شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر اجباری کردن فیلد ایمیل
سلام
برای ثبت آگهی، خیلی از کاربرا ایمیل ندارن ولی تو سیستم اجباریه؛ چطورمیتونم ازحالت اجباری خارجش بیارم؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
ایمیل رو نمیشه حذف کرد چون پایه و اساس سیستم با ایمیل هست اختیاری نمیشه کرد.
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۳-۱۶، ۰۱:۱۱ ب.ظ)morteza نوشته است: ایمیل رو نمیشه حذف کرد چون پایه و اساس سیستم با ایمیل هست اختیاری نمیشه کرد.

پس میشه یه دستوری داد که مثلا هر وقت کاربر فیلد رو خالی گذاشت، بطور پیشفرض یه ایمیل ازقبل تعریف شده جایگذاری بشه؟ مثل قیمت که اگه خالی بمونه سیستم مینویسه توافقی!
ممنون
  پاسخ
اره این طوری میشه یه ایمیل پیشفرض تعریف کنی و خالی بود از اون استفاده کنه قبلا از این روش استفاده کردم کدهاش رو پیدا کردم براتون میزارم
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۳-۱۷، ۰۸:۴۸ ق.ظ)morteza نوشته است: اره این طوری میشه یه ایمیل پیشفرض تعریف کنی و خالی بود از اون استفاده کنه قبلا از این روش استفاده کردم کدهاش رو پیدا کردم براتون میزارم

واقعا اگر بتونید زودتر این کد رو پیدا کنید لطف بزرگی کردید. هرچند که تا الان هم خیلی کمک کردید حقیقتا
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۳-۱۸، ۰۳:۰۴ ق.ظ)nasimesaba101 نوشته است:
(۱۳۹۵-۰۳-۱۷، ۰۸:۴۸ ق.ظ)morteza نوشته است: اره این طوری میشه یه ایمیل پیشفرض تعریف کنی و خالی بود از اون استفاده کنه قبلا از این روش استفاده کردم کدهاش رو پیدا کردم براتون میزارم

واقعا اگر بتونید زودتر این کد رو پیدا کنید لطف بزرگی کردید. هرچند که تا الان هم خیلی کمک کردید حقیقتا

ببخشید بابت اسپم. جهت خواهش مجدد
  پاسخ
الان تمرکزم فقط روی سایت هست کلی کار هست تک نفره سخته یکمی منتظر باشید توی فرصت مناسب قرار میدم
  پاسخ
تبلیغات
ads
یه موردی هم هست شما مگر ثبت نام رو فعال نکردید تا کاربر ثبت نام کنه و آگهی ارسال کنه در اون صورت کاربر باید ایمیل داشته باشه هنگام ثبت نام
  پاسخ
اینم به خاطر کاربرا که خیلی سوال میپرسیدن پلاگین رو از تایپیک زیر نصب کنید مشکل حل میشه Wink
پلاگین غیر اجباری کردن فیلد ایمیل
  پاسخ
 سپاس شده توسط nasimesaba101
(۱۳۹۵-۰۳-۲۰، ۰۱:۳۳ ق.ظ)morteza نوشته است: اینم به خاطر کاربرا که خیلی سوال میپرسیدن پلاگین رو از تایپیک زیر نصب کنید مشکل حل میشه Wink
پلاگین غیر اجباری کردن فیلد ایمیل

اولا که یه دمت گرم جنوبی تقدیم کنم بابت اینکه بدون هیچ چشمداشتی به سوالات جواب میدی و حتی افزونه مینویسی و عذرخواهی بابت اینکه حواسم نبود سرتون شلوغه. انشالله با موفقیت تمومش کنی.
در مورد پلاگین هم خیلی خیلی ممنون. ولی واسه من کار نداد و موقع بروز رسانی ارور همیشگی:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/taqcheir/public_html/oc-includes/osclass/utils.php:1710) in /home/taqcheir/public_html/oc-includes/osclass/utils.php on line 1715

رو داد و با اینکه همه فاصله های فانکشن و هیدر رو چک کردم ولی رفع نشد. هر دو عبارتی که گفته بودید، واسه من در فایل item.post بودن. با اینکه هر کدوم رو تنهایی و بعد با هم تست کردم، باز میزد ایمیل الزامیست!!
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [حل شد] اضافه کردن تصویر به آگهی ویژه radmard 8 101 ۱۳۹۶-۰۵-۱۷، ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  مشکل در وارد کردن اطلاعات از اکسل به او اس کلاس maadcn 4 2,009 ۱۳۹۶-۰۴-۰۳، ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: jetset
  [حل شد] بن کردن zobu 5 676 ۱۳۹۵-۰۶-۰۲، ۰۵:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  [حل شد] فعالساری ایمیل zobu 2 328 ۱۳۹۵-۰۵-۲۰، ۱۲:۳۰ ب.ظ
  [حل شد] ولیدیت کردن آگهی zobu 9 653 ۱۳۹۵-۰۵-۱۵، ۰۸:۰۸ ق.ظ
  اضافه کردن مدل ماشین به عنوان آگهی kala 1 616 ۱۳۹۵-۰۴-۲۸، ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  فعال کردن اتومات کاربر silver21 15 4,294 ۱۳۹۵-۰۴-۲۸، ۱۱:۲۳ ق.ظ
  ایمیل انقضای آگهی esfahanrasane 1 369 ۱۳۹۵-۰۴-۲۳، ۱۰:۱۲ ق.ظ
  چگونه فیلد های مربوط به Sort رو تغییر بدیم؟ mohsenmx 0 320 ۱۳۹۵-۰۱-۳۱، ۰۷:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsenmx
  ارسال نشدن ایمیل های اتمام آگهی و... esfahanrasane 1 499 ۱۳۹۴-۱۲-۲۰، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads