شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبتی با دوستان او اس کلاسی
سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز او اس کلاس فارسی Heart 

15 ماه از خدمت سربازی بنده گذشته و در شهری دور از شهر خودم تقریبا 1000 کیلومتر Big Grin  در حال گذراندن خدمت مقدس سربازی  بین مردم خوب اهواز Heart و همچنین عقب افتادن از دنیای علم و تکنولوژی Confused  خدا رو شکر تو این مدتی که نبودم  خیلی پیشرفت و تغییرات انجام شده کاربرای جدید دوستای جدید او اس کلاسی Tongue  با ما همراه شدن خیلی خوشحال شدم که حداقل کسی واسه پیشرفت و توسعه او اس کلاس فارسی پیدا شده و خوب دارن فعالیت میکنند مخصوصا قالب که خدا رو شکر ما رو تو توسعه و پیشرفت او اس کلاس خیلی کمک میکنه تا مردم بیشتر با این سیستم آشنا بشن زمانی که داشتم این سیستم رو بومی میکردم به هرکی میگفتم اقا/خانم عزیز بیا کمکی به ما کن یه قالب یه پلاگین یه ترجمه ای انجام بده  Sad ولی غافل از اینکه همه مصرف کننده بودند دوست نداشتن کمکی به ما کنند منم دس تنها نمیدونستم سیستم رو بومی کنم قالب بزنم پلاگین بزنم ترجمه کنم... یه مدتی گفتم تا کسی کمک نکنه منم بیخیال میشم ولی خدا رو شکر دوستایی پیدا شدند کمکی به ما کردند و اولین نسخه بومی منتشر شد تقریبا بدون مشکل Smile  یواش یواش ترجمه کامل شد و بومی سازی هم تقریبا تموم شد میخواستیم بیایم واسه قالب و پلاگین ولی یه شتری بود که دم در خونه ما خوابیده بود پا هم نمیشد لامصب Angry  اخرش هم پا نشد ما رو برداشت برد اهواز تا الان ما که او اس کلاس رو فراموش نکردیم هر دفعه که مرخصی میام یه تغییراتی انجام میدم میرم از سایت گرفته تا خوده هسته و قالب و پلاگین و... دفعه پیش پلاگین پرداخت بروز شد دفعه قبلترش هسته و دو سه تا پلاگین توسعه و نوشته شد که منتشر خواهند شد بزار سورپرایز بمونه  Tongue  این دفعه کلا انجمن رو از هسته بروزرسانی شد + ظاهر انجمن بهینه شد و همچنین سئو انجمن که فرصت نمیکردم انجامش بدم البته طول خدمت تلگرام او اس کلاس رو هم راه انداز کردم هر کی سوالی مشکلی داشت حین خدمت تا اونجانی که میتونم کمک میکنم بخش فروشگاه یادم رفته بود بهینه شده درسته محصول نداره الان ولی پر میشه  Cool  انشالله بعد چهار ماه که خدمت ما تموم میشه دیگه چیزی نمونده با کلی تغییرات و سورپرایزهای زیاد غافلگیرتون میکنیم بهترین پکیجی که از الان داریم روش کار میکنیم و تمومش کردیم تا حدودی پکیج وب و اپلیکیشن مشابه دیوار هست  Cool  نسخه وب که کامل شده و نسخه اندروید هم تا 90 درصدش تموم شده هست Wink دوستانی که فکر میکردند او اس کلاس فارسی دیگه پشتیبانیش تموم شده نه مدتی مجبور بودیم تا چند ماه دیگه خودتون میبینید کنار دوستای خوبمونWink  
دوستان نظری،انتقادی، پیشنهادی دارند در خدمتتونم Heart

ارادتمند و کوچیک شما
مرتضی نجفقلی زاده  Heart
  پاسخ
 سپاس شده توسط artabn ، morteza. ، فارس هاستینگ
تبلیغات
ads
سلام

بهتره قالب انجمن رو عوض کنید.
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۳-۳۱، ۰۸:۱۷ ب.ظ)farhadhp نوشته است: سلام

بهتره قالب انجمن رو عوض کنید.

قالب انجمن هم توی برنامه اس بعدا تغییر داده میشه
  پاسخ
وضعیت و درصد پیشرفت نسخه اندروید به کجا رسیده؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۴-۲۰، ۱۲:۴۴ ق.ظ)saaaaam نوشته است: وضعیت و درصد پیشرفت نسخه اندروید به کجا رسیده؟

اندروید خیلی وقته تموم شده و در حال تست هست نگران نباشید بهترین اپلیکیشن که نمونه های مشابه قیمتی حدود 2 تومن به بالا هست Wink
  پاسخ
 سپاس شده توسط saaaaam
(۱۳۹۵-۰۴-۲۰، ۰۱:۰۷ ق.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۵-۰۴-۲۰، ۱۲:۴۴ ق.ظ)saaaaam نوشته است: وضعیت و درصد پیشرفت نسخه اندروید به کجا رسیده؟

اندروید خیلی وقته تموم شده و در حال تست هست نگران نباشید بهترین اپلیکیشن که نمونه های مشابه قیمتی حدود 2 تومن به بالا هست Wink
بی صبرانه منتظریم...
  پاسخ
انشالله بعد چهار ماه که خدمت ما تموم میشه دیگه چیزی نمونده با کلی تغییرات و سورپرایزهای زیاد غافلگیرتون میکنیم بهترین پکیجی که از الان داریم روش کار میکنیم و تمومش کردیم تا حدودی پکیج وب و اپلیکیشن مشابه دیوار هست
.
.
.
.

چی شد ما منتظریم!!!
  پاسخ
تبلیغات
ads
تمامی موارد در حال آماده سازی هست نسخه اندروید هم قبلا عرض کردم آماده اس و در حال تست و بررسی هست به تا آخر این هفته نسخه اولیه اندروید منتشر خواهد شد. قالب حرفه ای مشابه دیوار هم طراحی و کدنویسی شده به زودی منتشر میشه از طریق سایت و کانال اطلاع رسانی خواهد شد.
  پاسخ
 سپاس شده توسط nasimesaba101
آماده نشد پس از گوشی سخته بیایم هی سایت این نسخه اندروید رو آماده کنید آخه
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۱۱:۵۴ ق.ظ)mobin19 نوشته است: آماده نشد پس از گوشی سخته بیایم هی سایت این نسخه اندروید رو آماده کنید آخه

نسخه اندروید خیلی وقته اماده هس هم هم نسخه بدون پرداخت و با پرداخت

اندروید او اس کلاس برای سایت های آگهی و نیازمندی
  پاسخ
تبلیغات
ads

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads