شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فارسی سازی قالب
Exclamation 
با سلام
 این یه مشکله بزرگه که قالب و پوسته فارسی برای او اس کلاس وجود نداره!اکثر سایتهای پشتیبانی چندتا قالب رایگان قرار میدن و قالبهای خوب رو فروشی میکنن.از این طریق کسب درآمد می کنن.لطفا یه قالب رو حداقل فارسی سازی کنید و در اختیار کاربرای این انجمن قرار بدید.
با تشکر
  پاسخ
 سپاس شده توسط morteza ، maadcn
تبلیغات
ads
در انجمن مرجع او اس کلاس قالب هایی به چشمم خورده دوستان اگه بتونند اون قالب ها رو در انجمن قرار بدن تا فارسی سازی انجام بشه روش
قالب اختصاصی هم در حال انجام هست ولی نیاز به وقت هست اگر دوستان گرافیست طرح خوبی دارند میتونم به او اس کلاس فارسی تبدیل کنم و در اختیار کاربران قرار بدم
با این حال به زودی تمام این موارد رو حل میکنیم البته قبلا برای خودم قالب هایی زده بودم با کمک یکی از دوستان پیداش کنم برای دانلود قرار میدم.
  پاسخ
 سپاس شده توسط saeid

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست انجام شخصی سازی در او اس کلاس همراه با هزینه bloodthirsty 1 232 ۱۳۹۵-۱۰-۱۱، ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bloodthirsty
  duko.irامکانش هست قالب مثل این بشه alek_s3 2 275 ۱۳۹۵-۰۶-۰۴، ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  راهنمایی در مورد ویرایش قالب و افزودن امکانات nasimesaba101 6 395 ۱۳۹۵-۰۳-۱۷، ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nasimesaba101
  قرار نگرفتن درست عکس در قالب سایت jalal 0 399 ۱۳۹۴-۰۹-۰۳، ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: jalal
  درخواست پوسته مدرن softbaz 5 1,610 ۱۳۹۴-۰۲-۲۱، ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: softbaz
  درخواست تغییرات در حالت نمایش موبایل ameen 4 1,126 ۱۳۹۳-۰۹-۰۷، ۱۱:۴۵ ق.ظ
  مشکل با اخرین نسخه قالب bender iusce 9 2,412 ۱۳۹۳-۰۸-۲۶، ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: peyman
  درخواست تغییر باکس وسط BHMthe 1 758 ۱۳۹۳-۰۶-۲۳، ۰۶:۱۹ ب.ظ
  درخواست فارسی کردن قالب Auto Classifieds khudeman 1 1,090 ۱۳۹۳-۰۴-۱۱، ۰۳:۰۴ ب.ظ
  از کجا میشه پوسته‌های فارسی او اس کلاس رو خرید؟ Sooshiant 3 1,583 ۱۳۹۳-۰۲-۱۸، ۰۴:۱۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads