شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در آیدی آگهی ها
در اوس کلاس وقتی یک آگهی درج می شود آیدی ها به صورت مرتب افزوده می شوند.
مثلا نمونه آگهی 1 آیدی 120 
نمونه آگهی 2 آیدی 121

اکنون من آگهی  مثلا120 را حذف کردم و یک آگهی جدید ثبت میکنم و در تلگرام نیز منتشر میکنم.
اما چون آیدی آگهی جدید من با همون آیدی 120ثبت میشه در تلگرام توضیحات آگهی 120در گذشته را نمایش میده.

چگونه روش آیدی دادم اوس کلاس را تغییر دهیم به گونه ای که هر آیدی متفاوت و تنها یک مرتبه تحویل بده.(مشابه وردپرس که آیدی 120 را فقط وفقط یک بار میده و اگر باردیگر ثبت کنی میشه مثلا160)
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام فکر نکنم این طوری باشه ای دی ها بصورت اتوماتیک ایجاد میشه و اگر آگهی حذف بشه و آگهی جدید ارسال بشه دیگه قبلی حذف شده و آگهی دیگر با اون ای دی ساخته نمیشه
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۹-۲۶، ۰۴:۲۵ ب.ظ)morteza نوشته است: سلام فکر نکنم این طوری باشه ای دی ها بصورت اتوماتیک ایجاد میشه و اگر آگهی حذف بشه و آگهی جدید ارسال بشه دیگه قبلی حذف شده و آگهی دیگر با اون ای دی ساخته نمیشه

در سایت بله آیدی ها اینگونه است(اتوماتیک و صحیح است)
اما وقتی در تلگرام به صورت دستی یا اتوماتیک ارسال میشوند مشکل پیدا میشه.
توضیح بیشتر:
متن آزمایشی1 و آیدی1 در اوس کلاس و انتشار در تلگرام (بدون مشکل)
حذف متن آزمایشی 1از اوس کلاس 
متن آزمایشی2 و گرفتن اتوماتیک آیدی1 در اوس کلاس و انتشار در تلگرام(در تلگرام همان متن آزمایشی1نمایش میده)
  پاسخ
مشکل شما نحوه گرفتن ای دی هست حتی اگه آگهی قبلی رو حذف کنید وقتی بخواد نمایش داده بشه خطای 404 میده
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation مشکل حذف سرخود صفر ها در ارسال آگهی saleh2015 0 4 دیروز، ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saleh2015
  مشکل در آگهی هایی که کاربر ویرایش میکنه و خودکار در سایت درج میشه ali1395 5 93 ۱۳۹۵-۰۹-۰۹، ۰۹:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ali1395
  تغییر ایکن و لگو ی سایت majavanmardi33@gmail.com 2 179 ۱۳۹۵-۰۸-۰۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: majavanmardi33@gmail.com
  [حل شد] تغییر فونت قالب aagah 6 411 ۱۳۹۵-۰۷-۲۷، ۰۷:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aagah
  تغییر نکردن نوشته های اطلاعات مفید بعد از تغییر kmr11 3 122 ۱۳۹۵-۰۷-۲۴، ۰۹:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  مشکل در نمایش رایگان آگهی های ویژه kmr11 1 139 ۱۳۹۵-۰۷-۱۸، ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  [حل شد] آپلود تصویر در آگهی aagah 5 342 ۱۳۹۵-۰۷-۱۸، ۰۶:۲۹ ق.ظ
  تغییر نوشته های فارسی kmr11 3 224 ۱۳۹۵-۰۷-۰۹، ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  خطای پس از ارسال آگهی esfahanrasane 13 440 ۱۳۹۵-۰۶-۲۳، ۰۸:۰۱ ق.ظ
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 191 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads