شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه بعضی متون
با عرض سلام خدمت دوستان

سوالی خدمت دوستان داشتم این بود که من بعضی از متون رو از تو هاست و فایل زبان تغییر دادم ولی تو سایت باز ثابته و کش رو هم خالی کردم ولی باز ترجمه تغییر نکرد،جای دیگه ای هم باید تغییر بدم.
مثلا متن ارسال دیدگاه (از ارسال هرزنامه و .. بپرهیزید)
  پاسخ
تبلیغات
ads
اگه توی فایلهای زبان بود پس نباید مشکلی نداشته باشه بعد ترجمه حتما فایل با فرمت .mo رو هم آپلود کنید
  پاسخ
من از تو خود هاست فایل رو ترجمه و ذخیره کردم ولی جالبه هنوز تغییر نکرده
  پاسخ
از تو هاست که نمیشه شما فایل قالب رو ویرایش کردین یا ترجمه رو ؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
بله درست شد.من باید فایل زبان رو ویرایش میکردم و درست شد.
راستی وقتی از طریق ایمیل اگهی شخص رو تائید و ویرایش میکنیم به جای فعالسازی مینویسه مسدود شد.در حالیکه فعال میشه.
برای ترجمه های بعدی!

ممنون
  پاسخ
خب در قسمت ترجمه آنلاین ثبت نام کنین و این اصلاحات رو انجام دهین

فراخوان همیاری در ترجمه او اس کلاس فارسی ها
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا بعضی آگهی ها نمایش داده نمیشن؟ iusce 3 1,217 ۱۳۹۳-۰۶-۱۹، ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hamgah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان