شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریپورت - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه
سلام
اگر راه حلی دارید برای گذاشتن کپچا گوگل در (گزارش آگهی) ممنون میشم بگید
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
فعلا که چنین چیزی امکان پذیر نیست مگر اینکه خودتون از روشهای خاصی استفاده کنید.
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۳۱، ۱۱:۳۵ ق.ظ)morteza نوشته است: فعلا که چنین چیزی امکان پذیر نیست مگر اینکه خودتون از روشهای خاصی استفاده کنید.

خودم میتونم کپچا درست کنم. فقط نمیدونم چجوری و کجا بزارم
اصلا کپچای گوگل نمیخوام. کپچا رو خودم مینویسم. فقط شما قالبش رو درست کنید. مثلا در همان جای اصلی تو صفحه آگهی نوشته "گزارش آگهی" وقتی کلیک کنیم یک صفحه کوچک باز بشته و توش یک چک-باکس باشه و پایینش کد-کپچای-من باشه و پایینش دکمه باشه. اگر شما این رو درست کنید کد کپچا رو هم من درست میکنم. 
فقط یک چیزی. من همه این کار رو بخاطر اسپمرها و افراد الافی که الکی کلیک میکنند انجام میدم. یعنی ما باید طوری طرح ریزی کنیم که لینک گزارش آگهی بعد از اینکه کد کپچا رو وارد کردیم فعال بشه (http://localhost/item/mark/spam/9053) چون اسپمرها دیگه دکمه کلیک نمیکنند که. از این لینک استفاده میکنند. پس باید این لینک بعد از اینکه کد کپچا درست زده شد فعال بشه.
اگر شما کل این رو درست کنید و جای کد کپچا رو خالی بزارید من درست کنم
نکته» برای وقتی که روی گزارش آگهی کلیک کنیم پنجره کوچک باز بشود رو سایت (http://www.sheypoor.com) انجام داده. من هرچقدر کردم نتونستم الگوبرداری کنم
با احترام
  پاسخ
شما یه مودال درست یا همون پاپ یا هر چی که میگین درست کنین و کد زیر رو توش قرار بدیدن

کد php:
       <form action="<?php echo osc_base_url(true); ?>" method="post" name="mask_as_form" id="mask_as_form">

<input type="hidden" name="id" value="<?php echo osc_item_id(); ?>" />

<input type="hidden" name="as" value="spam" />

<input type="hidden" name="action" value="mark" />

<input type="hidden" name="page" value="item" />

<select name="as" id="as" class="mark_as">

<option><?php _e("Mark as..."'modern'); ?></option>
                    <option value="spam"><?php _e("Mark as spam"'modern'); ?></option>
                    <option value="badcat"><?php _e("Mark as misclassified"'modern'); ?></option>
                    <option value="repeated"><?php _e("Mark as duplicated"'modern'); ?></option>
                    <option value="expired"><?php _e("Mark as expired"'modern'); ?></option>
                    <option value="offensive"><?php _e("Mark as offensive"'modern'); ?></option>
            </select>
            <br>
            <br>
            <input class="btn btn-danger " name="submit" type="submit" value="ارسال گزارش">

</form> 

در هر جا خواستین کد کچا رو بزارین حالا از هر کپچایی استفاده می کنین به خودتون بستگی داره و کپچایی که میفرستین توی آدرس زیر

oc-includes\osclass\controller\item.php

با فایل item.php رو باز کنید و خط زیر رو جستجو کنید
کد php:
case 'mark'

توی case مارک کپچایی رو که میفرستین چک کنین ببینین درست وارد کردن یا خالی یا هر چی با یه شرط چک کنین اگه درست بود بره به ادامه اگه نه
کد php:
       osc_add_flash_error_message_m("کد کپچا رو درست وارد کنید.") );

$this->redirectToosc_item_url( ) ); 

همین من روشش و مسیرش رو گفتم پیاده کردنش دیگه به شما میسپارم Wink
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۶-۰۱، ۰۸:۱۷ ب.ظ)morteza نوشته است: شما یه مودال درست یا همون پاپ یا هر چی که میگین درست کنین و کد زیر رو توش قرار بدیدن

کد php:
       <form action="<?php echo osc_base_url(true); ?>" method="post" name="mask_as_form" id="mask_as_form">

</select>
            <br>
            <br>

</form> 

در هر جا خواستین کد کچا رو بزارین حالا از هر کپچایی استفاده می کنین به خودتون بستگی داره و کپچایی که میفرستین توی آدرس زیر

oc-includes\osclass\controller\item.php

با فایل item.php رو باز کنید و خط زیر رو جستجو کنید
کد php:
case 'mark'

توی case مارک کپچایی رو که میفرستین چک کنین ببینین درست وارد کردن یا خالی یا هر چی با یه شرط چک کنین اگه درست بود بره به ادامه اگه نه
کد php:
       osc_add_flash_error_message_m("کد کپچا رو درست وارد کنید.") );

$this->redirectToosc_item_url( ) ); 

همین من روشش و مسیرش رو گفتم پیاده کردنش دیگه به شما میسپارم Wink

آقا مرتضی از وقتی که گذاشتید جواب دادید واقعا ممنونم
یک سوال داشتم: من از کپچای خود او-اس-کلاس استفاده کردم و کدش مثل این شد:

کد php:

</select>
            <div class="box">
                <div class="row">
                     <?php osc_show_recaptcha(); ?>
                </div>
            </div>
            <br>
            <br>

</form> 

کد کپچا رو قبل از دکمه گذاشتم.
در فایل item.php توی قسمت  case 'mark': اصلا نمیدونم چی بنویسم تا کپچا رو چک کنه؟

و این رو هم بگم اون کدی که نوشتید من اصلا "نوع گزارش" رو انتخاب هم نکنم و "دکمه" رو بزنم اتوماتیک گزارش از "نوع اسپم" میکنه. اگر اصلاح کنید ممنون میشم
با احترام
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 15 974 ۱۳۹۵-۰۷-۲۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: rahmat3080
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 389 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  Search results - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 8 889 ۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  توضیحات - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 204 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  لینک در فلش ارور - تاپیک رها شده zobu 12 657 ۱۳۹۵-۰۵-۲۸، ۰۲:۱۷ ق.ظ
  لوکیشن - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 5 329 ۱۳۹۵-۰۵-۲۶، ۱۰:۳۹ ق.ظ
  کپچا در گزارش - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 172 ۱۳۹۵-۰۵-۰۲، ۱۰:۱۱ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads