شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای پس از ارسال آگهی
سلام.بعد از انتخاب گزینه ارسال آگهی پیغام خطای زیر را می دهد ،آگهی روی سایت ارسال می شود اما ایمیل فرستاده نمیشود:

Warning: stream_socket_enable_crypto(): Peer certificate CN=`server58.mylittledatacenter.com' did not match expected CN=`136.243.153.61' in /home/public_html/agahi/oc-includes/phpmailer/class.smtp.php on line 254

Warning: stream_socket_enable_crypto(): Peer certificate CN=`server58.mylittledatacenter.com' did not match expected CN=`136.243.153.61' in /home/public_html/agahi/oc-includes/phpmailer/class.smtp.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/public_html/agahi/oc-includes/osclass/utils.php:1740) in /home/public_html/agahi/oc-includes/osclass/utils.php on line 1745
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۶-۱۲، ۰۶:۳۹ ب.ظ)esfahanrasane نوشته است: سلام.بعد از انتخاب گزینه ارسال آگهی پیغام خطای زیر را می دهد ،آگهی روی سایت ارسال می شود اما ایمیل فرستاده نمیشود:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/public_html/agahi/oc-includes/osclass/utils.php:1740) in /home/public_html/agahi/oc-includes/osclass/utils.php on line 1745
  پاسخ
با تغییر نسخه PHP هاست از 5.5 به بالاتر این خطا را می دهد .مشکل از سرور ایمیل است یا افزونه ها یا ...؟
  پاسخ
سلام
من دو نوع ارور اونجا میبینم. یکیش به smtp ارسال ایمیل است و یکی دیگش هم به کد php ربط داره
برای حل ارور اول: smtp ایمیل ارسالیتون از کدوم شرکته؟ جیمیل؟ یاهو؟ اگر جیمیل و یاهو دادی و مطمئن هستی که مشخصات از قبیل پسورد و پورت و ادرس هاست رو درست دادی حتما شرکت هاست شما (3rd party SMTP) رو قبول نمیکنه. کاری که شما باید انجام بدید این است که با هاستتون تماس بگیرید و مشخصات سرور ایمیل اونها رو بگیرید و جایگزین کنید درست میشه
برای حل ارور دوم: این ارور به خاطر کد پی اچ پیه. و اصلا مشخص نمیشه که تو کدوم فایله تا درستش کنید. ایراد از کد نویسیه شما نیست ها. وقتی php آپگرید میشه این ارور رو میده و دلیلش هم فاصله های بین اول و آخر <?php ?> است. شما باید بخاطر بیارید که تو کدوم فایل ویرایش کردید و برید فاصلش رو حذف کنید. پیشنهاد من این است که اول خوب فایل function.php در تم خودتون را جستجو کنید و اول فایل و آخر فایل اگر فاصله بود حذفش کنید و وسط فایل رو هم ببینید اگر فاصله بین کدها بود حذف کنید. اگر مشکل حل نشد برید فایل های دیگه. تمام
با احترام
  پاسخ
 سپاس شده توسط morteza
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۶-۱۳، ۰۲:۲۷ ق.ظ)zobu نوشته است: سلام
من دو نوع ارور اونجا میبینم. یکیش به smtp ارسال ایمیل است و یکی دیگش هم به کد php ربط داره
برای حل ارور اول: smtp ایمیل ارسالیتون از کدوم شرکته؟ جیمیل؟ یاهو؟ اگر جیمیل و یاهو دادی و مطمئن هستی که مشخصات از قبیل پسورد و پورت و ادرس هاست رو درست دادی حتما شرکت هاست شما (3rd party SMTP) رو قبول نمیکنه. کاری که شما باید انجام بدید این است که با هاستتون تماس بگیرید و مشخصات سرور ایمیل اونها رو بگیرید و جایگزین کنید درست میشه
برای حل ارور دوم: این ارور به خاطر کد پی اچ پیه. و اصلا مشخص نمیشه که تو کدوم فایله تا درستش کنید. ایراد از کد نویسیه شما نیست ها. وقتی php آپگرید میشه این ارور رو میده و دلیلش هم فاصله های بین اول و آخر <?php ?> است. شما باید بخاطر بیارید که تو کدوم فایل ویرایش کردید و برید فاصلش رو حذف کنید. پیشنهاد من این است که اول خوب فایل function.php در تم خودتون را جستجو کنید و اول فایل و آخر فایل اگر فاصله بود حذفش کنید و وسط فایل رو هم ببینید اگر فاصله بین کدها بود حذف کنید. اگر مشکل حل نشد برید فایل های دیگه. تمام
  پاسخ
سلام.سپاس از پاسخ شما.ایمیل با مشخصات هاستینگ هست و یاهو و جی میل نیست.در نسخه 5.5 ایمیلها به جز ایمیل منقضی شدن آگهی ارسال می گردید
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۰:۲۶ ب.ظ)esfahanrasane نوشته است: سلام.سپاس از پاسخ شما.ایمیل با مشخصات هاستینگ هست و یاهو و جی میل نیست.در نسخه 5.5 ایمیلها به جز ایمیل منقضی شدن آگهی ارسال می گردید

من دوباره ارورها رو بررسی کردم. اررور دومی را همانطور که گفتم انجام بده. در مورد ارور اولی تو کنترل پنل وبسایت تو قسمت Mail Settings توی گزینه Encryption چی نوشتی؟ نوشتی ssl? اگر آره حتما اون آدرس هاستی که دادی ssl قبول نمیکنه. ssl را پاک کن و سیو کن و امتحان کن ببین دو تا ارور اولی پاک میشه یا نه. اگر دوتا ارورها پاک شد این یعنی فرستادن ایمیلت درست شد. برای ارور پایینی هم همون روش رو که گفتم رو انجام بده. چون باید همه ارورها رو فیکس کنی تا وبسایتت بالا بیاد.
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
گزینه smtp که برداشته شود هنگام انتخاب گزینه پرداخت توسط کاربر پیغام خطا می دهد و به درگاه هدایت نمیشود.
اگر افزونه پرداخت غیر فعال شود این مشکل حل می شود.
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۱۵، ۱۱:۲۶ ب.ظ)esfahanrasane نوشته است: گزینه smtp که برداشته شود هنگام انتخاب گزینه پرداخت توسط کاربر پیغام خطا می دهد و به درگاه هدایت نمیشود.
اگر افزونه پرداخت غیر فعال شود این مشکل حل می شود.

من نگفتم smtp رو بردار. من گفتم فقط داخل Encryption را پاک کن. اگر ssl نوشتی پاکش کن و دوباره امتحان کن.
با احترام
  پاسخ
برداشتن smtp مشکلی ایجاد می نماید؟تفاوت ssl با tls چیست؟
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ارسال اگهی و ارور 500 matin57 3 110 ۱۳۹۶-۰۶-۲۱، ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  تایید خودکار آگهی های ویژه radmard 3 102 ۱۳۹۶-۰۵-۲۷، ۰۴:۲۲ ب.ظ
  تغییر پیام پس از ارسال آگهی radmard 1 68 ۱۳۹۶-۰۵-۲۷، ۰۴:۲۱ ب.ظ
  [حل شد] اضافه کردن تصویر به آگهی ویژه radmard 8 169 ۱۳۹۶-۰۵-۱۷، ۰۷:۲۵ ب.ظ
  خطای Osclass database server is not available. sornagostar 1 81 ۱۳۹۶-۰۴-۳۰، ۰۶:۵۷ ب.ظ
Lightbulb لینک آگهی های ویژه و رایگان medifa 0 90 ۱۳۹۶-۰۳-۲۵، ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: medifa
  خطای جستجو sornagostar 2 164 ۱۳۹۶-۰۳-۱۴، ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sornagostar
  درج آگهی در قسمت تبلیغات قالب نیاز ۲ fao_had 1 142 ۱۳۹۶-۰۲-۲۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
  آگهی ویژه شدن و حفظ جای قبلیش tafrihat 5 1,203 ۱۳۹۵-۱۲-۰۷، ۰۶:۳۰ ب.ظ
Exclamation مشکل حذف سرخود صفر ها در ارسال آگهی saleh2015 3 408 ۱۳۹۵-۱۲-۰۵، ۱۰:۰۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads