شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی
(۱۳۹۵-۰۵-۱۳، ۱۲:۰۰ ب.ظ)morteza نوشته است: شما نسخه بومی رو دانلود کنید و از دااخل پوشه پلاگین تاریخ شمسی رو بردارین نصب کنید و توی قالبتون هر جا osc_format_date یا تاریخ هست طبق بالا انجام بدین

ممنون الان متوجه شدم
فقط یه سوال
در این کدی که به من دادید:
osc_format_jdate("",$date,$dateformat
به جای "$date" بزارم "osc_item_pub_date"
و بجای "$dateformat" چی بزارم؟

کد تاریخ تو تم من به این شکله: osc_format_date( osc_item_pub_date() );

در ضمن این دوتا رو هم متوجه نشدم چی گفتین: $time = strtotime($date); jdate($dateformat, $time);

با احترام
با احترام
  پاسخ
سلام
با تشکر از زحمات تیم گسترش و بهینه سازی و فارسی سازی او اس کلاس.
متاسفانه این تاریخ شمسی کار نمی کند و پیامهای خطا میده.
من در فایلهای اینکلود برای اهداف خودم قبلا تغییراتی داده ام و نمی توانم از نسخه بومی استفاده کنم خواهشمندم راهنمایی فرمایید برای اینکه تاریخ شمسی کار کند چه تغییراتی باید در فایلهای پوشه  اینکلودز بدم!
مرسی

کد:
Warning: Missing argument 2 for osc_format_jdate(), called in ...\loop-single.php on line 39 and defined
\plugins\faosclass_jalali\index.php on line 104
  پاسخ
متوجه شدم چه تغییری دادین باید فایل زیر را اصلاح کنیم:
oc-includes/osclass/helpers/hUtils.php

کد php:
function osc_format_date($date$dateformat null) {
    if($dateformat==null) {
        $dateformat osc_date_format();
    }

$month = array(''__('January'), __('February'), __('March'), __('April'), __('May'), __('June'), __('July'), __('August'), __('September'), __('October'), __('November'), __('December'));
    $month_short = array(''__('Jan'), __('Feb'), __('Mar'), __('Apr'), __('May'), __('Jun'), __('Jul'), __('Aug'), __('Sep'), __('Oct'), __('Nov'), __('Dec'));
    $day = array(''__('Monday'), __('Tuesday'), __('Wednesday'), __('Thursday'), __('Friday'), __('Saturday'), __('Sunday'));
    $day_short = array(''__('Mon'), __('Tue'), __('Wed'), __('Thu'), __('Fri'), __('Sat'), __('Sun'));
    $ampm = array('AM' => __('AM'), 'PM' => __('PM'), 'am' => __('am'), 'pm' => __('pm'));

$time strtotime($date);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)F|'osc_escape_string($month[date('n'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)M|'osc_escape_string($month_short[date('n'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)l|'osc_escape_string($day[date('N'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)D|'osc_escape_string($day_short[date('N'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)A|'osc_escape_string($ampm[date('A'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)a|'osc_escape_string($ampm[date('a'$time)]), $dateformat);
    return date($dateformat$time);

این تابع باید اصلاح بشود به صورت زیر

کد php:
function osc_format_date($date$dateformat null) {
    if($dateformat==null) {
        $dateformat osc_date_format();
    }

$jdateformat $dateformat// این خط اضافه شده است
    $month = array(''__('January'), __('February'), __('March'), __('April'), __('May'), __('June'), __('July'), __('August'), __('September'), __('October'), __('November'), __('December'));
    $month_short = array(''__('Jan'), __('Feb'), __('Mar'), __('Apr'), __('May'), __('Jun'), __('Jul'), __('Aug'), __('Sep'), __('Oct'), __('Nov'), __('Dec'));
    $day = array(''__('Monday'), __('Tuesday'), __('Wednesday'), __('Thursday'), __('Friday'), __('Saturday'), __('Sunday'));
    $day_short = array(''__('Mon'), __('Tue'), __('Wed'), __('Thu'), __('Fri'), __('Sat'), __('Sun'));
    $ampm = array('AM' => __('AM'), 'PM' => __('PM'), 'am' => __('am'), 'pm' => __('pm'));

$time strtotime($date); 
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)F|'osc_escape_string($month[date('n'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)M|'osc_escape_string($month_short[date('n'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)l|'osc_escape_string($day[date('N'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)D|'osc_escape_string($day_short[date('N'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)A|'osc_escape_string($ampm[date('A'$time)]), $dateformat);
    $dateformat preg_replace('|(?<!\\\)a|'osc_escape_string($ampm[date('a'$time)]), $dateformat);
    $en_datedate($dateformat$time); // این خط تغییر کرده
    return osc_apply_filter('the_time',$en_date,$date,$jdateformat); // این خط تغییر کرده

دوستانی که در تمپلیت و اینکلودز دست برده اند و نمی توانند از نسخه بومی استفاده کنند کافی است علاوه بر توضیحاتی که دوستان در پستهای فوق داده اند تابع دوم را جایگزین تابع اولی کنند در فایلی که گفتم.
  پاسخ
 سپاس شده توسط morteza
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ انقضاء برای آگهی های ویژه mboy 0 919 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mboy
  تاریخ انقضا گذاشت برای آگهی ویژه tafrihat 3 1,510 ۱۳۹۳-۰۶-۰۳، ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
Question تاریخ انقضای آگهی - برچسب برای آگهی ها javad.hokmabadi 1 1,029 ۱۳۹۲-۱۰-۰۷، ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads