شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب نیاز
(۱۳۹۳-۰۷-۰۸، ۰۱:۳۰ ب.ظ)RayanBit نوشته است: باسلامو عرض ادب
قالب بسیار خوب و زیبایی است من هم خریداری کردم با تشکر
فقط چند سوال داتشم:
1-در بخش آگهی ها وقتی تایید توسط مدیر رو زدم باید کاربر اگهیش رو تایید که اگر بخوام خودم که مدیر سایتم تایید کم کدوم قسمت باید تظیم بشه؟

2-پلاگینی هست که به جای کلمه رایگان و ویژه اگهی ها رو ستاره دار کنه؟ یعنی ویژه ستاره دار

3-درباره کپچا چرا کادر دورش بهم ریخته است؟

4-ایا او اس سیستم پیامک هم داره که بشه بهش متصل کرد برای ارسال پیامک هایی نظیر خوش آمد گویی و یا انقضای اگهی؟

5-هنگام ثبت اگهی در سایت اعلام میکنه انقضای اگهی در همون تاریخ ارسال هست برای این چه باید کرد؟

با تشکر از شما

سلام
1- در انجمن جستجو کنید توضیحاتی در این مورد داده شده است
2- قالب رو باز کنید اون قسمت هایی که میخواهید کلمه رایگان یا ویژه عوض بشه رو به کلمه مورد نظرتون تغییر دهید.
3- کد استایل زیر رو به قالبتون اضافه کنید درست میشه
کد php:
.recaptchatable {

directionltr !important;

line-height!important;

4- پیامک فعلا پلاگینی نوشته شده ولی کامل نشدهresim
5- نباید چنین مشکلی باشه
  پاسخ
(۱۳۹۳-۰۷-۰۸، ۰۷:۴۱ ب.ظ)'morteza' نوشته است:
(۱۳۹۳-۰۷-۰۸، ۰۱:۳۰ ب.ظ)'RayanBit' نوشته است: باسلامو عرض ادب
قالب بسیار خوب و زیبایی است من هم خریداری کردم با تشکر
فقط چند سوال داتشم:
1-در بخش آگهی ها وقتی تایید توسط مدیر رو زدم باید کاربر اگهیش رو تایید که اگر بخوام خودم که مدیر سایتم تایید کم کدوم قسمت باید تظیم بشه؟

2-پلاگینی هست که به جای کلمه رایگان و ویژه اگهی ها رو ستاره دار کنه؟ یعنی ویژه ستاره دار

3-درباره کپچا چرا کادر دورش بهم ریخته است؟

4-ایا او اس سیستم پیامک هم داره که بشه بهش متصل کرد برای ارسال پیامک هایی نظیر خوش آمد گویی و یا انقضای اگهی؟

5-هنگام ثبت اگهی در سایت اعلام میکنه انقضای اگهی در همون تاریخ ارسال هست برای این چه باید کرد؟

با تشکر از شما

سلام
1- در انجمن جستجو کنید توضیحاتی در این مورد داده شده است
2- قالب رو باز کنید اون قسمت هایی که میخواهید کلمه رایگان یا ویژه عوض بشه رو به کلمه مورد نظرتون تغییر دهید.
3- کد استایل زیر رو به قالبتون اضافه کنید درست میشه
کد php:
.recaptchatable {

directionltr !important;

line-height!important;

4- پیامک فعلا پلاگینی نوشته شده ولی کامل نشدهresim
5- نباید چنین مشکلی باشه

عزیز دلمی دل انگیز بخش اول که در تنظیمات کلی حل شد
کلمه رایگان یا ویژه رو میشه عوض کرد درسته اما ایا میتونم به صورت دستی برای هر اگهی این کادر رو تنظیم کنیم؟ یعنی ستاره هاشو دستی بدم برای هر اگهی؟
بابت کپچا ازت ممنونم تو سایت های دیگم (که از او اس نبود)هم خراب میشد.
واسه پیامک سرور دارم اگر کمکی خواستی در خدمتتم که سریعتر درست بشه
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۳-۰۲-۱۳، ۰۳:۱۷ ب.ظ)'morteza' نوشته است:
resim
اگر از جمله افرادی هستید که میخواهید با کمترین هزینه بهترین ها رو داشته باشید قالب نیاز مناسب شما طراحی شده است اگر جزو افرادی هستید که گرافیک سایت براتون از همه چیز مهم تره ، قالب نیاز گرافیک و رابط کاربری مناسبی در اختیار شما قرار میده. 
resim
 قالب نیاز یکی از اولین قالب های ایرانی برای او اس کلاس فارسی می باشد که ساعت ها وقت برای طراحی و کدنویسی آن صرف شده این قالب با امکاناتی کامل و حرفه ای طراحی شده همچنین از لحاظ ظاهری هم متناسب با سلایق مدیران و کاربران ایرانی می باشد این قالب مناسب برای انواع سایت نیازمندی می باشد.شناسنامه قالب نام قالب : نیاز
ورژن قالب : 1.0
طراحی شده برای او اس کلاس نسخه 3.2.1
قالب دو ستونه با ساختار ساده
مناسب برای : تمامی سایت های نیازمندی
تاریخ انتشار : 1392/01/31امکانات ویژه قالب
  • نمایش آگهی های ویژه
  • نمایش آخرین آگهی های جدید
  • نمایش تبلیغات بنری در ستون وسط
  • نمایش تبلیغات بنری در ستون سمت راست
  • نمایش کشویی دسته بندی ها
  • نمایش استان هایی که آگهی در آن ها ارسال شده
  • نمایش شهرهایی که آگهی در آن ها ارسال شده
  • نمایش آخرین اخبار در پایین سایت
  • بخش پیوندها
  • بخش دسترسی سریع
  • تنظیمات اختصاصی قالب
  • امکان تعویض لوگوی سایت از داخل مدیریت 
  • امکان افزودن تذکرات هنگام ارسال آگهی از داخل مدیریت
  • نمایش کامل مشخصات آگهی دهنده (ازجمله نوع آگهی، تعداد بازدید آگهی، کد آگهی، تاریخ انقضا)
  • نمایش آگهی های مرتبط
پشتیبانی این قالب فقط از طریق تایپیک پشتیبانی انجام می شود + قسمت تماس با ما.
علاوه بر این در  تاپیک مربوطه آپدیت ها و سوالات عمومی مشتریان عزیز نیز جواب داده شده و پیگیری می شود.

خرید از فروشگاه سایت

سلام
دوستان من متأسفانه قالب نیاز را خریدم و الان 6 روز هست که بر خلاف تمام سایت های مشابه که بعد از پرداخت قالب را برای دانلود ارائه میدهند ، فروشگاه اواس کلاس اصلاً نه لینک دانلود داد و نه حتی هرچه با شماره سایت تماس میگیرم و چندین ایمیل و پیامک دادم جوابی نگرفتم .
واقعا نمیدانم باید از چه طریقی اقدام کنم . 75 هزار تومان پول گرفته اند حتی جوابیم نمیدهند . خواهش میکنم اگر کسی راهی سراغ داره راهنمایی کنه . ممنون

پاسخ
فکر کنم اقا مرتضی خدمت رفته باشه (طبق اخرین پستی که هفته پیش نوشته بود )و به خاطر همین جواب نمیده
بعید ایشون جواب تیکت را نده
  پاسخ
به نظرتون باید چکار کنم . خوب اگر تشریف بردن خدمت چرا فروشگاه و فروش محصول رو غیر فعال نکردند ؟ کسه دیگه ای به جزء ایشون نیست ؟resim
تکلیف این مبلغ چی میشه خوب ؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
 سلام بخدا شرمنده من امروز ۷/۱۱ رسیدم خونه قبل رفتن خدمت هم اینترنت قطع شد نتونستم غیرفعال کنم فروشگاه رو
من هزینه پرداختی رو بر میگردونم.
  پاسخ
سلام دوست عزیز من شرمنده ام که اینقدر فشار آوردم . واقعا تحت فشار بودم . آقا مرتضی عزیز اگر امکان دارد قالب را لطف بفرمایید چون واقعا بهش نیاز دارم و قول دادم . ممنونت میشم دوست عزیز بازم ببخشید
  پاسخ
(۱۳۹۳-۰۸-۱۱، ۱۱:۵۴ ب.ظ)ik2414 نوشته است: سلام دوست عزیز من شرمنده ام که اینقدر فشار آوردم . واقعا تحت فشار بودم . آقا مرتضی عزیز اگر امکان دارد قالب را لطف بفرمایید چون واقعا بهش نیاز دارم و قول دادم . ممنونت میشم دوست عزیز بازم ببخشید

بازم شرمندهresim
قالب ارسال شد ایمیلتون رو چک کنید.

پاسخ
تبلیغات
ads
جناب من اگهی رو ویژه میکنم.مبلغ رو هم پرداخت میکنم.تایید هم میاد..
ولی آگهی ویژه نمیشه.باید چکار کنم؟
  پاسخ
سلام
لطف دمو قالب نیاز رو بزارین
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads