شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال بودن سایت؟
سلام
وقت همگی بخیر
میخواستم بپرسم چرا این سایت پشتیبانی اینقد سوتو کوره...کسی نیست چرا؟؟اصلا چرا هسته اصلی برنامه بروز نمیشه(نسخه بومی)؟؟ و..
تبلیغات
ads
سلام بر شماWink
والا چه عرض کنم کاربرا باید فعال باشن من دس تنهایی نمیتونم برسم من تا جایی که بتونم به پاسخگویی مشکلات کاربرا میپردازم یه کاربر نیست که بیاد با انجمن همکاری کنه همه منتظرن که مدیریت یه کاری بکنه.
اگه کاربرا کمی فعال بودن آموزش اینا میذاشتن خیلی خوب میشد یا حداقل از سایت مرجع پلاگین یا قاالب هایی که کاربراشون میزارم اینجا ضمیمه کنند خیلی خوب میشد.

در مورد نسخه بومی متاسفانه همه به فکر سو استفاده هستند منتظرن کسی بیاد اینو سیستم رو ترجمه کنه بعد یه عده بیان این نسخه رو بفروشن به اسم خودشون واقعا این کارا دلسرد میکنه واسه ادامه
یک نمونه بارز که کاربرا گزارش دادن فروش خود اسکریپت درست نیست حداقل واسه نصبش پول میگرفت یا واسه پشتیبانی اینا ولی فروش خوده سیستم کار درستی نیست داره از کاری که ما کردیم و زحمت کشیدیم سو استفاده میکنه
http://persia1.ir/?p=608
اگه کاربرا پیشنهادی برای فعال کردن انجمن دارن بگن تا با هم از این سوتو کوری درش بیاریم.Heart
اوه خدای من اون دیگه چی چی بود!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر جان من کارم ترجمه پوسته هست..از عهدشم خیلی راحت بر میام...شما بسمه ال... بگو عزیز دل
بعدشم مرتضی جان مگه مجبوری شما همه انجمنو پوشش بدی؟؟؟ هر کی دوست داشته باشه میاد کار میکنه...شما برو تو بومی سازیش...
منم میتونم قول بدم حداقل تو پوسته کمکت کنم...(سوادم تو همینقدره..بخدا اگه بیشتر بلد بودم دریغ نمیکردم) بعدشم اصلا احتیاج نیست شما انجمن بزنی...یه سری مشکلات عمومی که معمولا پیش میادو تو یه صفحه بنویس وسلام... اینطوری نه به شما فشار میاد نه به من و نه به امثال من و شما...

اقا پیغام خصوصیتو بخون
خوب به انجمن نرسم به بومی سازی بپردازم کاربرا شاکی میشن میگن پشتیبانی نمیشه، پشتیبانی بشه میگن بومی سازی نمیشه اگه چند نفر بودن تو انجمن فعالیت میکردن حداقل توی ترجمه نسخه های جدید کمک میکردن فعلا همه استفاده کننده هستن.
اگه کاربرا تمایل به کمک کردن نداشته باشن انجمن بسته میشه و کاربرا باید خودشون به فکر مشکلات استفاده از او اس کلاس باشند
 ولی تا اونجایی که فرصت دارم انجمن باز میمونه و پشتیبانی انجام میشه.Heart
 سپاس شده توسط iusce
تبلیغات
ads
مرتضی جان..برادر این پیغام خصوصیتو چک کن...میخوام یه سایت واسم ردیف کنی..
لطفا..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads