شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر خرما زاهدی بر مبارزه با کرونا
Wink 
خرما زاهدی یه خوبی ای که داره اینه که قیمت خرما زاهدی خیلی پایینه، و تقویت کننده سیستم دفاعی بدن هم است. من خودم تولید کننده خرما زاهدی هستم و مصرفمون بالاست. به نظرم توی این زمان بیماری کرونا خیلی این نوع خرما مفید هست.
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رونق کسب و کار های اینترنتی در دوران کرونا sere 1 30 ۱۳۹۹-۰۸-۰۲، ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marzie
  کرونا هواپیما دوست دارد یا قطار؟ چه کنیم در امان باشیم iranfox 0 7 ۱۳۹۹-۰۷-۲۹، ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: iranfox
  در کرونا سفر نرو، اگر رفتی اینو بخون! iranfox 0 10 ۱۳۹۹-۰۷-۲۳، ۰۴:۱۱ ب.ظ
  آیا بلیط هواپیما هم کرونا گرفت؟ iranfox 0 10 ۱۳۹۹-۰۷-۱۴، ۰۴:۰۲ ب.ظ
  ثبت چه شرکت هایی در دوران کرونا بیشتر است؟ kare 0 12 ۱۳۹۹-۰۷-۰۲، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kare
  بیشترین ثبت برند انجام شده در دوران شیوع کرونا comreg 0 15 ۱۳۹۹-۰۶-۲۴، ۱۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: comreg
  چه مشاغلی در دوران کرونا، ثبت شرکت بیشتری داشتند؟ comreg 0 13 ۱۳۹۹-۰۶-۱۵، ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: comreg
  در دوران کرونا چه نکاتی را هنگام ورزش باید رعایت کرد؟ partnovin 0 33 ۱۳۹۹-۰۶-۰۳، ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: partnovin
  عوامل تاثیر گذار در قیمت ترازو allscale 0 42 ۱۳۹۹-۰۶-۰۲، ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: allscale
  تاثیر داشتن ویزای شینگن در گرفتن ویزای کانادا visaland22 3 383 ۱۳۹۹-۰۵-۲۷، ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: canparstravel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads