شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات در قالب
(۱۳۹۲-۰۶-۱۲، ۰۷:۱۹ ق.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۲-۰۶-۱۲، ۰۳:۰۷ ق.ظ)zobu نوشته است: حوصلمون سر رفت / یکی چیزی بگه
مگه اینجا چتروم هستBig Grin
نقل قول: وقتی کاربر جدید ثبت نام میشه و یا کارهای دیگری که نیاز به ایمیل فرستادن باشه از ایمیلی که ما هنگام نصب وارد کردیم میفرسته - من خودم دقیقا چک کردم دیدم ایمیل های فرستاده شده با ایمیل ادمین فرستاده میشه / تا اینجا مشکلی نیست / سوال من این است که چطوری امکان پذیر است وقتی که ما تنظیمات سرور و اس-ام-تی-پی ایمیل خود رو ندادیم او-اس-کلاس با آدرس ایمیل ما ایمیل میفرسته؟؟؟ / توی کنترل پنل در تنظیمات قسنت ایمیل سرور جای چنین تنظیماتی هست که ما وارد کنیم ولی من اصلا اونجا چیزی وارد نکردم / یعنی سازنده او-اس/کلاس به صورت دیفالت یک ایمیلی رو وارد کرده تا باهاش بفرسته؟ آخه اگر چنین باشه چرا ایمیلی که فرستاده میشه آدرسش ایمیل ادمینه؟ البته اگر تنظیمات سرور یک ایمیلی رو وارد کرده باشند تا باهاش به صورت دیفالت ایمیل فرستاده بشه میتونیم تو کد پی-اچ-پی پیداش کنیم و عوض کنیم برای امنیت بیشتر و حریم خصوصی / لطفا در این مورد من رو راهنمایی کنید / متشکرم
دقیق متوجه نشدم چی شدHuh
ولی ایمیل ها با ایمیلی که ادمین وارد کرده ارسال میشه Exclamation

داداش ببین چی میگم / ما وقتی (Osclass 3.2.1) را نصب میکنیم در مراحل نصب فقط ایمیل را وارد میکنیم دیگه آدرس سرور یا SMTP یا پسورد را وارد نمیکنیم که با ایمیل ما بفرسته
در کنترل پنل در قسمت Setting در Mail Server جایی است که ما سرور و پسورد ایمیلمان را وارد کنیم / ولی من این قسمت را وارد نکردم اصلا
شما از اول (Osclass 3.2.1) ورژن انگلیسیش رو نصب کنید و در کنترل پنل در قسمت Setting در Mail Server هیچ چیزی رو ننویسید / بعد با یک ایمیلی یک کاربر جدید بسازید / بعد اگر به اون ایمیل کاربر جدید برید میبینید که با ایمیل شما که در موقع نصب وارد کردید فرستاده شده
خلاصه کلامم این است که چطوری ایمیل هایی که میفرسته با آدرس ایمیل ما میفرسته بدون اینکه آدرس سرور و پسورد ایمیل ما رو بدونه
با احترام
  پاسخ
عزیز من خوب بایدم این طوری باشه مگه میخوای چیزه دیگه ای باشه اگه با پی اچ پی آشنا باشی میدونی چی به چی هست در قسمت Setting در Mail Server اگه هاست شما قابلیت ارسال ایمیل محدودی داشته باشه این قسمت رو تنظیم میکنی مثلا اگه سایت آگهی بازدید بالا و تعداد ثبت نام کننده ی بالایی داشته باشه یعنی تعداد دفعات ارسال ایمیل از هاست زیاد باشه اجازه نمیده هاستینگ ایمیل زیاد بفرسته در بازه زمانی مشخصی که داره مثلا هاستیگ ها در هر ساعت حدود 50 تا ایمیل میتونه ارسال کنه اگه زیاد از این بشه هاستینگ شما رو ساسپند میکنه اما او اس کلاس اومده برا این راحلی گذاشته بیای یه هاست مخصوص ایمیل بخری که امکان ارسال ایمیل محدود نباشه شما مشخصات smtp هاست ایمیلی که خریدی رو در Mail Server وارد میکنی از اینجا بفرسته یا اگه جیمیل داری توسط اون بفرسته
نمیدونم متوجه شدی یا نه در سکویی باشه برای ارسال ایمیل های شما
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۶-۱۲، ۱۱:۱۸ ب.ظ)morteza نوشته است: عزیز من خوب بایدم این طوری باشه مگه میخوای چیزه دیگه ای باشه اگه با پی اچ پی آشنا باشی میدونی چی به چی هست در قسمت Setting در Mail Server اگه هاست شما قابلیت ارسال ایمیل محدودی داشته باشه این قسمت رو تنظیم میکنی مثلا اگه سایت آگهی بازدید بالا و تعداد ثبت نام کننده ی بالایی داشته باشه یعنی تعداد دفعات ارسال ایمیل از هاست زیاد باشه اجازه نمیده هاستینگ ایمیل زیاد بفرسته در بازه زمانی مشخصی که داره مثلا هاستیگ ها در هر ساعت حدود 50 تا ایمیل میتونه ارسال کنه اگه زیاد از این بشه هاستینگ شما رو ساسپند میکنه اما او اس کلاس اومده برا این راحلی گذاشته بیای یه هاست مخصوص ایمیل بخری که امکان ارسال ایمیل محدود نباشه شما مشخصات smtp هاست ایمیلی که خریدی رو در Mail Server وارد میکنی از اینجا بفرسته یا اگه جیمیل داری توسط اون بفرسته
نمیدونم متوجه شدی یا نه در سکویی باشه برای ارسال ایمیل های شما

داداش من پی-اچ-پی نمیدونم ولی دات-نت کارم و هم Windows Application مینویسم و هم Web Application
فکر کنم شما متوجه بحث نشدید / من در مورد Sendding Limit صحبت نمیکنم که / من در مورد مکانیزم ارسال ایمیل صحبت میکنم
    و این موضوعی که من میگم یک تکنولوژی سراسری هست / یعنی با هر برنامه نویسی که کار کنی این موضوع چهارچوبش یکیه / فکر کنم شما متوجه سوال من نشدید / چون امکان نداره بدون استفاده از آدرس سرور و پسورد و پورت یک ایمیلی بتونیم یک ایمیل بفرستیم (البته 100 درصد نیست ها / اکثر سرورهای ایمیل متد SendFrom رو بستند این یعنی نمیتونی SendFrom رو یک آدرس دیگه بغیر از ایمیلی که میفرستی بزاری / ولی هستند بعضی سرورها که این گزینه رو غیر فعال نکردند و osclass هم از این گونه سرورها استفاده میکنه برای ارسال ایمیلها) /
    اگر تا اینجا متوجه بحث شدید براتون یک چیزی بگم و فکر کنم تاحالا کسی متوجه این موضوع نشده و چون من PHP نمیدونم اصلا نمیتونم توی کدهاش مانور بدم و برای این بیا دوتایی این (نقص حریم خصوصی که osclass داره میکنه) رو درستش کنیم حداقل توی نسخه ای که خودمان داریم ازش استفاده میکنیم
    جریان از این قراره که osclass در کدهای PHP داره برای فرستادن ایمیل هایی که برای مشتریان میفرسته رو کنترل میکنه / اگر تنظیمات سرور ایمیل خودش رو در داخل کدهای PHP اوس-اس-کلاس نوشته باشه راحت مینونیم کدش رو پیدا کنیم و تنظیمات ایمیل سرور خودمان رو وارد کنیم / ولی اگر این کار رو از طریق ای-پی-آی انجام میده باید قسمت ارتباط ای-پی-آی را پیدا کنیم و کد خودمان رو جایگذین کنیم / البته چون من PHP نمیدونم تمام زحمت گردن شما میوفته
    مرسی
با احترام
  پاسخ
داداش اگه کارت تموم شد در مورد همون چیز که درخواست کرده بودم رو آموزش میدی؟ (سمت چپ که با گزینه شهر سرچ میکنه رو دراپ-داون بزاریم که اول کشور رو انتخاب کنیم و بعد ایالت و بعد شهر)
و چند تا هم ایراد داره که اگه یاد بدی درست کنیم ممنون میشیم
1 - وقتی گزینه Price رو از یک کتگوری غیر فعال میکنم / و وقتی روی (Publish Your ad for free) کلیک میکنیم تا آگهی بدهیم / وقتی همون کتگوری را انتخاب میکنیم که گزینه Price رو غیر فعال کرده بودیم رو انتخاب میکنیم / تکست-باکس قیمت حذف میشه ولی لیبل Price همینجوری باقی میمونه و یه ایراده / اگه لطف کنی راهش رو پیدا کنی ممنون میشم
2 - وقتی گزینه Price رو از یک کتگوری غیر فعال میکنم / وقتی وارد همون کتگوری میشیم / در سمت چپ در محل سرچ / پایینش 2 تا تکست-باکس است که از قیمت فلان تا قیمت فلان رو سرچ میکنه / ولی وقتی ما گزینه یک کتگوری خاص رو غیر فعال کردیم این بی معنی و غیر حرفه ای است که تکست-باکس قیمت نشان داده بشه در این کتگوری
منتظر آموزش شما هستم
مرسی
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۷-۰۶، ۰۷:۰۸ ب.ظ)zobu نوشته است: داداش اگه کارت تموم شد در مورد همون چیز که درخواست کرده بودم رو آموزش میدی؟ (سمت چپ که با گزینه شهر سرچ میکنه رو دراپ-داون بزاریم که اول کشور رو انتخاب کنیم و بعد ایالت و بعد شهر)
1 - وقتی گزینه Price رو از یک کتگوری غیر فعال میکنم / و وقتی روی (Publish Your ad for free) کلیک میکنیم تا آگهی بدهیم / وقتی همون کتگوری را انتخاب میکنیم که گزینه Price رو غیر فعال کرده بودیم رو انتخاب میکنیم / تکست-باکس قیمت حذف میشه ولی لیبل Price همینجوری باقی میمونه و یه ایراده / اگه لطف کنی راهش رو پیدا کنی ممنون میشم
2 - وقتی گزینه Price رو از یک کتگوری غیر فعال میکنم / وقتی وارد همون کتگوری میشیم / در سمت چپ در محل سرچ / پایینش 2 تا تکست-باکس است که از قیمت فلان تا قیمت فلان رو سرچ میکنه / ولی وقتی ما گزینه یک کتگوری خاص رو غیر فعال کردیم این بی معنی و غیر حرفه ای است که تکست-باکس قیمت نشان داده بشه در این کتگوری
منتظر آموزش شما هستم
مرسی

سوالاتون رو در تایپیک های جداگانه بپرسید هم جستجوش راحت باشه هم کاربران دیگه اگه اطلاعاتی داشتن جواب بدن در یک تایپیک چند سوال ارسال نکنید
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۷-۰۶، ۱۰:۰۷ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۲-۰۷-۰۶، ۰۷:۰۸ ب.ظ)zobu نوشته است: داداش اگه کارت تموم شد در مورد همون چیز که درخواست کرده بودم رو آموزش میدی؟ (سمت چپ که با گزینه شهر سرچ میکنه رو دراپ-داون بزاریم که اول کشور رو انتخاب کنیم و بعد ایالت و بعد شهر)
منتظر آموزش شما هستم
مرسی

سوالاتون رو در تایپیک های جداگانه بپرسید هم جستجوش راحت باشه هم کاربران دیگه اگه اطلاعاتی داشتن جواب بدن در یک تایپیک چند سوال ارسال نکنید

خوب اینجا مگه پاسخ و پرسش نیست؟ خوب شما هرجایی لازم دونستید انتقال بدید / راستی جواب این رو بدید ممنون میشم
با احترام
  پاسخ
چرا دوباره کاری کنم سوال جدید = تایپیک جدیدSmile

منتظر آموزش شما هستم
مرسی

سوالاتت نیاز به ویرایش در قالب و هسته هست سوال یک راحت هست آموزشش  رو میزارم چند روز دیگه
همچنین به سایت مرجع گزارش میدم تا در نسخه های جدید رفع بشن
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۷-۰۷، ۰۳:۰۹ ق.ظ)morteza نوشته است: چرا دوباره کاری کنم سوال جدید = تایپیک جدیدSmile

منتظر آموزش شما هستم
مرسی

سوالاتت نیاز به ویرایش در قالب و هسته هست سوال یک راحت هست آموزشش  رو میزارم چند روز دیگه
همچنین به سایت مرجع گزارش میدم تا در نسخه های جدید رفع بشن
 مرسی داداش / راستی جستجوی شهر (با کشور و ایالت و شهر) رو قولش رو دادی یادم بدی بعد از انتشار نسخه فارسی / منتظرت هستم
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
صد در صد آموزششون رو میزارم Wink
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۷-۰۸، ۰۸:۴۳ ق.ظ)morteza نوشته است: صد در صد آموزششون رو میزارم Wink
مرسی داداش Big Grin کی؟
با احترام
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال