شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به هم ریختن قالب قبلی سایت بعد از آپدیت
سلام
بعد از آپدیت به نسخه جدید، قالب قبلی (ویرایش شده قالب مدرن) به این شکل درمیاد. باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. (عکس ضمیمه شد البته با ویرایش!)

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

سایت ما (اجراش با من بوده البته با کمک آقا مرتضی و راهنمایی های انجمن های فارسی و سایت اصلی): سایت آگهی، مشاغل و نیازمندیهای جنوب غرب کشور
اینترنت رایگان و امن برای همه:heart:
اللهم عجل لولیک الفرج:)
  پاسخ
تبلیغات
ads
شما قبل از آپدیت باید نسخه پشتیبان از قالب داشته باشید بعد اپدیت دوباره قالب رو برگردونید به جای قبلی اگه مشکل ایجاد شده
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
سلام
دقیقا همین کار را (دوباره) انجام دادم؛ مشکل هنوز هست...Huh
مرتضی جان آیا ممکنه با تغییرات css درست شه؟
اگه آره کدوم فایلو باید ویرایش کنم؟
خیلی ذهنمو مشغول کرده! دیشب تو خواب دیدم بعد از آپدیت، پوسته درست شده!! بیدار شدم کلی خندیدمBig Grin

از اینکه اینقدر پیگیر مشکلات انجمن هستی واقعا متشکرم.
سایت ما (اجراش با من بوده البته با کمک آقا مرتضی و راهنمایی های انجمن های فارسی و سایت اصلی): سایت آگهی، مشاغل و نیازمندیهای جنوب غرب کشور
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۸-۱۸، ۱۲:۱۴ ب.ظ)maadcn نوشته است: سلام
دقیقا همین کار را (دوباره) انجام دادم؛ مشکل هنوز هست...Huh
مرتضی جان آیا ممکنه با تغییرات css درست شه؟
اگه آره کدوم فایلو باید ویرایش کنم؟
خیلی ذهنمو مشغول کرده! دیشب تو خواب دیدم بعد از آپدیت، پوسته درست شده!! بیدار شدم کلی خندیدمBig Grin

از اینکه اینقدر پیگیر مشکلات انجمن هستی واقعا متشکرم.

خواب هم خوابای قدیم Tongue
تاجایی که از دستم بربیاد پاسخگوی مشکلات هستم
فکر کنم از css باشه باید ببینم بگم این طوری نمیشه چیزی گفت ولی اگه فایرباگ رو فایرفاکس نصب کنی و جستجو کنی متوجه میشی از کجا هست
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
تبلیغات
ads
متشکرم آقا مرتضی
اینجوری شد: http://www.dena24.com/amlaak/
حالا باید چکار کنم؟
راست چین نمیشه؟Blush
  پاسخ
قالب شما درست راست چین نشده برای همین این طوری نشون میده رو راست چین سازی قالب کار کنید اگر مشکل داشتید یا نمیتونید یا تو گوگل سرچ کنید در مورد راست چین سازی قالب ها یا منتظر باشید توی فرصت مناسب روشهای درستش رو بگذارم الان وقت ندارم آموزش بذارم یا اگه دوستان بلدن براتون انجام بدن
اگه میخواین سریع انجام بدین دوتا سایت معرفی میکنم استایل قالب رو بهش بدین براتون تا حدودی راستچین کنه بذار پیدا کنمWink
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
(۱۳۹۲-۰۸-۱۹، ۰۳:۱۳ ب.ظ)morteza نوشته است: قالب شما درست راست چین نشده برای همین این طوری نشون میده رو راست چین سازی قالب کار کنید اگر مشکل داشتید یا نمیتونید یا تو گوگل سرچ کنید در مورد راست چین سازی قالب ها یا منتظر باشید توی فرصت مناسب روشهای درستش رو بگذارم الان وقت ندارم آموزش بذارم یا اگه دوستان بلدن براتون انجام بدن
اگه میخواین سریع انجام بدین دوتا سایت معرفی میکنم استایل قالب رو بهش بدین براتون تا حدودی راستچین کنه بذار پیدا کنمWink
مرتضی جان سایتها رو معرفی میکنی؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
اره یادم رفته بود Big Grinهر دوی این سایت ها رو تست کن هر کدوم مزایا و معایب دارند باید تست کنی
سایت اولی : http://cssjanus.commoner.com
سایت دومی : http://www.ahmadh.com/cssmirror
بیشتر من سایت دومی رو ترجیح میدم البته بگردی شاید سایتهای دیگه ای هم باشه ولی من این دو رو تست کردم و اغلب نتیجه گرفتم.
من شخصا دستی راست چین میکنم این طوری مطمئن تر هست.
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
متشکرمHeart
حالا سایت بعد از آپدیت اینجوری شد (با کمی دستکاری):
http://www.dena24.com/
2 سؤال:
1- چطوری اعداد رو فارسی کنم؟
2- فونتها رو به تاهوما تغییر بدم؟
3- بعضی جملات همچنان انگلیسی هستند. چطوری فارسیشون کنم؟
4- زیر url ها خط کشیده شده. چجوری برشون دارم؟
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۹-۰۱، ۰۳:۰۹ ب.ظ)maadcn نوشته است: متشکرمHeart
حالا سایت بعد از آپدیت اینجوری شد (با کمی دستکاری):
http://www.dena24.com/
2 سؤال:
1- چطوری اعداد رو فارسی کنم؟
2- فونتها رو به تاهوما تغییر بدم؟
3- بعضی جملات همچنان انگلیسی هستند. چطوری فارسیشون کنم؟
4- زیر url ها خط کشیده شده. چجوری برشون دارم؟
خوشحالم که مفید بودWink
جواب سوالاتت هم این هست

1- اعداد فارسی به دو روش انجام میشه اول با استفاده از کد مثل وردپرس که در پلاگین شمسی اون اضافه شده دوم هم با فونت های فارسی
روش اول رو تو نسخه بعدی پلاگین اضافه میکنم روش دوم از فونت فیس استفاده کنی مثلا به جای فونت تاهوما از فونت های یکان و کودک استفاده کنی
2- تاهوما هم  font-family ها رو تو استایل قالبت بگرد و بهش تاهوما رو اضافه کن
3- جملات هم توی پوشه زبان قالب میتونی فارسی سازیش کنی
4- توی استایل قالب بگرد
کد:
text-decoration: underline;
رو تغییر بده به
کد:
text-decoration: none;
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  duko.irامکانش هست قالب مثل این بشه alek_s3 2 272 ۱۳۹۵-۰۶-۰۴، ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  راهنمایی در مورد ویرایش قالب و افزودن امکانات nasimesaba101 6 391 ۱۳۹۵-۰۳-۱۷، ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nasimesaba101
  قرار نگرفتن درست عکس در قالب سایت jalal 0 396 ۱۳۹۴-۰۹-۰۳، ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: jalal
  مشکل با اخرین نسخه قالب bender iusce 9 2,403 ۱۳۹۳-۰۸-۲۶، ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: peyman
  درخواست فارسی کردن قالب Auto Classifieds khudeman 1 1,085 ۱۳۹۳-۰۴-۱۱، ۰۳:۰۴ ب.ظ
Exclamation درخواست فارسی سازی قالب saeid 1 1,048 ۱۳۹۲-۰۹-۰۸، ۰۱:۱۱ ب.ظ
  قرار دادن یک عکس در صفحه اول زیر هدر سایت maadcn 1 955 ۱۳۹۲-۰۶-۲۴، ۰۷:۳۶ ب.ظ
  فعال کردن چندین پوسته برای صفحات مختلف سایت maadcn 1 1,081 ۱۳۹۲-۰۶-۲۴، ۰۷:۳۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads