شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف آیدی استان (RegionId) از url و نشان دادن اسم استان
سلام وقت بخیر
من تازه با osclass آشنا شده ام و یک سری مشکلات برام پیش اومده که بعضی از اونها رو با کلی سرچ و سعی و خطا رفع کردم ولی چند مورد هست که داره اذیت میکنه، ممنون میشم اگه لطفا راهنمایی کنید:
1- چطور در لینک بجای نشان دادن آیدی شهر، اسم شهر نشون داده بشه، (مثلا: mysite/تهران). یعنی پیوندهای یکتا، حالت دوستانه را فعال کرده ام. با غیرفعال کردن اون، مشکلی پیش نمیاد ولی میخوام این گزینه فعال باشه. با فعال بودن پیوندهای دوستانه و تغییر آدرس صفحه از PAGE_SLUG به PAGE_ID نیز مشکل رفع میشه ولی نمیخوام صفحات بصورت آیدی باشه، بلکه نام صفحات در لینک نشون داده بشه.

2- هیچ ایمیلی از طرف سایت ارسال نمیشه. تنظیمات ایمیل با کمک هاستینگ انجام شده ولی هنوز ایمیلی ارسال نمیشه

3- fontawsome در چند جا استفاده شده و تا دو روز پیش نشون میداد، ولی دو روزه بدون اینکه تغییری صورت گرفته بشه بغیر از تنظیمات مربوط به ایمیل، این فونتها از کار افتاده اند و نشون داده نمیشن

4- چطور تاریخ انقضای آگهی ها بصورت پیشفرض مثلا 30 روز باشه؟ الان باید تک تک آگهی ها رو بصورت دستی تاریخ انقضا براش زد درسته؟

اگه تعداد سوالات زیاد شد عذرخواهی میکنم
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۷-۰۱-۰۹، ۰۳:۰۲ ق.ظ)flight نوشته است: سلام وقت بخیر
من تازه با osclass آشنا شده ام و یک سری مشکلات برام پیش اومده که بعضی از اونها رو با کلی سرچ و سعی و خطا رفع کردم ولی چند مورد هست که داره اذیت میکنه، ممنون میشم اگه لطفا راهنمایی کنید:
1- چطور در لینک بجای نشان دادن آیدی شهر، اسم شهر نشون داده بشه، (مثلا: mysite/تهران). یعنی پیوندهای یکتا، حالت دوستانه را فعال کرده ام. با غیرفعال کردن اون، مشکلی پیش نمیاد ولی میخوام این گزینه فعال باشه. با فعال بودن پیوندهای دوستانه و تغییر آدرس صفحه از PAGE_SLUG به PAGE_ID نیز مشکل رفع میشه ولی نمیخوام صفحات بصورت آیدی باشه، بلکه نام صفحات در لینک نشون داده بشه.

2- هیچ ایمیلی از طرف سایت ارسال نمیشه. تنظیمات ایمیل با کمک هاستینگ انجام شده ولی هنوز ایمیلی ارسال نمیشه

3- fontawsome در چند جا استفاده شده و تا دو روز پیش نشون میداد، ولی دو روزه بدون اینکه تغییری صورت گرفته بشه بغیر از تنظیمات مربوط به ایمیل، این فونتها از کار افتاده اند و نشون داده نمیشن

4- چطور تاریخ انقضای آگهی ها بصورت پیشفرض مثلا 30 روز باشه؟ الان باید تک تک آگهی ها رو بصورت دستی تاریخ انقضا براش زد درسته؟

اگه تعداد سوالات زیاد شد عذرخواهی میکنم

آقا مرتضی ممنون میشم اگه توضیحاتی در مورد هر کدم که میشه بدید.
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حدف استان از عنوان آگهی (منتشرشده) add 3 154 ۱۳۹۶-۱۱-۱۴، ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  نشان دادن کشور zobu 6 298 ۱۳۹۶-۱۰-۲۹، ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  تغییر در آیدی آگهی ها pouyamoradi 3 540 ۱۳۹۵-۰۹-۳۰، ۰۱:۴۱ ب.ظ
  مشکل در قرار دادن تصویر دا فایل هیدر mortaza_max 5 2,052 ۱۳۹۳-۰۱-۱۶، ۰۸:۱۳ ب.ظ
  مشکل در علامت سوال نشان دادن نوشته mortaza_max 1 1,244 ۱۳۹۳-۰۱-۱۶، ۰۸:۱۱ ب.ظ
Question مشکل بخش استان و شهر های ایران javad.hokmabadi 4 2,054 ۱۳۹۲-۱۰-۲۰، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: number-one

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads