شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبتی با دوستان او اس کلاسی
با سلام و خسته نباشید
بله من کاربر جدید هستم و دقیقا به جایی که شما گفتید رسیدن و واقعا فکر کردم او اس کلاس پشتیبانی نداره به هیچ عنوان چون چندین بار سوالهای مختلف پرسیدم توی این انجمن و اونیکی انجمن ولی متاسفانه هیچ پاسخی نگرفتم که بعضیهاشو خودم حل کردم
و الان فقط و فقط به خاطر اینکه نمیدونم چطور باید عکسهای اگهیهام روی هاست دانلود اپلود بشه کارم متوقف شده و متاسفانه هیچکس کمکی نمیکنه
در صورتیکه الان برای وردپرس مرتبا پشتیبانیهای مختلفی وجود داره و برای اکثر مسایل به خصوص مشکل بنده پلاگینهای مشخصی وجود داره
ببخشید وقتتونو گرفتم دقیقا امروز صبح به این فکر افتادم که کلا بیخیال او اس کلاس بشم و برم سراغ به سیستم محتوای دیگه تا اینکه پیام شمارو دیدم
لطفا به دوستان تازه وارد کمک کنید تا این مجموعه هر روز بزرگتر بشه
با تشکر فراوان
موفق باشید
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۵-۱۵، ۰۱:۰۴ ب.ظ)matin57 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
بله من کاربر جدید هستم و دقیقا به جایی که شما گفتید رسیدن و واقعا فکر کردم او اس کلاس پشتیبانی نداره به هیچ عنوان چون چندین بار سوالهای مختلف پرسیدم توی این انجمن و اونیکی انجمن ولی متاسفانه هیچ پاسخی نگرفتم که بعضیهاشو خودم حل کردم
و الان فقط و فقط به خاطر اینکه نمیدونم چطور باید عکسهای اگهیهام روی هاست دانلود اپلود بشه کارم متوقف شده و متاسفانه هیچکس کمکی نمیکنه
در صورتیکه الان برای وردپرس مرتبا پشتیبانیهای مختلفی وجود داره و برای اکثر مسایل به خصوص مشکل بنده پلاگینهای مشخصی وجود داره
ببخشید وقتتونو گرفتم دقیقا امروز صبح به این فکر افتادم که کلا بیخیال او اس کلاس بشم و برم سراغ به سیستم محتوای دیگه تا اینکه پیام شمارو دیدم
لطفا به دوستان تازه وارد کمک کنید تا این مجموعه هر روز بزرگتر بشه
با تشکر فراوان
موفق باشید

خواهش میکنم پشتیبانی او اس کلاس فارسی لغو یا غیرفعال نشده شما هر سیستم مدیریت محتوایی برین وضعیت این طوری هست همه استفاده کننده هستن و در پشتیبانی همکاری نمیکنند و سایت ها و انجمن هایی که وجود داره دارن از خدماتی که ارائه میدن کاربر جمع میکنند خدا رو شکر هر روز مشتریان و کاربران جدیدی به سیستم ما اضافه میشه و هم نسبت به خدماتی که ارائه میدیم پشتیبانی میدیم
انجمن هم برای کسانی که کاربر جدید هستن کمک میکنه تا با سیستم اشنا بشن خدا رو شکر الان همه با سایت و سیستم های زیادی اشنایی دارند
سعی میکنیم توی این وضعیت بد اقتصادی خدمات رایگان رو بیشتر کنیم و تا چند ماه اینده تغییرات مد نظر داریم تا اخر سال این سیستم مثل سیستم های دیگه شناخته تر بشه
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads