شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی
سلام
وقتی زبان وبسایت رو فارسی میکنم تاریخ میلادی میمونه. کسی کدش رو داره که وقتی زبان رو فارسی کردم تاریخ تبدیل بشه به شمسی؟
با احترام
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
پلاگین شمسی موجود روی نسخه بومی فعال کنید درست میشه
  پاسخ
ماله من نسخه بومی نیست که
من از مادرن استفاده میکنم
اگر راهنمایی کنید تا تو تم مادرن نصب کنم ممنون میشم
با احترام
با احترام
  پاسخ
به قالب ربطی نداره به هسته ربط داره شما از نسخه 3.4.1 بومی استفاده کنید مشکل رفع میشه
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۵-۱۱، ۰۶:۴۲ ب.ظ)morteza نوشته است: به قالب ربطی نداره به هسته ربط داره شما از نسخه 3.4.1 بومی استفاده کنید مشکل رفع میشه

نمیتونم این کار رو بکنم. چون من تو هسته هزاران ویرایش کردم. که اصلا یادم نمیاد همه ویرایش هام رو دوباره تو بومی بکنم.
خوب چجوری تو نسخه بومی جایگیزین کردی؟ میشه بگی من هم تو این جایگزین کنم؟ یا اگه راه دیگه ای سراغ داری ممنون میشم بگی
با احترام
با احترام
  پاسخ
سلام،پلاگین پیوست شده رو نصب کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   jalali.zip (اندازه: 9.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 13)
  پاسخ
حالا نمیدونم از این پلاگینی که گفتن استفاده کنید یا از پلاگین پیشفرض فعال باشه باید دستی تو قالبتون تابعش رو تغییر بدید
مثلا تو قالب به جایosc_format_date
از osc_format_jdate به صورت زیر استفاده کنید
کد php:
osc_format_jdate("",$date,$dateformat

اولی خالی باشه حتما
یا از jdate استفاده کنید
کد php:
$time strtotime($date);

jdate($dateformat$time); 

از این توابع میتونید استفاده کنید هر کدوم دوست دارید
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۵-۱۲، ۰۶:۴۲ ق.ظ)ads نوشته است: سلام،پلاگین پیوست شده رو نصب کنید.

سلام
پلاگین رو نصب کردم و بعد تو قسمت "default settings enable date jalali in the main site" را میزنم و "Update" را که میزنم این ارور رو میده و اصلا تو وبسایت تاریخ ایرانی رو نشون نمیده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\oc-includes\osclass\utils.php:1710) in C:\xampp\htdocs\oc-includes\osclass\utils.php on line 1715

با احترام
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۱۲، ۱۲:۴۶ ب.ظ)morteza نوشته است: حالا نمیدونم از این پلاگینی که گفتن استفاده کنید یا از پلاگین پیشفرض فعال باشه باید دستی تو قالبتون تابعش رو تغییر بدید
مثلا تو قالب به جایosc_format_date
از osc_format_jdate به صورت زیر استفاده کنید
کد php:
osc_format_jdate("",$date,$dateformat

اولی خالی باشه حتما
یا از jdate استفاده کنید
کد php:
$time strtotime($date);

jdate($dateformat$time); 

از این توابع میتونید استفاده کنید هر کدوم دوست دارید

من اصلا متوجه حرفاتون نشدم. پلاگین پیش فرض چیه؟ از کجا فعال کنم؟ من پلاگین تاریخ ندارم که اصلا
osc_format_date دقیقا کجاست که ویرایش کنم؟
با احترام
با احترام
  پاسخ
شما نسخه بومی رو دانلود کنید و از دااخل پوشه پلاگین تاریخ شمسی رو بردارین نصب کنید و توی قالبتون هر جا osc_format_date یا تاریخ هست طبق بالا انجام بدین
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ انقضاء برای آگهی های ویژه mboy 0 730 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mboy
  تاریخ انقضا گذاشت برای آگهی ویژه tafrihat 3 1,237 ۱۳۹۳-۰۶-۰۳، ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
Question تاریخ انقضای آگهی - برچسب برای آگهی ها javad.hokmabadi 1 821 ۱۳۹۲-۱۰-۰۷، ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads