شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات در قالب
سلام بچه ها
من تازه نصب کردم و 3 تا سوال دارم از شما
1 - این تم انگلیسی که در دمو قرار دارد را از کجا میتوانم پیدا کنم osclass.org/page/demo
2 - وقتی دکمه (ارسال رایگان آگهی) را میزنیم / در قسمت موقعیت آگهی / من میخوام وقتی کشور آمریکا رو انتخاب میکنم تمام ایالتها در یک لیست باکس بیاد و وقتی یک ایالت انتخاب میکنیم در لیست باکس سوم تمام شهر های اون ایالت بیاد تا انتخاب کینم
3 - میخوام در پایین ارسال آگهی و دیدگاه‌ها یک کپچا بزارم / در تنظیماتش نتونستم اینو بزارم
مرسی
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۶-۰۷، ۰۸:۰۳ ق.ظ)zobu نوشته است: سلام بچه ها
1 - این تم انگلیسی که در دمو قرار دارد را از کجا میتوانم پیدا کنم osclass.org/page/demo
2 - وقتی دکمه (ارسال رایگان آگهی) را میزنیم / در قسمت موقعیت آگهی / من میخوام وقتی کشور آمریکا رو انتخاب میکنم تمام ایالتها در یک لیست باکس بیاد و وقتی یک ایالت انتخاب میکنیم در لیست باکس سوم تمام شهر های اون ایالت بیاد تا انتخاب کینم
3 - میخوام در پایین ارسال آگهی و دیدگاه‌ها یک کپچا بزارم / در تنظیماتش نتونستم اینو بزارم
مرسی

سلام دوست عزیز خوش اومدی
1- کدوم رو میگی متوجه نشدم شما تمام قالب های موجود رو میتونی از این ادرس دانلود کند.
http://market.osclass.org/themes
2- باید قالب شما پشتیبانی کنه این مورد رو وگرنه طبق آموزش زیر جلو برید
http://doc.osclass.org/Changing_between_..._locations
3- reCAPTCHA را فعال کنی خودش اتوماتیک میاره
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۶-۰۷، ۰۴:۱۲ ب.ظ)morteza نوشته است:
مرسی

سلام دوست عزیز خوش اومدی
1- کدوم رو میگی متوجه نشدم شما تمام قالب های موجود رو میتونی از این ادرس دانلود کند.

خیلی خیلی ممنون که جواب دادید دوست من

اول به شما عرض کنم که من ورژن اصلی و انگلیسی (Osclass 3.2.1) رو از سایت اصلی (osclass.org) دانلود و نصب کردم
در مورد سوالهام به ما عرض کنم
1 - قالب دمو که سایت سازنده گذاشته رو میگم / شما اگر به این آدرس برید میبینید (osclass.org/page/demo)
2 - داداش این گزینه برام خیلی مهمه لطفا کمکم کن / لطفا قالبهایی که این گزینه رو پشتیبانی میکنند لینک دانلودش رو بگید من دانلود کنم / و اون آدرسی که گفتید رو رفتم و سردر نیوردم / لطفا خودتون قدم به قدم برام یاد بدید چطوری تغییر بدم / من یکبار دیگه میگم که هدفم چیه / میخوام 3 تا (DropDownList) باشه برای کشور و ایالت و شهر / فقط برای آمریکا باشه ها / اولی که فقط یک گزینه داره و آمریکاست که وقتی انتخاب میکنیم دراپ داون دوم فعال بشه و تمام ایالت های آمریکا رو نشون بده و وقتی یک ایالت رو انتخاب کنیم دراپ دوان سوم فعال بشه و تمام شهر های اون ایالت نشون داده بشه / یاداوری کنم که قالب من (bender 1.0) است که در ورژن انگلیسی به صورت دیفالت گذاشته شده است
3 - در کنترل پنل من تیک این گزینه رو میزنم ولی باز هم فعال نمیشه
Show reCAPTCHA in add/edit listing form
اگر دقت کنید زیر این گزینه نوشته:
Remember that you must configure reCAPTCHA first
این معنیش اینه که: بخاطر داشته باشید که شما باید اول کپچا (reCAPTCHA) رو پیکر بندی کنید
من تیکش رو میزنم ولی منظور از پیکربندی نمیدونم چیه / باید یک جایی پیکر بندی داشته باشه حتما / چون فقط من تیک میزنم ولی باز هم کپچا (reCAPTCHA) زیر جایی که آگهی میدیم دیده نمیشه و یا زیر کامند گذاشتن هم نشون نمیده

داداش توروخدا کمکم کن این 3 تا مشکلم حل بشه
با تشکر
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۶-۰۷، ۰۷:۴۳ ب.ظ)zobu نوشته است:
(۱۳۹۲-۰۶-۰۷، ۰۴:۱۲ ب.ظ)morteza نوشته است:
مرسی

سلام دوست عزیز خوش اومدی

خیلی خیلی ممنون که جواب دادید دوست من

اول به شما عرض کنم که من ورژن اصلی و انگلیسی (Osclass 3.2.1) رو از سایت اصلی (osclass.org) دانلود و نصب کردم
در مورد سوالهام به ما عرض کنم
1 - قالب دمو که سایت سازنده گذاشته رو میگم / شما اگر به این آدرس برید میبینید (osclass.org/page/demo)
2 - داداش این گزینه برام خیلی مهمه لطفا کمکم کن / لطفا قالبهایی که این گزینه رو پشتیبانی میکنند لینک دانلودش رو بگید من دانلود کنم / و اون آدرسی که گفتید رو رفتم و سردر نیوردم / لطفا خودتون قدم به قدم برام یاد بدید چطوری تغییر بدم / من یکبار دیگه میگم که هدفم چیه / میخوام 3 تا (DropDownList) باشه برای کشور و ایالت و شهر / فقط برای آمریکا باشه ها / اولی که فقط یک گزینه داره و آمریکاست که وقتی انتخاب میکنیم دراپ داون دوم فعال بشه و تمام ایالت های آمریکا رو نشون بده و وقتی یک ایالت رو انتخاب کنیم دراپ دوان سوم فعال بشه و تمام شهر های اون ایالت نشون داده بشه / یاداوری کنم که قالب من (bender 1.0) است که در ورژن انگلیسی به صورت دیفالت گذاشته شده است
3 - در کنترل پنل من تیک این گزینه رو میزنم ولی باز هم فعال نمیشه
Show reCAPTCHA in add/edit listing form
اگر دقت کنید زیر این گزینه نوشته:
Remember that you must configure reCAPTCHA first
این معنیش اینه که: بخاطر داشته باشید که شما باید اول کپچا (reCAPTCHA) رو پیکر بندی کنید
من تیکش رو میزنم ولی منظور از پیکربندی نمیدونم چیه / باید یک جایی پیکر بندی داشته باشه حتما / چون فقط من تیک میزنم ولی باز هم کپچا (reCAPTCHA) زیر جایی که آگهی میدیم دیده نمیشه و یا زیر کامند گذاشتن هم نشون نمیده

داداش توروخدا کمکم کن این 3 تا مشکلم حل بشه
با تشکر
1- اگه قالب اون صفحه رو بخواین برای دانلود نیست و اختصاصی او اس کلاس هست باید خودتون مشابه اون رو طراحی کنید.

2- خوب اون اموزش رو بخونین چیزهایی رو که گفته انجام بدید تا درست بشه یه راهنمایی میکنم نحوه اعماش رو :
توی پوشه قالب فایل های زیر باید ویرایش بشه :
کد php:
item-edit.php و item-post.php 
توی این فایل ها توابع زیر رو بگرد و با پایینش عوض کن
کد php:
<?php ItemForm::location_javascript_new(); ?>
با
کد php:
<?php ItemForm::location_javascript(); ?>

و
در item-edit.php :
کد php:
<?php ItemForm::region_text() ; ?>
...
<?php ItemForm::city_text() ; ?>

به:

<?php ItemForm::region_select() ; ?>
...
<?php ItemForm::city_select() ; ?>
در item-post.php :

کد php:
<?php ItemForm::region_text(osc_user()) ; ?>
...
<?php ItemForm::city_text(osc_user()) ; ?>

به:

<?php ItemForm::region_select(osc_get_regions(osc_user_country()), osc_user()) ; ?>
...
<?php ItemForm::city_select(osc_get_cities(osc_user_region()), osc_user()) ; ?>

و
در فایل frm.php در پوشه oc-admin/themes/modern/items/ :

کد php:
<?php ItemForm::country_text($item) ; ?>
...
<?php ItemForm::region_text($item) ; ?>
...
<?php ItemForm::city_text($item) ; ?>

به:

<?php ItemForm::country_select( ) ; ?>
...
<?php ItemForm::region_select( ) ; ?>
...
<?php ItemForm::city_select( ) ; ?>
3- خوب واسه فعال کردنش از منوی Listing -> Show reCAPTCHA in add/edit listing form را تکش رو بزنید بعد از منوی Settings -> Spam and bots را بزنید در پایین صفحه reCAPTCHA دوتا فیلد هست به سایت http://www.google.com/recaptcha/whyrecaptcha برید و کلیدهای reCAPTCHA Public key و reCAPTCHA Private key بعد ثبت نام برای شما میده که در این دو تا فیلد وارد میکنید که به طور اتوماتیک در سایت اضافه میشه
  پاسخ
تبلیغات
ads
ممنون که جواب میدید
دوست من قسمت 2 سوال من وقتی میرم داخل فایل ها رو نگاه میکنم تو هیچ کدام همچین کدهایی ندارند که عوض کنم / اگر باور ندارید تو نسخه انگلیسی یک بار برید توی فایل های مورد نظر را نگاه کنید و میبینید که همچین کدهایی نیستند که عوض کنیم

یک سوال دیگه هم از شما دارم
وقتی آگهی زمانش منقضی میشه آیا از دیتابیس حذف میشه؟ یا میمونه و فقط در پست مربوطه مینویسه که این آگهی منقضی شده؟
اگر حذف میشه که سوالی نیست ولی اگر حذف نمیشه آیا راهی بلدی یا بهتر بگم کدش رو میدونی که وقتی زمان آگهی تموم شد خود به خود به صورت اتوماتیک از دیتابیس پاک بشه؟؟؟ دراینصورت هم حجم دیتابیسمون کم میشه و هم وقتی یک یوزر میخواد سرچ کنه توی آگهی های انتقضا شده اذیت نمیشه
داداش منتظر جوابت هستم
با احترام
  پاسخ
چک کردم هست شما وقتی جستجو میکنید این طوری جستجو کنید ItemForm::country_text ببینید هست کل خط رو وارد نکنید چون ممکن این با یه فاصله اضافی داخل کد نتونه پیدا کنه
سوال دوم هم پاک نمیکنه میاد قسمت تماس با ما رو از اگهی حذف میکنه و میگه منقضی شده برای اینکه از دیتابیس پاک کنه آگهی های منقضی شده رو این پلاگین رو تست کنید http://forums.osclass.org/plugins/%28plu...ment-v-2-1 امکانات جالبی داره بدردتون میخوره
  پاسخ

.zip   Files.zip (اندازه: 6.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
(۱۳۹۲-۰۶-۰۸، ۰۱:۵۲ ق.ظ)morteza نوشته است: چک کردم هست شما وقتی جستجو میکنید این طوری جستجو کنید ItemForm::country_text ببینید هست کل خط رو وارد نکنید چون ممکن این با یه فاصله اضافی داخل کد نتونه پیدا کنه
سوال دوم هم پاک نمیکنه میاد قسمت تماس با ما رو از اگهی حذف میکنه و میگه منقضی شده برای اینکه از دیتابیس پاک کنه آگهی های منقضی شده رو این پلاگین رو تست کنید http://forums.osclass.org/plugins/%28plu...ment-v-2-1 امکانات جالبی داره بدردتون میخوره

چشم اون پلاگین رو تست میکنم /
داداش بخدا نبود اون کدها
من تو این آدرس فایلهای item-edit.php و item-post.php رو چک میکنم
oc-content\themes\bender

و این هم که آدرسش مشخصه oc-admin/themes/modern/items/frm.php

همچین کدهایی نیستند / من 3 تا فایل را اتچ کردم اینجا / خودتون یه نگاهی بکنید تا ببینید

////////////////////////////
آقا دستت درد نکنه کپچا رو با آموزش شما درست کردم تو گوگل و کار کرد / زیر اضافه کردن آگهی و ایمیل دادن به صاحب آگهی میاد ولی زیر کامنت گذاشتن زیر هر آگهی نمیاد که / این از راه کامنت یکی میتونه اسپم بده و دیتابیس رو پر کنه / سوالم اینه که چطوری تنظیم کنیم زیر کامنت هم بیاد؟؟؟
یک سوال دیگه هم دارم از شما: وقتی یکی در قسمت پرسونال میخواد یک درخواست دوستی بده مثلا دختر با پسر یا پسر با پسر / برای این هم تکست باکس قیمت گذاشتند که بنظر من زشته / چطوری تنظیم کنیم تا وقتی به این قسمت آگهی وارد میشیم تکست باکس قیمت حذف بشه؟؟؟
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
خوب تو نسخه جدید فقط یک فایل ویرایش میشه من اتچ کردم تو قالب به جا قبلی بزار
کد کپچا هم برای دیدگاه ها گذاشته نشده به صورت پیشفرض در لینک زیر اموزشی دادن اون آموزش رو دنبال کنید شاید کار کنه
http://forums.osclass.org/general-help/h...ents-form/
البته شما میتوانید دیدگاه ها روی تایید مدیر بزارید تا منتشر نشه و خودتون بیموردها رو پاک کنید یا آکیسمت رو فعال کنید که اسپم ها رو شناسایی کنه از همون جایی که کپچا رو ست کردید آکیسمت هم اونجا هست

در مورد سوال اخر هم توی دسته بندی ها قیمت رو برای اون دسته غیرفعال کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Files.zip (اندازه: 2.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 41)
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۶-۰۸، ۰۳:۵۸ ق.ظ)morteza نوشته است: خوب تو نسخه جدید فقط یک فایل ویرایش میشه من اتچ کردم تو قالب به جا قبلی بزار
کد کپچا هم برای دیدگاه ها گذاشته نشده به صورت پیشفرض در لینک زیر اموزشی دادن اون آموزش رو دنبال کنید شاید کار کنه
http://forums.osclass.org/general-help/h...ents-form/
البته شما میتوانید دیدگاه ها روی تایید مدیر بزارید تا منتشر نشه و خودتون بیموردها رو پاک کنید یا آکیسمت رو فعال کنید که اسپم ها رو شناسایی کنه از همون جایی که کپچا رو ست کردید آکیسمت هم اونجا هست

در مورد سوال اخر هم توی دسته بندی ها قیمت رو برای اون دسته غیرفعال کنید.

داداش عمل کرد الان کشور و ایالت و شهر بخوبی انتخاب میشه / واقعا دستت درد نکنه / داداش اگه میشه بگو در این فایل کدون کد رو دقیقا کجا قرار دادی / چون میخوام یاد بگیرم / پس این فایل رو جایگزین نمیکنم و منتظرم یاد بدی خودم انجام بدم / مرسی / البته تست کردم کار کرد و همونی بود که میخواستم
یه سوال دیگه / مثلا کشور آمریکا رو انتخاب میکنیم و بعد یه ایالت از آمریکا و بعد یه شهر از اون ایالت و در آخر آگهی رو تکمیل میکنیم / در این مرحله قبل از پابلیش من کشور رو یکی دیگه انتخاب میکنم ولی ایالت و شهر آمریکا میمونه / اگر یک کاری کنیم که وقتی کشور رو عوض میکنیم ایالت و شهر هم ایندکسش 0 بشه و بیاد مرحله انتخاب ایالت و شهر خوب میشه / فک کنم این یه ایراد بزرگه / اگر در این مورد توضیح بدی ممنون میشم
راستی یادتون نره نحوه ادیت کردن item-post.php را بگید
ممنونننننننننننن
با احترام
  پاسخ
آموزش خاصی نداره که اموزش رو بالا دوبار گفتم تو فایل سرچ میکنی ItemForm::location_javascript_new بعد پیدا شد اینو به جاش میزاری ItemForm::location_javascript بقیه هم این طوری میکنی ساده اس یکی دیگه مثلا سرچ میکنی ItemForm::region_text وقتی پیدا شد این طوری هست ItemForm::region_text(osc_user()) بعد اینو با اونی که گفته عوض میکنی ItemForm::region_select(osc_get_regions(osc_user_country()), osc_user()) بقیه هم این طوری اگه پی اچ پی بلد باشی اینجور چیزا راحته

در مورد مطلبی که گفتی کشور رو عوض میکنی شهرها هم قبلی نباشه فکر کنم اگه ارسال بشه خالی ارسال میشه تا زمانسی که شهر مورد نظر اون کشور رو انتخاب نکرده باشی اونجاهم همین طوری نشون میده ولی به عنوان یه مشکل به سایت مرجع گزارش میکنم
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ویرایش قالب matin57 10 192 ۱۳۹۶-۰۶-۰۶، ۱۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  درج آگهی در قسمت تبلیغات قالب نیاز ۲ fao_had 1 146 ۱۳۹۶-۰۲-۲۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  [حل شد] تغییر فونت قالب aagah 6 931 ۱۳۹۵-۰۷-۲۷، ۰۷:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aagah
  تغییرات کوچک در osclass gafury 0 582 ۱۳۹۴-۰۵-۰۷، ۰۵:۵۴ ب.ظ