شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فانکشن منطقه
(۱۳۹۶-۰۸-۰۱، ۱۱:۳۸ ق.ظ)morteza نوشته است: پس مشکل شما از جای دیگه اس یا تغییرات دادین یا یه جای کارتون میلنگه چون اینو خودم تست کردم فرستادم شما روی هاستی لود کنید و اطلاعات رو بفرستید تا روی اون چک شه

نه اینجا هیچ مشکلی نیست. پلاگین های دیگر من بخوبی کار میکنند.
تو همین صفحه پلاگین وقتی die(); را بعد از <?php بالای صفحه مینویسم وبسایت از کار میوفته. ولی وقتی die(); را همونجا که شما گفتید داخل فانکشن مینویسم وبسایت کار میکنه. این یعنی پلاگین و فایل درست کار میکنه و ایراد از فانکشن است
با احترام
  پاسخ
شما روی یه هاست لود کنید تست بشه وگرنه من مشکلی نمی بینم چون خودم تست کردم و بدون مشکل بود
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۶-۰۸-۰۲، ۱۲:۱۳ ب.ظ)morteza نوشته است: شما روی یه هاست لود کنید تست بشه وگرنه من مشکلی نمی بینم چون خودم تست کردم و بدون مشکل بود

روی هاست هم تست کردم کار نکرد. لطفا یک نمونه از osclass ای که کار میکنه رو بدید من اینجا تست کنم.
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۸-۰۳، ۰۸:۵۶ ب.ظ)zobu نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۸-۰۲، ۱۲:۱۳ ب.ظ)morteza نوشته است: شما روی یه هاست لود کنید تست بشه وگرنه من مشکلی نمی بینم چون خودم تست کردم و بدون مشکل بود

روی هاست هم تست کردم کار نکرد. لطفا یک نمونه از osclass ای که کار میکنه رو بدید من اینجا تست کنم.

با همون نسخه خام فارسی او اس کلاس انجام دادم لطفا اطلاعات هاست رو بفرستین چک کنیم بازم بررسی میکنم ببینم و اگه شد کل فایلهای تستی رو برات میفرستم
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۸-۰۴، ۰۲:۳۶ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۸-۰۳، ۰۸:۵۶ ب.ظ)zobu نوشته است:

با همون نسخه خام فارسی او اس کلاس انجام دادم لطفا اطلاعات هاست رو بفرستین چک کنیم  بازم بررسی میکنم ببینم و اگه شد کل فایلهای تستی رو برات میفرستم

با نسخه خام فارسی هم تست کردم کار نکرد. تو هاست دوستم تست کردم خودم هاست تست ندارم. هاست و لوکال هاست فرقی نداره که اقا مرتضی. فرقش میتونه در نسخه php باشه که من در 5 و 6 و 7 تست کردم نشد. Php شما چی هست؟ بگید دقیقا همون رو پیدا کنم و تست کنم. و اگر با php هم نشد شما لطف کنید تمام فایلهای تستی خودتون رو بدید
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
خب مشکلی نیست این پلاگین رو تست کنید حتما نسخه اخر او اس کلاس باشه

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   simple_plugin.zip (اندازه: 818 bytes / تعداد دفعات دریافت: 3)
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۸-۰۹، ۱۲:۲۵ ب.ظ)morteza نوشته است: خب مشکلی نیست این پلاگین رو تست کنید حتما نسخه اخر او اس کلاس باشه

این پلاگین کار کرد  Smile خیلی ممنونم آقا مرتضی،
الان یک مشکل کوچیک مونده که این رو هم حل کنم دیگه کامل میشه. مشکل اینه که میخوام وقتی کشور ایران رو از drop-down انتخاب کردم _R رو اضافه کنه. برای این منظور باید یک شرط بزارم که وقتی کشور ایران انتخاب شد این کار انجام بشه که هر چقدر تلاش کردم شرطش رو نتونستم بنویسم. میشه بگید چجوری این شرط رو بنویسم؟
با احترام
  پاسخ

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
zobu (۱۳۹۶-۱۱-۲۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads