شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فورتینت در حال گسترش فناوری با مایکروسافت
#1
فورتینت اعلام کرده است که مایکروسافت به عنوان شریک برنامه Fabric-Ready Partner و ادغام قابلیت های امنیتی پیشرفته در ورک لود مایکروسافت آژور ملحق شده است.
جان مددیسون، معاون ارشد محصولات و راه حل های فورتینت
"برای هماهنگی با نیازهای زیربنایی مورد نیاز برای منابع مورد تقاضا، سیاست های خودکار و اطلاعات در مقابل تهدیدات خدمات شبکه در زمان واقعی، باید با کسب و کار سازگار باشد. فورتینت و مایکروسافت تعهد می کنند تا شرکت ها را به طور ایمن درانتقال داده ها به کلاود کمک کرده، به طوری که استراتژی های کسب و کار آنها را بتواند از انعطاف، مقیاس و عملکرد خدمات مبتنی بر کلاود بهره مند شوند. ما به مایکروسافت به عنوان یک شریک Fabric-Ready خوش آمد می گوییم و منتظر ادامه همکاری برای ارائه قابلیت های امنیتی خودکار و سازگار در ابعاد کلاود برای مشتریان در شرکت های بزرگ جهانی هستیم. "
خلاصه اخبار
 فورتینت، (NASDAQ: FTNT)، رهبر جهانی در راهکارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته در زمینه امنیت سایبری، امروز اتحاد گسترده تکنولوژی را با مایکروسافت را از طریق همکاری درFabric-Ready Partner و همکاری های جدید برای سرویس های امنیتی کلاود را اعلام کرد. 
•    مایکروسافت به  برنامه Partner Fortinet Fabric-Ready ، در راستای ادغام اطلاعات تهدید امنیتی  Fortinet Security، پیشگیری از نفوذ و قابلیت های مدیریتی را در مرکز امنیت مایکروسافت Azure (ASC) ملحق شده است تا بیش از پیش ورک لود کلاود را حفظ کند.
•    علاوه بر فایروال های FortiGate Enterprise ، فایروال های وب کاربردی مجازی FortiWeb (WAF)  اکنون در مرکز امنیت آژور برای حفاظت چند لایه در برابر تهدیدات برنامه در دسترس هستند.
•    فایروال های FortiGate Enterprise در حال حاضر بر حسب تقاضا در مارکت آژور موجود است.
فورتینت و مایکروسافت با همکاری یکدیگر مشتریان سازمانی را به شیوه ای ایمن به کلاود منتقل کنند
بر اساس گزارش اخیر McKinsey & Company، تعداد زیادی از شرکت های بزرگتر احتمال دارد که ورک لود را از محیط سنتی پسیو شبکه و مجازی میکروتیک به سوی کلاود منتقل کنند، و تعداد شرکت هایی که حداقل یک بار یک ورک لود را بر روی زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) را میزبانی کرده اند، تا سال 2018 تا 41 درصد افزایش خواهد یافت.
برای پیش بردن این افزایش در بکارگیری IaaS، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که داده های آنها با استفاده از مدل محاسبات ابری به صورت امن نگهداری می شود.
از طریق گسترش اتحادیۀ فن آوری مایکروسافت و فورتینت، مشتریان شرکتی از امنیت سایبری یکپارچه بهره مند می شوند که می توانند اطلاعات پسیو شبکه را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند و از حفاظت اتوماتیک در محل های کار در محیط داخلی و کلاود اطمینان حاصل کنند.
شرکت مایکروسافت با Fortinet Fabric-Ready  همکار می شود.
مشتری های شرکت مایکروسافت آژور به عنوان شریک  Fabric-Ready از توانایی های گسترده و اتوماتیک Fabric Security  فورتینت با ارائه پیش شرط های امنیتی ، فشارهای های فنی و هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهند. راهکارهای مجازی فورتینت، اطلاعات در برابر تهدیدات در زمان واقعی و کنترل های امنیتی خودکار را به منظور ارائه دیدگاه جامع تر از وضعیت امنیتی ورک لود آژور خود و ارائه پاسخ سریع تر و هوشمندانه تر به تهدید، به مشتریان آژور ارائه می دهند. 
•    فایروال FortiWeb Web Application در حال حاضر در مرکز امنیتی آژور در دسترس است: اتوماسیون امنیتی و توصیه برای توسعه پشتیبانی شبکه دهندگان کلاود ضروری است. با وجود رشد روزافزون در حملات سایبری، داشتن سیاست های خودکار و تحلیلی برای پاسخگویی به آنها، بسیار مهم است. فایروال FortiGate Enterprise  هم اکنون در ASC در دسترس بوده و در حال حاضر FortiWeb برای ورک لود آژور معتبر است تا بتوان با شناسایی مبتنی بر تحلیل و حفاظت چندلایه¬ی در برابر تهدیدات، اتوماسیون امنیت بیشتری را به ارمغان آورد، و به مشتریان آژور کنترل بیشتری بر وضعیت امنیتی آنها بدهد.
•    راه حل های مجازی Fortinet Security Fabric ، از جمله FortiGate فایروال های سازمانی، FortiAnalyzer  برای شبکه سازی متمرکز، تجزیه و تحلیل و گزارش، FortiManager  برای مدیریت متمرکز امنیت کلاود، FortiMail  برای دروازه پستی امن و FortiWeb فایروال های وب سایت در حال حاضر در Azure Marketplace موجود است. 
سال گذشته این شرکت دیرک ههدنل را استخدام کرد تا اقدامات منبع باز را برای آنها مدیریت کند. پیوستن به بنیاد لینوکس نشان می دهد که وی ام ویر حتی نصب شبکه بیش از پیش در حیطه¬ی متن باز به جلو خواهد رفت. وی ام ویر ، شرکت شناخته شده برای تغییر چشم انداز مرکز داده با مجازی سازی، به بنیاد لینوکس خدمات شبکه به عنوان عضوی طلایی پیوست. این دومین رده ی بالا در بنیاد لینوکس است. 
جیم زملین، مدیر اجرایی بنیاد لینوکس گفت:" وی ام ویر تعهد خود را نسبت به اصول توسعه منبع باز برجسته کرده است. جامعه منبع باز از ثروت، استعداد و منابع وی ام ویر بهره مند خواهد شد، زیرا ما برای حل مشکلات فناوری از سوی مرکز داده ها به زیرساخت های کلاود و فراتر از آن با یکدیگر همکاری می کنیم." وی ام ویر با منبع باز برای مدت زمان بسیار طولانی در ارتباط بوده است. در سال 2011، این  شرکت  Cloud Foundryرا که پلت فرمی منبع باز است را به عنوان یک سرویس (PaaS) ایجاد کرد. در سال 2015، Cloud Foundry  به پروژه¬ی مشترک بنیاد لینوکس تبدیل شد. امروز نقش Cloud Foundry برای PaaS  مانند لینوکس برای سرور است.  این یک فن آوری بسیار مهم برای زیربنای فناوری مدرن است.علاوه بر Cloud Foundry، وی ام ویر همچنین با سایر پروژه های منبع باز، از جمله Open Platform Network Automation (ONAP)، Open vSwitch و OpenStack در ارتباط است.
در سال 2016، دیرک ههدنل، که قبلا مدیر فن آوری لینوکس و منبع باز در اینتل بود، به عنوان معاون رییس و مدیر عامل منبع باز به وی ام ویر پیوست. ورود ههندل به وی ام ویر به این میکروتیک معنا بود که شرکت قصد داشت تا خود را به شدت درگیر لینوکس و منبع باز بکند. پیوستن وی ام ویر به بنیاد لینوکس ظاهرا نتیجه تلاش های ههندل است.
در مصاحبه ای اخیر، ههندل به  من گفت، "آموزش وی ام ویر امروز یک سرمایه گذاری قوی در منبع باز و در حال حاضر میکروتیک در حال کمک به تعداد زیادی از پروژه های منبع باز موجود است. و ما بیش از پیش در حال هدایت پروژه های منبع باز خودمان هستیم تا راه حل هایی برای مشتریانمان ایجاد کنیم که به آنها این امکان را  بدهد که از زیرساخت های کیفیت تولید که وی ام ویر را شکل می دهد، همراه با نرم افزار منبع باز سریع که اغلب تعریف می کند "نرمال جدید" در محاسبات ابری.
  پاسخ
تبلیغات
ads


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فناوری برش لیزری laser11 0 52 ۱۳۹۹-۱۲-۰۸، ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: laser11
  ایلنا: شناسایی هوشمند درگاه‌های مرتبط با قمار و شرط‌بندی در حال اجراست farshaaaad 1 69 ۱۳۹۹-۱۰-۰۳، ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: araaaz
  دوره مایکروسافت (شبکه) samira 0 185 ۱۳۹۸-۱۲-۱۵، ۱۰:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: samira
  آیا تا به حال اسناد خود را صحافی کرده اید؟ sb_bahari1367 0 234 ۱۳۹۷-۱۲-۰۵، ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sb_bahari1367
  ثبت شرکت فناوری اطلاعات با مسئولیت محدود(چگونه؟) kara 0 396 ۱۳۹۷-۰۶-۲۵، ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: kara
  بوستان آهوان کیش چه با حال ... sama 0 367 ۱۳۹۷-۰۶-۰۳، ۰۳:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sama
  همه چیز درباره ثبت شرکت فناوری اطلاعات kara 0 380 ۱۳۹۷-۰۲-۳۰، ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kara
Thumbs Up چرا در حال حاضر دیگر به هوشمند سازی ساختمان فقط به دید یک سیستم لوکس نگاه نمی شود؟ lemonn 0 351 ۱۳۹۷-۰۲-۲۳، ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: lemonn
  دیتاسنتر و آینده فناوری ذخیره سازی mehrdadar11 0 420 ۱۳۹۷-۰۲-۰۵، ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mehrdadar11
  پلتفرم مدیریت فناوری اطلاعات سولارویندز mehrdadar11 0 540 ۱۳۹۷-۰۱-۲۹، ۰۴:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mehrdadar11

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads