شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شد انتخاب زبان
با سلام

او-اس-کلاس من دو زبانه است
چیزی که من میخوام اینه که وقتی کاربر با زبان فارسی وب سایت رو نگاه میکنه متن توضیحات آگهی راست-چین بشن و وقتی با انگلیسی میبینه چپ-چین بشن
برای این باید یک کدی بنویسیم تا وقتی لوکال مساوی en_US است باکس توضیخات رو چپ-چین و اگر en_IR است راست-چین کنه
لطفا برای درست کردن این راهنمایی بفرمایید
با احترام
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
نیازی به کد نیست شما اگه از نسخه بومی ما استفاده کنید یک فایل rtl.css گذاشتیم شما تمام کدهای راست چینی رو در rtl قرار میدید و انگلیسی رو در فایل اصلی css قالب خود قرار میدید
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۰۲، ۰۱:۳۵ ب.ظ)morteza نوشته است: نیازی به کد نیست شما اگه از نسخه بومی ما استفاده کنید یک فایل rtl.css گذاشتیم شما تمام کدهای راست چینی رو در rtl قرار میدید و انگلیسی رو در فایل اصلی css قالب خود قرار میدید

نسخه بومی رو دانلود کردم و فایل rtl.css رو هم دیدم. ولی آخه نمیدونم چجوری از اون فایل تو تم مادرن خودم استفاده کنم
من نسخه خودم رو که مادرن هست خیلی ویرایش کردم و هزاران متن اضافه و یا حذف کردم. دیگه نمیتونم نسخه بومی رو استفاده کنم
ممنون میشم اگر بگید دقیقا چیکار کنم تا از اون فایل استفاده کنم. اگر کمک کنید چه کدی توی فایل rtl.css اضافه کنم و این فایل رو دقیقا کجا بزارم. (همانطور که گفتم تم من: modern)
تا کل تم من هم در زبان فارسی راست-چین بشن (و آیا باید تک تک آی دی ها رو در html فایل ها تغییر بدم؟)

ممنون میشم
با احترام
با احترام
  پاسخ
سلام
در rtl.css خودتون زیرمجموعه خواص body کد direction: rtl; را اضافه کنید
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۵-۰۳، ۱۱:۵۷ ب.ظ)jahromy نوشته است: سلام
در rtl.css خودتون زیرمجموعه خواص body کد direction: rtl; را اضافه کنید

من اینجوری متوجه نمیشم که  Big Grin چون تا حالا کار نکردم با اون فایل
خواهشا خوب توضیح بدهید چکار کنم  Undecided
با احترام
با احترام
  پاسخ
ساده ترین روش با تابع 
osc_current_user_locale()
زبان مورد استفاده کاربر رو با یه شرط تغییر بدید
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۰۷، ۰۱:۵۷ ب.ظ)morteza نوشته است: ساده ترین روش با تابع 
osc_current_user_locale()
زبان مورد استفاده کاربر رو با یه شرط تغییر بدید

این روش خیلی عالی کار کرد. ممنون از جوابتون.
با احترام
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب کشور zobu 6 108 ۱۳۹۶-۰۸-۲۱، ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zobu
  زبان zobu 5 75 ۱۳۹۶-۰۸-۱۱، ۰۷:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  امکان انتخاب بیش از یک دسته وجود دارد؟ mehdifx 0 658 ۱۳۹۳-۱۰-۰۴، ۰۱:۱۱ ب.ظ