شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب نیاز
سلام

میشه دمو بزارید لطفا یا عکس های واضحی بزارید
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام، خسته نباشید
بنده در حال حاظر نسخه 3.4.1 رو نصب کردم
این قالب با این نسخه مشکلی نداره؟
  پاسخ
با سلام خدمت دوستان.وعرض ارادت خدمت مرتضی عزیز امیدوارم خدمت سربازیه خوش و موفقی داشته باشی.
اگر کسی از دوستان هم مثل من مشکل افزایش تعداد آگهی های رایگان در صفحه اصلیشو داره میتونه از قسمت main.php
کد
<?php if( osc_count_latest_items() == 0) { ?>
را به کد زیر تغییر بده (که به جای 100هررقمی که خواستین میتونین افزایش بدین)
<?php if( osc_count_latest_items(100) == 0) { ?>
واسه ویژه هم میتونین از کد زیر استفاده کنین
<?php if( osc_count_premiums(100) == 0) { ?>
jibax.com
اگر کسی از دوستان مشکل اینو داره که درقسمت ویژه سازی آگهی فقط 5تا یا کمتر یا بیشتر از آگهی طرف آگهی دهندرو نمایش میده وبرای افزایش این تعداد میتونین به پلاگین زیر مراجعه کرده
oc-content/plugins/payment/user
و رقم 5 در کد زیر را به هر رقمی که دوست داشتین تغییر بدین
$itemsPerPage = (Params::getParam('itemsPerPage') != '') ? Params::getParam('itemsPerPage') : 5;
jibax.com   جیبکس

پاسخ
سلام.قالب نیاز فقط با نسخه 3.2.1 کار میکنه یا با نسخه های بالاتر هم مشکلی نداره؟اگر فقط با نسخه 3.2.1 کار میکنه منی که از آخرین نسخه استفاده میکنم باید از اول osclass رو نصب بکنم؟از لحاظ امکانات با نسخه های چه تفاوتی هست؟
با سپاس
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام.من قالب نیاز رو خریداری کردم ولی همه چی بهم ریخته و در هم نشون داده میشه.چه جوری میتونم به نسخه های قبلی برگردم و اطلاعات دیتابیسم هم حفظ بشه؟

پاسخ
سلام
با نصب قالب اطلاعات دیتابیس پاک یا تغییر نمی یابد کنار قالی یک فایل پی دی اف اموزش تنظیمات قالب قرار داده شده که طبق اون انجام دهید مشکلی پیش نمیاد.
اگر مشکل حل نشد یکمی بیشتر در مورد مشکلتون بگید.
  پاسخ
(۱۳۹۴-۱۲-۰۳، ۰۷:۰۱ ب.ظ)morteza نوشته است: سلام
با نصب قالب اطلاعات دیتابیس پاک یا تغییر نمی یابد کنار قالی یک فایل پی دی اف اموزش تنظیمات قالب قرار داده شده که طبق اون انجام دهید مشکلی پیش نمیاد.

سلام.من منظورم نصب کردن قالب نیست من قالب رو نصب کردم ولی چون روی نسخه 3.6.1 osclass جواب نگرفتم و قالب کاملا به هم ریخته بود تصمیم گرفتم اون رو به نسخه 3.4.1 بومی تغییر بدم.حالا سوال من اینه وقتی من بخوام نسخه قبلی رو نصب کنم طبیعتا باید نسخه فعلی حذف بشه چه جوری میشه پس از نصب نسخه قدیمی تر از همان فایل sql قبلی که شامل کاربرام و آگهی هام هست استفاده کنم؟آیا باید از طریق php my admin این کار را بکنم؟

پاسخ
تبلیغات
ads
سلام.کسی نیست راهنمایی کنه؟

پاسخ
(۱۳۹۴-۱۲-۰۳، ۰۷:۴۲ ب.ظ)mboy نوشته است:
(۱۳۹۴-۱۲-۰۳، ۰۷:۰۱ ب.ظ)morteza نوشته است: سلام

سلام.من منظورم نصب کردن قالب نیست من قالب رو نصب کردم ولی چون روی نسخه 3.6.1 osclass جواب نگرفتم و قالب کاملا به هم ریخته بود تصمیم گرفتم اون رو به نسخه 3.4.1 بومی تغییر بدم.حالا سوال من اینه وقتی من بخوام نسخه قبلی رو نصب کنم طبیعتا باید نسخه فعلی حذف بشه چه جوری میشه پس از نصب نسخه قدیمی تر از همان فایل sql قبلی که شامل کاربرام و آگهی هام هست استفاده کنم؟آیا باید از طریق php my admin این کار را بکنم؟

سلام قالب با نسخه 3.6.1 مشکلی نداره بهم ریخته بودن قالب به خاطر بومی نبودن او اس کلاس می باشد اگر بخواهید قالب رو در نسخه 3.6.1 استفاده کنید تغییرات زیر رو در قالب انجام بدید درست میشه

فایل head.php رو در پوشه common باز کنید و کد زیر رو به آخر فایل اضافه کنید.

کد php:
<link rel="stylesheet" media="screen" href="<?php echo osc_current_web_theme_url('css/rtl.css') ; ?>"

موفق باشید. Wink
  پاسخ
 سپاس شده توسط mboy
با سلام و سپاس مشکل حل شد.در قسمت تماس با ما اگر بخوام تعریف کنم که فقط کسانی که ثبت نام کرده اند و وارد حساب کاربریشان شده اند می توانند در ارتباط باشند باید چه کار کنم؟

پاسخ
تبلیغات
ads

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads