شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راست چین کردن پوسته
سلام
پوسته ی مدرن رو از مارکت نصب کردم فارسی هم هست ولی راست چین نیست. چطور راست چینش کنم؟ممنون
  پاسخ
تبلیغات
ads
 فایل استایل داخل قالب رو باز کنید و اگه کمی با راست چین سازی آشنایی دارین خیلی راحت می تونید تغییر بدید اگه نه توی گوگل بزنین راست چین کردن قالب آموزش میاره یا آموزش راست چین سازی قالب وردپرس
اگه کمی هم صبور باشید آموزش کامل راست چین سازی هم گذاشته میشه
  پاسخ
 سپاس شده توسط saeli ، samgeorgia
درود بر شما.لطفا بیشتر راهنمایی کنید برای راست چین کردن قالب.یا فایل فارسی راست چین شده قالب bender پیشفرض را قرار دهید.
این هم آدرس سایت نیازمندیهای من است : http://samgeorgia.ir/ads

پاسخ
 ایشون نسخه فارسی قالب مدرن رو میخاون نه بندر رو
راستی شما هم مسخه بهینه شده در انجمن رو استفاده کنید
  پاسخ
 سپاس شده توسط samgeorgia
تبلیغات
ads
آقا مرتضی من چیکار کنم که قالب bender پیشفرض راست چین بشه.آدرس وبسایت آماده شده با نسخه osclass در بالا ذکر شده است.لطفا یک نگاهی بیاندازید و ببینید چقدر زشت است قالب زمانیکه چپ چین فارسی است.لطفا راهنمایی کنید.من هر روز به سایت شما میام بلکه بتونم راهی پیدا کنم.
  پاسخ
 از قالب بهینه شده در این تایپیک استفاده کنید
http://forum.faosclass.com/showthread.php?tid=133
  پاسخ
 سپاس شده توسط samgeorgia
قالب را آپلود کردم ولی کلیه تنظیمات بهم خورد ملاحظه کنید لطفا : http://samgeorgia.ir/ads

میتونم دسترسی بدم آقا مرتضی تا برام درستش کنید؟

در ضمن راست چین هم نشد قالب
  پاسخ
تبلیغات
ads
 اطلاعات رو بفرستین با پیلم خصوصی چک کنم
  پاسخ
 سپاس شده توسط samgeorgia
آقا مرتضی من از اول او اس کلاس فارسی را که در سایت شما بود دانلود و نصب کردم و قالب راستچین شد ولی مشکلی که اسکریپت شما داشت این بود که ایمیل تاییدیه نمی فرستاد ولی از سایت او اس کلاس نسخه اصلی را که دانلود کردم و زبان فارسی را نصب کردم همه چیزش خوب بود فقط قالب راست چین نمیشه.من ابتدا دوباره همان ورژن اصلی 3.4.1 را نصب و زبان فارسی را بالا می آورم بعدش دسترسی برای شما پیام خصوصی میکنم تا زحمت راست چین کردن قالب را بکشید.ممنونم.
  پاسخ
سیستم هیچ مشکلی نداره نمیدونم ایمیل تایید برای شما ارسال نمیشه فعلا نسخه 3.4.1 بومی نشده به محض بومی شدن قالب این نسخه رو میتونید استفاده کنید.
  پاسخ
 سپاس شده توسط samgeorgia
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اضافه کردن اینستاگرام pooria83 7 160 ۱۳۹۶-۰۵-۱۷، ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  درخواست آموزش نصب پوسته بر روی او اس کلاس sylvester 1 590 ۱۳۹۴-۰۵-۰۹، ۰۹:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: danood1156
  جدا کردن آگهی های رایگان و ویژه از یکدیگر mihanads 7 2,374 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mboy
  درخواست راهنمایی قرار دادن پشت زمینه برای پوسته های او اس کلاس maadcn 1 5,718 ۱۳۹۲-۰۵-۲۴، ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads