحی سایت است. برای صرفه جویی در وقت زیادی که برای اصلاح تغییرات ایجاد شده است، لیستی از چیزهایی را که باید در هنگام مهاجرت از بوت استرپ به بوت استرپ در طراحی سایت وارد کنید، کامپایل کنید. ما با بحث در مورد تغییرات ساخته شده است
در چارچوب بوت استرپ و نحوه عملکرد طراحی سایت شما تاثیر می گذاریم. سپس ما روش جدید نصب بوت استرپ و نحوه اندازه گیری واحد شبکه را بررسی خواهیم کرد و چگونه فلکس باکس می تواند بر روی طرح های پاسخگو در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن کمک کند. ما همچنین به تغییر برخی از اجزای بحث خواهیم کرد و نگاهی خواهیم داشت که در نسخه جدید جاوا اسکریپت اتفاق می افتد. در نهایت، ما نگاهی به برخی از اجزای جدید از جمله کارت، راهنمای ابزار و فلکس باکس در طراحی سایت می دهیم. می توانید هدف را به اندازه اندازه اچ تی ام ال در پیکسل جهت طراحی سایت تقسیم کنید.
 
آموزش تصویری در طراحی سایت
با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان از فایل های سی اس اس منبع کمتر از ساس در طراحی سایت استفاده کنید از پی ایکس به رم به عنوان واحد اصلی سی اس اس در طراحی سایت تغییر یافته است. اکنون پرس و جوهای رسانه ای به جای پی ایکس در طراحی سایت قرار دارند
فونت بزرگ جهانی از افزایش یافته است اگر آماده باشید که طراحی سایت را از نسخه بوت استرپ قدیمی به بوت استرپ مهاجرت کنید، این مقاله برای شماست. منبع بوت استرپ در طراحی سایت منبع بوت استرپ شامل سی اس اس پیش ساخته، جاوا اسکریپت و دارایی های فونت همراه با منبع کمتر، جاوا اسکریپت و مستندات در طراحی سایت است. این سلسله مراتب فایل زیر است. در بوت استرپ منبع با توجه به مهاجرت از کمتر به ساس از طریق لایب ساس جایگزین شد.
نصب بوت استرپ در طراحی سایت
بوت استرپ گزینه های مختلفی برای نصب ارائه می دهد بوت استرپ آلفا به تازگی در طراحی سایت منتشر شده است، بنابراین همه مدیران بسته نسخه آلفا هنوز منتشر نشده است، اما خیلی زود آن را دریافت خواهند کرد. شما می توانید انتخاب کنید که می خواهید با توجه به آنچه شما نیاز دارید را در طراحی سایت انتخاب کنید. از آنجا که بوت استرپ دیگر پشتیبانی نمی کند، پوشه فونت نیز در طراحی سایت حذف شد. بوت استرپ دارای سلسله مراتب فایل زیر است
فایل های منبع در طراحی سایت با استفاده از منبع بسته کامل که شامل اس اس اس، جاوا اسکریپت و پرونده های مستندات است، از بوت استرپ در طراحی سایت استفاده کنید. این به یک کامپایلر ساس و برخی تنظیمات نیاز دارد. اگر می خواهید فقط از فایل های بوت استرپ استفاده کنید، می توانید محل سکونت سی اس اس و جاوا اسکریپت را درون تگ لینکدر قسمت هد خود قبل از اینکه تمام شیوه های دیگر برای بارگذاری سی اس اس در طراحی سایت بارگذاری کنید کپی کنید.
بوت استرپ سی دی ان در طراحی سایت
از سی دی ان استفاده کنید، توسط افراد سی ام ان به صورت رایگان در طراحی سایت ارائه شده است. قبل از اینکه تمام شیوه های دیگر برای بارگذاری سی اس اس، لینک داخل تگ لینک را به قسمت هد در طراحی سایت خود کپی کنید. بروزرسانی در طراحی سایت سیستم بوت استرپ شبکه هنوز هم همان نحوی اچ تی ام ال را در طراحی سایت دنبال می کند، اما واحد اندازه گیری تغییر می کند. به عنوان مثال، شما هنوز هم می توانید از همان ستون نشانه گذاری کنید
شبکه های آشیانه در طراحی سایت استفاده کنید این جدید نیست بوت استرپ از همان کلاس ها استفاده می کند. با این حال، کلاس های بوت استرپ از ای ام اس در طراحی سایت استفاده می کنند نه پیکسل و یک صفحه جدید برای صفحه نمایش های بزرگ اضافه شده است. کلاس ها را با اندازه صفحه نمایش خود در طراحی سایت بررسی کنید. در حالی که این ممکن است مفید برای حمایت از تمام اندازه صفحه نمایش، ممکن است که چگونه فلکس باکس در زمان واقعی در طراحی سایت کار می کند.
تایپوگرافی در طراحی سایت
تایپوگرافی بوت استرپ با استفاده از پشتیبانی می کند بر خلاف پی ایکس و ای ام، یک واحد ثابت یا نسبی نیست که مستقیم یا نزدیک به اندازه گیری پدر و مادرش در طراحی سایت باشد. واحد یادآوری پویا و نسبت به تگ اچ تی ام ال ریشه است. با این حال، اگر می خواهید، در پروژه های بوت استرپ در طراحی سایت می توانید از پروژه های و استفاده کنید برای اینکه شما یک ایده را در مورد کارهایی که مجبور هستید انجام دهید
زمان برای برخی از طراحان وب و توسعه دهندگان به آن را به عنوان بسیاری از برنامه های گرافیکی که امروزه در طراحی سایت استفاده می شود مانند فتوشاپ پیکسل در طراحی سایت آن استفاده می شود. جداول در طراحی سایت در مثال بالا، ما برچسب بند را به رم اختصاص میدهیم که معادل پیکسل به عنوان اندازه ریشه اچ تی ام ال در طراحی سایت است. در حالی که تگ خواهد داشت اگر اندازه هدف را پیکسل به اندازه ریشه اچ تی ام ال پیکسل در طراحی سایت تقسیم کنید.
کلاس های متنی در طراحی سایت
بوت استرپ از کلاس متنی برای قرار دادن برخی رنگ پس زمینه روی سطرهای جدول یا سلولهای خاص در طراحی سایت استفاده کرد. در بوت استرپ، پیشوند تیبل در هر کلاس متنی در طراحی سایت اضافه شده است. بوت استرپ برای تکمیل مقیاس کامل برنامه کاربردی، بوت استرپ را به یک صحنه متصل می کند. این باعث می شود که دستگاه ها برای افزایش و یا پایین آمدن میزان سرعت آن را در طراحی سایت آسان تر کنند. تمام طرح شبکه به استفاده از فلکس باکس در طراحی سایت تنظیمات نحوی اچ تی ام ال خود را تغییر دهد
همچنین لازم به ذکر است که اندازه تگ اچ تی ام ال می تواند به اندازه مورد نظر شما در طراحی سایت سفارشی شود. تغییرات جاوا اسکریپت در طراحی سایت بوت استرپ از بسیاری از اجزای وابسته به جاوا اسکریپت در طراحی سایت استفاده می کند و فقط در اجزای منظمی مانند تغییرات زیادی وجود ندارد به خصوص در بخش جاوا اسکریپت طراحی وب سایت گاهی اوقات تعدادی تنظیمات را مشاهده می کنیم اما در کل حالت کد گذاری بسیار شبیه است برخی از تنظیمات در اینجا جهت طراحی سایت آمده است. نسخه آزمایشی کدنویسی توسط نیکلاس کرمانا نشان می دهد.
ویژگی های جدید در طراحی سایت
بسیاری از تغییرات ساخته شده است تا سازگاری با طرح نامگذاری مورد استفاده توسط کلاس های مختلف را در طراحی سایت در بر بگیرد، اما در این بخش، برخی از ویژگی های اصلی جدید را در طراحی سایت برطرف می کنیم. کارت ها در طراحی سایت در بوت استرپ پانل ها، ریز عکسها و چاهها حذف شدند و با کارت در طراحی سایت جایگزین شدند. این جزء را می توان برای نمایش اطلاعات به عنوان یک صفحه یا یک ظرف استفاده کرد
از انواع مختلف مانند پیوندها متن تصاویر هدر ها، پاورقی ها و بسیاری دیگر با انواع رنگ های پس زمینه در طراحی سایت پشتیبانی می کند. برای فعال کردن کارت ها، کلاس های .کارت را به یک عنصر اضافه کنید. همچنین کلاسهای بیشتری وجود دارد که می توانید در داخل کلاس در طراحی سایت استفاده کنید. فلکس باکس در طراحی سایت یکی دیگر از اختیارات اضافه شده در بوت استرپ فلکس باکس در طراحی سایت است. طرح جعبه انعطاف پذیر یا فلکس باکس یک مدل جعبه جدید بهینه شده است.
کلمات نهایی در طراحی سایت
در این مقاله، شما درباره چیزهایی که باید بدانید هنگام مهاجرت از بوت به یاد گرفته اید. توصیه شده است که همیشه اسناد رسمی و به روز رسانی های آینده را در طراحی وب سایت بررسی کنید. ممکن است بخواهید از طریق مدیریت یک بسته به کار خود در مهاجرت خود در نظر بگیرید. چیزی شبیه یک کار گرانت همراه با نود، به طوری که هنگام اجرای سیستم ساخت خود، این تغییرات در زمان واقعی در طراحی سایت انجام می شود
با این حال، لازم به ذکر است که همه مدیران بسته، نسخه جدید بوت استرپ را در طراحی سایت منتشر نکرده اند. برای طرح رابط کاربری است که با سی اس اس در طراحی سایت کار می کند. این اجازه می دهد تا ترتیب عناصر در یک صفحه به طوری که عناصر پیش بینی زمانی که طرح صفحه تغییر اندازه در طراحی سایت است. برای فعال سازی آن در پروژه طراحی سایت، متغیر بولین را در فایل _واریابل درست کنید و بعد از تجدید نظر، انتظار می رود. راهکارهایی برای افزایش جذابیت طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.
تبلیغات
ads
#2
قبلا در مقاله ای به طور جداگانه به برند نوکس پرداخته ایم و در این مقاله تصمیم داریم شما را با چند محصول پرفروش از این برند بی نظیر آشنا کنیم. لطفا همراه ما باشید.
روغن پردی ژیوز برند نوکس

مناسب صورت، بدن و مو
روغن سبک و کم چرب برای ایجاد پوستی نرم، لطیف و موهایی ابریشمی
مغذی، نرم کننده و ترمیم کننده
پیشگیری از ترک های پوستی
آنتی اکسیدان و محافظ
مناسب برای هر نوع پوست

روغن برنزه کننده با آفتاب spf10 برند نوکس

روغن برنزه با آفتاب SPF10 نوکس علاوه برمحافظت پوست در برابر اشعه های UVA & UVB و حرارت بالا سبب ایجاد رنگ برنزه و درخشان پوست شما خواهد شد.
این محصول فاقد الكل و روغن هاي معدنی میباشد که رطوبت پوست را حفظ خواهد کرد و آن را تغذیه میکند.
روغن برنزه با آفتاب SPF10 نوکس با رايحه پرتقال شيرين ، تيار و وانيل از پیری پوست جلوگیری میکند.

فوم پاک کننده صورت برند نوکس

ویژگی های لوسیون پاک کننده صورت و دور چشم نوکس
همراه با عوامل التیام بخش و نرم کننده پوست
مناسب پوست های نرمال، خشک و حساس
لوسیون پاک کننده صورت و دور چشم
مرطوب کننده و مغذی
[b]ملتینگ کرم ضدچروک و سفت کننده ی بدن برند نوکس[/b]
مشخصه ها:
-فرم دهنده و ضد چروک
- مرطوب کننده و نرم کننده
- ضد افتادگی پوست بدن (ران، شکم، بازوها و غیره)
- مناسب برای هر نوع پوست
[b]کرم دورچشم برند نوکس [/b]
ویژگی ها:
-ضد چروک ، تیرگی و پف دور چشم
-حاوی ترکیبات کاملا گیاهی با عملکرد مشابه بوتاکس
-پیشگیری از ایجاد چروک در اثر استرس

نوکسلنس روز برند نوکس

اکلت روز نوکسلنس نوکس یک محصول ضد چروک مناسب برای هر نوع پوست ، برطرف کننده خطوط عمیق میباشد. این محصول که پر کننده خطوط پوست است سبب افزایش حجم پوست میشود.
اکلت روز نوکسلنس نوکس نرم کننده و شفاف کننده بی نظیری است که سبب حفظ جوانی و زیبایی شما خواهد شد.

[b]نوکسلنس دتوکس شب برند نوکس [/b]

نسل جدید از ضد چروکها با 10 ترکیب انحصاری مناسب برای هر نوع پوست و بازسـازنده همراه با عوامل سم زدای قوی

[b]پردی ژیوز کرم ضدآفتاب[/b][b]DD برند نوکس[/b]

مشخصه ها :
ضد آفتاب، مرطوب کننده و انرژی بخش پوست
- همراه با عوامل ضد چروک و آنتی اکسیدان
- مناسب برای هر نوع پوست
خرید محصولات برند نوکس در داروخانه آنلاین
معرفی برندهای محصولات نوکس دارو خانه آنلاین دکتر علیزاده :
برند نوکس-برند لیراک-برند نوروا-برند ایزدین-برند کیو وی-برند اوریاژ-برند کدلی-برند الیوکس-برند پرودرما-برند رگال -برند اوتی-برند ژا ک آندرل
#3
درب های اتوماتیک شیشه ای امروزه به طور گسترده در پروژه های مختلفی همچون ادارات ، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، داروخانه ها ، بانک ها ، موسسه ها ، فروشگاه ها ، فرودگاه ها و ... استفاده می شود . درب های اتوماتیک شیشه ای از ساختار به انواع کشویی ، گردان ، مثلثی ، نیم دایره یا قوسی شکل ، تلسکوپی ، فولدینگ یا تاشو تقسیم می شوند .
مهم ترین قسمت سازنده ی درب اتوماتیک شیشه ای و عمده ی قیمت تشکیل دهنده ی آن اپراتور آن می باشد . از مهم ترین اپراتورهای موجود بازار می توان به فک ، لابل ، DKM ، هالوکس ، یونیک و ... اشاره کرد که موتور این اپراتورها دانکر آلمان می باشد . از مهم ترین اجزای درب اتوماتیک شیشه ای می توان به موتور الکتریکی مولد انرژی ، مدار فرمان ، شاسی و کاور ، چشمی ها ، فلاشر و میکروسوئیچ ، ریموت کنترل ، قفل برقی و مکانیکی ، باطری پشتیبان و .. اشاره کرد .
مهم ترین مزایای درب اتوماتیک شیشه ای :
·         صرفه ‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها در بلند مدت و حس خوشایند استفاده از تکنولوژی مدرن
·        کنترل دمای محیط و جلوگیری از ورود گردوغبار در اماکن حساس نظیر اتاق عمل ها و آزمایشگاه ها
·        استفاده از حداکثر فضای داخل و همچین تولید بر اساس مقدار فضای موجود
·        کیفیت ، امنیت و طول عمر بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی‌های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت
·        قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب ، انتخاب رنگ شیشه و فریم ، کنترل از راه دور و همخوانی با دستگاه های جانبی دیگر
معمولا در درب اتوماتیک شیشه ای از شیشه سکوریت نشکن 10 یا 12 میلیمتر استفاده می شود . شیشه سکوریت نشکن استفاده شده در درب شیشه ای اتوماتیک با آلومینیوم فریم و یا قاب گرفته می شود . علاوه بر شیشه های سکوریت که در رنگ های مختلفی موجود می باشد قاب دور شیشه ها نیز در رنگ های متنوع قابلیت تولید را دارا می باشند که غالبا رنگ سفید بیشترین استفاده را دارد . از دیگر رنگهای فریم می توان به طلایی ، نقره ای یا استیل ، دودی ، شامپاینی ، قرمز و . . . اشاره کرد . البته در مکان هایی مثل لابی هتل ها ، نمایشگاه های ماشین ، صرافی ها و … که دکوراتیو می باشند از فریم استیل طلایی ویا فریم نقره ای آیینه ای و گاهی خش دار نیز استفاده می شود .
مراحل راه اندازی يک سيستم درب اتوماتیک شیشه ای :
۱- نصب تابلو فرمان و تجهيزات مکانيکی و الکتريکی سيستم درب اتوماتیک شیشه ای
۲- تکميل سيم کشی تابلو وديگر تجهيزات سيستم در اتوماتیک شیشه ای
۳- تنظيم يا ريگلاژ ميکرو سوئيچ های مسير حرکت درب شیشه ای
۴- تست  مراحل باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک
۵- تنظيم ميکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب در اتومات شیشه ای
سیستم frameless یا بدون فریم
در سیستم فریم لس به جای قاب آلومینیومی از شیشه های سکوریت با یراق الات مخصوص جهت نصب به غلتک های متحرک در قسمت اپراتور درب اتوماتیک استفاده می شود . کلیه اپراتورهای قابلیت اجرای فریم لس را دارا می باشند . بدین ترتیب نمای درب به طور کامل شیشه بوده و زیبایی خاص خود را در محیط های با معماری زیبا نمایان می کند .
این نوع از درب ها به علت نداشتن فریم بسیار ظریف و آسیب پذیر می باشند ، بنابراین در محل های پرتردد و شلوغ که امکان ضربه خوردن به درب وجود دارد استفاده از آنها توصیه نمی شود .
درب اتوماتیک کرکره اتوماتیک جک پارکینگی درب سکشنال کرکره شفاف درب ریلی اتوماتیک راهبند کرکره پنجره


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت درگاه برای سایت masoudfn 0 38 ۱۴۰۰-۰۶-۲۹، ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  طراحی سایت تفریحی سرگرمی پارس ناز sitecode 1 308 ۱۴۰۰-۰۳-۱۱، ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: walkhard
  [معرفی سایت] انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در ایران drsalehclinic 0 60 ۱۴۰۰-۰۲-۱۹، ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: drsalehclinic
  مشکل و علت دیر ایندکس شدن مطالب سایت در گوگل و رفع مشکلات آن (بخش دوم) sima00 0 83 ۱۳۹۹-۱۲-۱۷، ۰۳:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sima00
  مشکل دیر ایندکس شدن مطالب سایت در گوگل و رفع مشکلات آن (بخش اول) sima00 0 79 ۱۳۹۹-۱۲-۱۷، ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima00
  سئو سایت sasan4455 3 459 ۱۳۹۹-۱۱-۱۱، ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: charming
  5 نکته مهم برای ساخت وب سایت در زمینه رستوران . کافی شاپ: njm 0 118 ۱۳۹۹-۱۱-۰۳، ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: njm
  چگونه طراحی سایت بی نظیر داشته باشیم sitecode 1 374 ۱۳۹۹-۰۹-۲۶، ۱۰:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: walkhard
  طراحی سایت با لاراول siteecodee 0 107 ۱۳۹۹-۰۹-۱۹، ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: siteecodee
  سئو سایت فروشگاهی frmi 1 165 ۱۳۹۹-۰۹-۱۷، ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: drsalehclinic

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads