شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات در قالب
(۱۳۹۲-۰۶-۰۸، ۰۵:۰۸ ق.ظ)morteza نوشته است: آموزش خاصی نداره که اموزش رو بالا دوبار گفتم تو فایل سرچ میکنی ItemForm::location_javascript_new بعد پیدا شد اینو به جاش میزاری ItemForm::location_javascript بقیه هم این طوری میکنی ساده اس یکی دیگه مثلا سرچ میکنی ItemForm::region_text وقتی پیدا شد این طوری هست ItemForm::region_text(osc_user()) بعد اینو با اونی که گفته عوض میکنی ItemForm::region_select(osc_get_regions(osc_user_country()), osc_user()) بقیه هم این طوری اگه پی اچ پی بلد باشی اینجور چیزا راحته

در مورد مطلبی که گفتی کشور رو عوض میکنی شهرها هم قبلی نباشه فکر کنم اگه ارسال بشه خالی ارسال میشه تا زمانسی که شهر مورد نظر اون کشور رو انتخاب نکرده باشی اونجاهم همین طوری نشون میده ولی به عنوان یه مشکل به سایت مرجع گزارش میکنم

داداش توروخدا یکی یکی بگو / اینجوری قاطی میکنم
الان فایل item-post.php رو باز کردم / دقیقا یکی یکی از بالا قدم به قدم بگو کدوم کد رو پیدا کنم و با چه کدی عوض کنم تا آخر که تموم بشه
میدونم خیلی خستت کردم
با احترام
  پاسخ
داداش منتظر جواب شما هستم درمورد سوال قبلیم

یک سوال دیگه هم دارم / بعد از اتمام نصب بهتر است کدوم فایلها رو پاک کنم تا کس دیگه نتونه دسترسی داشته باشه از راه فایل های نصب؟
مثلا آیا این فولدر رو باید پاک کنم؟ البته نمیدونم در آینده کجا بدردمون میخوره
oc-includes\osclass\installer

تو این پوشه هم 3 تا فایل اینیستال داریم:
oc-includes\osclass
install.php
install-functions.php
install-location.php
آیا اینها رو برای امنیت بیشتر باید پاک کنیم؟

راستی چون شما تمام چهارچوب (osclass) رو بلدی به نظرت تو کدوم فایل یا پوشه پسورد بزارم؟ از نظر منتقی باید روی پوشه هایی پسورد بزاریم که فقط ادمین با اونها در ارتباطه و یوزر کاری نداره با اون پوشه یا فایل / من خودم نظرم اینه که روی پوشه (oc-admin) پسورد بزارم نظر شما چیه؟؟؟
منتظر جوابتون هستم
مرسی
با احترام
  پاسخ
آموزش رو که عرض کردم قبلا دیگه نمیدونم چه جوری باید توضیح بدم شما دو فایل رو مقایسه کنی میفهمی
نقل قول: مثلا آیا این فولدر رو باید پاک کنم؟ البته نمیدونم در آینده کجا بدردمون میخوره

تا اونجایی که میدونم پاک کردنش مشکلی ایجاد نمیکنه بودنش هم موردی نداره
روی oc-admin پسورد دوم بزاری خوبه
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۶-۰۸، ۱۰:۲۸ ب.ظ)morteza نوشته است: آموزش رو که عرض کردم قبلا دیگه نمیدونم چه جوری باید توضیح بدم شما دو فایل رو مقایسه کنی میفهمی
نقل قول: مثلا آیا این فولدر رو باید پاک کنم؟ البته نمیدونم در آینده کجا بدردمون میخوره

تا اونجایی که میدونم پاک کردنش مشکلی ایجاد نمیکنه بودنش هم موردی نداره
روی oc-admin پسورد دوم بزاری خوبه

ممنون داداش که وقت میزارید و جواب میدید
این 3 تا فایل رو هم پاک کنم مشکلی بوجود نمیاد بنظرتون؟
install.php
install-functions.php
install-location.php

داداش یه سوال دیگه دارم / در صفحه اول وقتی روی یکی از Category ها کلیک کنیم مثلا این صفحه:
http://yourdomain/index.php?page=search&sCategory=4
سمت چپ یک گزینه داره (Your search) که توش هر چیز بنویسیم فقط در این کتگوری که وارد شدیم جستجو میکنه / تا اینجا مشکلی نداریم / پایین گزینه سرچ نوشته (City) که تو کدوم شهر باید این جستجو انجام بگیره / سوال من اینه که یادتون هست شما یاد دادید 3 تا دراپ داون گذاشتیم تو صفحه آگهی؟ میخوام همون 3 تا بیاد اینجا و طرف از اول کشور و ایالت و شهر خود رو برای سرچ انتخاب کنه / داداش اینو برام حل کنی مدیونت میشم
با احترام
  پاسخ
فایل install.php رو پاک کنید یا تغییر نام دهید بقیه بمونه مشکلی ایجاد نمیکنه
در مورد باکس جستجو هم باید تغییراتی اعمال بشه کمی وقت گیره فرصت ندارم تغییرات رو چک کنم چون باید نسخه بومی رو منتشر کنم شما به این تایپیک ها سر بزن نتیجه ای میگیری
http://forums.osclass.org/general-help/r...7/#msg9507
و
http://forums.osclass.org/development/dr...t-search/
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۶-۰۹، ۰۲:۴۵ ق.ظ)morteza نوشته است: فایل install.php رو پاک کنید یا تغییر نام دهید بقیه بمونه مشکلی ایجاد نمیکنه
در مورد باکس جستجو هم باید تغییراتی اعمال بشه کمی وقت گیره فرصت ندارم تغییرات رو چک کنم چون باید نسخه بومی رو منتشر کنم شما به این تایپیک ها سر بزن نتیجه ای میگیری
http://forums.osclass.org/general-help/r...7/#msg9507
و
http://forums.osclass.org/development/dr...t-search/

چک کردم تو هیچ کدوم اونی که من میخوام نبود
من دقیقا میخوام کشور-ایالت-شهر هرسه باشه تو گزینه سرچ / یادت باشه تو فایل (item-post.php) برام انجام دادی / یعنی اگر فقط ایالت و شهر باشه وقتی طرف چند تا کشور داشته باشه قاطی میکنه / کدهای این خارجی ها رو که دادی چک کردم دقیقا این ایراد رو داشت / برای این باید کشور-ایالت-شهر هرسه باشه

داداش بد جوری فکرم رو این موضوع مشغول کرده / منتظر میمونم هر وقت کارت تموم شد برام یاد بدی / باز هم ممنونم که زود جواب سوالاتم رو میدی
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
هر وقت انلاین باشم به سوالات جواب میدم اون چیزی رو که میگی میدونم ولی این مورد نیاز به تغییرات یا پلاگین هست الان نمیتونم وقت بذارم باید نسخه بومی رو منتشر کنم انشالله بعدا این موردی رو که گفتی درست میکنم
  پاسخ
 سپاس شده توسط RayanBit
(۱۳۹۲-۰۶-۰۹، ۰۴:۳۵ ق.ظ)morteza نوشته است: هر وقت انلاین باشم به سوالات جواب میدم اون چیزی رو که میگی میدونم ولی این مورد نیاز به تغییرات یا پلاگین هست الان نمیتونم وقت بذارم باید نسخه بومی رو منتشر کنم انشالله بعدا این موردی رو که گفتی درست میکنم

مرسی دادش / چشم پس من منتظر می مونم
راستی من یک سوال برام پیش اومده / اگر وقت کردی جواب بدید لطفا

وقتی کاربر جدید ثبت نام میشه و یا کارهای دیگری که نیاز به ایمیل فرستادن باشه از ایمیلی که ما هنگام نصب وارد کردیم میفرسته - من خودم دقیقا چک کردم دیدم ایمیل های فرستاده شده با ایمیل ادمین فرستاده میشه / تا اینجا مشکلی نیست / سوال من این است که چطوری امکان پذیر است وقتی که ما تنظیمات سرور و اس-ام-تی-پی ایمیل خود رو ندادیم او-اس-کلاس با آدرس ایمیل ما ایمیل میفرسته؟؟؟ / توی کنترل پنل در تنظیمات قسنت ایمیل سرور جای چنین تنظیماتی هست که ما وارد کنیم ولی من اصلا اونجا چیزی وارد نکردم / یعنی سازنده او-اس/کلاس به صورت دیفالت یک ایمیلی رو وارد کرده تا باهاش بفرسته؟ آخه اگر چنین باشه چرا ایمیلی که فرستاده میشه آدرسش ایمیل ادمینه؟ البته اگر تنظیمات سرور یک ایمیلی رو وارد کرده باشند تا باهاش به صورت دیفالت ایمیل فرستاده بشه میتونیم تو کد پی-اچ-پی پیداش کنیم و عوض کنیم برای امنیت بیشتر و حریم خصوصی / لطفا در این مورد من رو راهنمایی کنید / متشکرم
با احترام
  پاسخ
حوصلمون سر رفت / یکی چیزی بگه
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۶-۱۲، ۰۳:۰۷ ق.ظ)zobu نوشته است: حوصلمون سر رفت / یکی چیزی بگه
مگه اینجا چتروم هستBig Grin
نقل قول: وقتی کاربر جدید ثبت نام میشه و یا کارهای دیگری که نیاز به ایمیل فرستادن باشه از ایمیلی که ما هنگام نصب وارد کردیم میفرسته - من خودم دقیقا چک کردم دیدم ایمیل های فرستاده شده با ایمیل ادمین فرستاده میشه / تا اینجا مشکلی نیست / سوال من این است که چطوری امکان پذیر است وقتی که ما تنظیمات سرور و اس-ام-تی-پی ایمیل خود رو ندادیم او-اس-کلاس با آدرس ایمیل ما ایمیل میفرسته؟؟؟ / توی کنترل پنل در تنظیمات قسنت ایمیل سرور جای چنین تنظیماتی هست که ما وارد کنیم ولی من اصلا اونجا چیزی وارد نکردم / یعنی سازنده او-اس/کلاس به صورت دیفالت یک ایمیلی رو وارد کرده تا باهاش بفرسته؟ آخه اگر چنین باشه چرا ایمیلی که فرستاده میشه آدرسش ایمیل ادمینه؟ البته اگر تنظیمات سرور یک ایمیلی رو وارد کرده باشند تا باهاش به صورت دیفالت ایمیل فرستاده بشه میتونیم تو کد پی-اچ-پی پیداش کنیم و عوض کنیم برای امنیت بیشتر و حریم خصوصی / لطفا در این مورد من رو راهنمایی کنید / متشکرم
دقیق متوجه نشدم چی شدHuh
ولی ایمیل ها با ایمیلی که ادمین وارد کرده ارسال میشه Exclamation
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ویرایش قالب matin57 10 661 ۱۳۹۶-۰۶-۰۶، ۱۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  درج آگهی در قسمت تبلیغات قالب نیاز ۲ fao_had 1 308 ۱۳۹۶-۰۲-۲۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  [حل شد] تغییر فونت قالب aagah 6 1,329 ۱۳۹۵-۰۷-۲۷، ۰۷:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aagah
  تغییرات کوچک در osclass gafury 0 751 ۱۳۹۴-۰۵-۰۷، ۰۵:۵۴ ب.ظ