شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته شدن انجمن او اس کلاس تا مدتی
سلام دوستان
خبر بدی رو که میگفتم الان می گم resim
متاسفانه بنده باید برم خدمتresim  و اول آبان اعزام هستم و تا دو ماه آموزش نیستم بعد دو ماه ببینم کجا می افتم و در چه وضعیتی قرار بگیرم معلوم نیست برای همین تا مدتی انجمن رو می بندم اگه خدایی نکرده کاربری سوال داشت و جواب نگیره ما رو به فحش نگیرهresim ولی خود انجمن هست فقط امکان ارسال نخواهد داشت.resim
دلیل دیر جواب دادن این چند ماه هم به خاطر همین خدمت بود چون باید تمام کارای ناتموم رو تموم میکردم اصلا چند وقت نتونستم اینترنت بیامresim

ولی خبر خوبی هم دارم resim
بعد سه چهار ماه که وضعیتم مشخص شد تمام تمرکزم رو روی او اس کلاس خواهم گذاشت تا این سیستم این طوری ول نشه این ور اون ور مطمئن باشید یه فکرایی واسه این سیستم دارم و براش پیاده میکنم نسخه های جدید رو هم اگه توی این مدت بیاد حتما بروز میکنم.

راستی خدمت ما هم افتاده ارتشresim resim اونم به قول بعضی دوستان خدمت کرده بدترین و بهترین جا = عجبشیر

اما این دو سال رو برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت میکنم و منتظرم باشید.resimresim

قربان شما مرتضی

به دلیل برخورد نادرست برخی کاربران resim امکان ارسال مطلبی وجود نخواهد داشت امکان جستجو و نمایش تایپیک های ارسالی وجود خواهد داشت.
اگر مشکلی داشتید از طریق صفحه تماس با ما بپرسید به محض مشاهده جواب خواهم داد.resimresim

تبلیغات
ads
سلام مرتضی جان انشالله موفق باشی و خدمتت سراسر خوشی و شادی باشه.
بالاخره برای ما اقایون خدمت آش کشک خاله هممونه حالا یکی امروز یکی فردا.
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!
اما خواستم یه خواهش کنم که انجمن رو نبند تا من و امثال ما دوستان بتونیم کمکی کنیم بنظرم بسته نشه بهتره.
اگر از لحاظ اسپم و مطالب نادرست ناراحتی دسترسی به یکی بده تا بتونه پست ها رو حذف و ویرایش کنه.resim
امیدوارم موفق باشیresim
سایت ما (اجراش با من بوده البته با کمک آقا مرتضی و راهنمایی های انجمن های فارسی و سایت اصلی): سایت آگهی، مشاغل و نیازمندیهای جنوب غرب کشور
اینترنت رایگان و امن برای همه:heart:
اللهم عجل لولیک الفرج:)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [معرفی سایت] ثبت آگهی رایگان ویژه برای کاربران فعال انجمن morteza 0 131 ۱۳۹۶-۰۴-۱۲، ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  حرف های خودمانی او اس کلاس فارسی morteza 0 92 ۱۳۹۶-۰۳-۳۰، ۱۱:۲۳ ق.ظ
  تغییر قالب انجمن او اس کلاس فارسی morteza 3 806 ۱۳۹۵-۰۴-۲۴، ۰۱:۰۱ ق.ظ
  قالب قاصدک 1 برای او اس کلاس فارسی morteza 0 453 ۱۳۹۵-۰۴-۰۶، ۰۶:۳۵ ب.ظ
  دعوت به همکاری با تیم او اس کلاس فارسی morteza 2 494 ۱۳۹۵-۰۴-۰۱، ۰۴:۵۰ ب.ظ
  شروع فعالیت دوباره او اس کلاس فارسی morteza 5 588 ۱۳۹۵-۰۳-۳۰، ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: farhadhp
  درگاه های بانک ملت و بانکی او اس کلاس فارسی morteza 12 4,250 ۱۳۹۵-۰۳-۱۰، ۰۱:۰۹ ب.ظ
  بروز رسانی او اس کلاس فارسی با یک کلیک morteza 0 406 ۱۳۹۴-۱۲-۲۷، ۰۱:۵۳ ق.ظ
  حملات گسترده به او اس کلاس فارسی morteza 3 2,059 ۱۳۹۲-۱۰-۰۷، ۰۲:۴۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads