شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب نیاز
خوب دستی کنارش همون کد بنویسید تومان
کد php:
<?php if( osc_price_enabled_at_items() ) { ?><?php echo osc_format_price(osc_premium_price()); ?>تومان <?php ?>

پاسخ
 سپاس شده توسط khudeman
همه را درست کردم. خیلی ممنون از همکاری و پاسخ به سوالات
  پاسخ
با سلام
من تنظیمات قالب و سایت را اینطور کرده ام که آگهی بدون ثبت نام ارسال شود ولی مدیر آنرا جهت انتشار تایید کند
اما الان وقتی کاربری آگهی ارسال میکند بجای اینکه به او اطلاع داده شود مثلا آگهی با موفقیت ارسال شد و منتظر تایید است، چنین پیغامی می آید: هیچ نتیجه‌ای مطابق با "" نیست

لطفا راهنمایی کنید با چه کرد تا چنین پیغامی نشان داده نشه و پیغام مناسب نشان داده بشه
با تشکر

پاسخ
تبلیغات
ads
خب پیغام مناسب بالای سایت نشون میده اون زمانی نشون میده که وقتی اگهی در دسته ای که کاربر انتخاب کرده ارسال میکنه آگهی ای در اون دسته باشه به صفحه جستجو اون میره اگه آگهی نباشه همون پیغام رو میده
ولی بالای سایت پیامی مبنی بر ارسال اگهی نشون میده
نقل قول: لطفا صندوق پیام ها را بررسی کنید و آگهی خود را اضافه نمایید.
  پاسخ
 سپاس شده توسط khudeman
تشکر از شما اینو هم درست کردم.
یک سوال دیگه هم دارم اگر لطفا راهنمایی کنید
من سایت را تنظیم کرده ام برای اینکه کاربر بدون ثبت نام آگهی ارسال کند. حال چه باید کرد که پر کردن فیلد ایمیل اختیاری باشد و اجباری نباشد؟ 
با تشکر
  پاسخ
خواهش میکنمresim
در مورد سوال بعدیتون باید بگم امکانش نیست چون این آگهی باید به اسم اون شخص ثبت بشه که بعد بتونه حذف یا ویرایش کنه حالا اگه شما بخواین ایمیل فقط شما میتونید یک ایمیل پیشفرض بذارید که اگه کاربری ایمیل وارد نکرد توسط ایمیل پیشفرض ثبت بشه یا یه روش دیگه که تست نشده هست ممکنه بعدا خطا بده یا نده
  پاسخ
تبلیغات
ads
ممنون از جوابتون. ایمیل پیش فرض را چجوری باید گذاشت ؟
  پاسخ
سلام
من امروز قالب رو خریداری کردم و پرداخت انجام شد اما قالب برام ایمیل نشد و قسمت کاربری هم میزنه ایمیل شما وارد سیستم نشده .
میشه سریعتر بررسی کنید و بهم با ایمیل خبر بدید : 
ali.asgari.tabari@gmail.com

ممنون
  پاسخ
(۱۳۹۳-۰۵-۳۱، ۱۱:۲۵ ق.ظ)asgari92 نوشته است: سلام
من امروز قالب رو خریداری کردم و پرداخت انجام شد اما قالب برام ایمیل نشد و قسمت کاربری هم میزنه ایمیل شما وارد سیستم نشده .
میشه سریعتر بررسی کنید و بهم با ایمیل خبر بدید : 
ali.asgari.tabari@gmail.com

ممنون

سلام,
ایمیلتون رو بررسی کنید.
  پاسخ
تبلیغات
ads
باسلامو عرض ادب
قالب بسیار خوب و زیبایی است من هم خریداری کردم با تشکر
فقط چند سوال داتشم:
1-در بخش آگهی ها وقتی تایید توسط مدیر رو زدم باید کاربر اگهیش رو تایید که اگر بخوام خودم که مدیر سایتم تایید کم کدوم قسمت باید تظیم بشه؟

2-پلاگینی هست که به جای کلمه رایگان و ویژه اگهی ها رو ستاره دار کنه؟ یعنی ویژه ستاره دار

3-درباره کپچا چرا کادر دورش بهم ریخته است؟

4-ایا او اس سیستم پیامک هم داره که بشه بهش متصل کرد برای ارسال پیامک هایی نظیر خوش آمد گویی و یا انقضای اگهی؟

5-هنگام ثبت اگهی در سایت اعلام میکنه انقضای اگهی در همون تاریخ ارسال هست برای این چه باید کرد؟

با تشکر از شما
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads