شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه
با سلام
من میخوام یک منو در کنترل پنل ادمین بزارم به اسم مثلا "انقضای آگهی" و بعد داخل این منو چند تا دکمه و تکست-باکس بزارم. و فانکشن دکمه ها وقتی که روشون کلیک میکنم به این ترتیب باشن:
دکمه1: وقتی این دکمه رو میزنم تمام کاربرهایی که بیشتر از یک سال (جلوی دکمه یک تکست-باکس هست که 12 مینویسم برای یک سال) در وبسایت لاگین نشدند با ایمیل و آیدی لیست بشن (مثل لیست کاربران در کنترل پنل) (آخرین تاریخ لاگین کاربر رو این نشون میده dt_access_date)
دکمه2: وقتی این دیکمه را فشار بدم تمامی آگهی های کاربرانی که به مدت یک سال لاگین نشده اند پاک بشه. (برای انتخاب سال جلوی دکمه یک تکست-باکس هست که عدد سال رو میگیره. هر عدد برای یک ماه هست. برای یک سال باید 12 بنویسیم)
و در پایین یک تنظیم بزارم که کار دکمه2 رو انجام بده ولی نه بصورت دستی. بصورت اتوماتیک باشه. یعنی یک تکست-باکس باشه که تعداد ماه رو (برای یک سال 12) بنویسم تا بصورت اتوماتیک و کرون-جاب انجام بده و اگر این تنظیم رو ست کنم دیگر نیازی نباشه دوباره بیام و پاک کنم. یعنی خودش اتوماتیک بصورت کرون-جاب انجام بده
اگر یکی کمک کنه این رو درست کنم ممنون میشم
با احترام
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام دوست عزیز
با استفاده از پلاگین butler می تونید این کار رو انجام بدید
درج آگهی رایگان

پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۰۹، ۰۳:۵۱ ق.ظ)fmohsen نوشته است: سلام دوست عزیز
با استفاده از پلاگین butler می تونید این کار رو انجام بدید
سلام دوست عزیز
اگه منظورت این پلاگینه که اونی که من میخوام توش نیست. این برای آگهی های انقضا یافته است. من میخوام کاربرانی که تو مدت مشخص (مثلا 1 ماه) لاگین نشدن رو نشون بده و لیست کنه و بتونم تمامی آگهی های اون کاربران رو چه اکتیو چه غیر اکنیو و چه انقضا یافته یا نیافته رو پاک کنم
با احترام
[/url]
[url=https://market.osclass.org/plugins/ad-management/butler_227]https://market.osclass.org/plugins/ad-management/butler_227
با احترام
  پاسخ
اگر منظور این هست که منم شدیدا دنبالشم
درج آگهی رایگان

پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایید خودکار آگهی های ویژه radmard 3 65 ۱۳۹۶-۰۵-۲۷، ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  تغییر پیام پس از ارسال آگهی radmard 1 40 ۱۳۹۶-۰۵-۲۷، ۰۴:۲۱ ب.ظ
  [حل شد] اضافه کردن تصویر به آگهی ویژه radmard 8 101 ۱۳۹۶-۰۵-۱۷، ۰۷:۲۵ ب.ظ
Lightbulb لینک آگهی های ویژه و رایگان medifa 0 65 ۱۳۹۶-۰۳-۲۵، ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: medifa
  درج آگهی در قسمت تبلیغات قالب نیاز ۲ fao_had 1 109 ۱۳۹۶-۰۲-۲۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
  آگهی ویژه شدن و حفظ جای قبلیش tafrihat 5 1,115 ۱۳۹۵-۱۲-۰۷، ۰۶:۳۰ ب.ظ
Exclamation مشکل حذف سرخود صفر ها در ارسال آگهی saleh2015 3 348 ۱۳۹۵-۱۲-۰۵، ۱۰:۰۴ ق.ظ
  تغییر در آیدی آگهی ها pouyamoradi 3 321 ۱۳۹۵-۰۹-۳۰، ۰۱:۴۱ ب.ظ
  مشکل در آگهی هایی که کاربر ویرایش میکنه و خودکار در سایت درج میشه ali1395 5 365 ۱۳۹۵-۰۹-۰۹، ۰۹:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ali1395
  SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 15 984 ۱۳۹۵-۰۷-۲۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: rahmat3080

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads