شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب نیاز
(۱۳۹۴-۱۲-۲۲، ۰۲:۳۵ ق.ظ)mboy نوشته است: با سلام و سپاس مشکل حل شد.در قسمت تماس با ما اگر بخوام تعریف کنم که فقط کسانی که ثبت نام کرده اند و وارد حساب کاربریشان شده اند می توانند در ارتباط باشند باید چه کار کنم؟

تماس با ما خود سایت یا ماله آگهی دهنده؟
اگر ماله آگهی دهنده باشه به قسمت تنظیمات آگهی ها برید تیک مربوطه رو فعال کنید اگه برای سایت اصلی باشه نیاز به تغییرات  داره.
  پاسخ
 سپاس شده توسط mboy
(۱۳۹۴-۱۲-۲۲، ۰۲:۴۲ ق.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۴-۱۲-۲۲، ۰۲:۳۵ ق.ظ)mboy نوشته است: با سلام و سپاس مشکل حل شد.در قسمت تماس با ما اگر بخوام تعریف کنم که فقط کسانی که ثبت نام کرده اند و وارد حساب کاربریشان شده اند می توانند در ارتباط باشند باید چه کار کنم؟

اگر ماله آگهی دهنده باشه به قسمت تنظیمات آگهی ها برید تیک مربوطه رو فعال کنید اگه برای سایت اصلی باشه نیاز به تغییرات  داره.

برای خود سایت قسمت تماس با ما ، میخوام فقط کاربرام بتونن نظر بدن و اشخاصی که ثبت نام نکرده اند نتونن نظر بدن.

پاسخ
(۱۳۹۴-۱۲-۲۲، ۱۲:۱۴ ب.ظ)mboy نوشته است:
(۱۳۹۴-۱۲-۲۲، ۰۲:۴۲ ق.ظ)morteza نوشته است:

برای خود سایت قسمت تماس با ما ، میخوام فقط کاربرام بتونن نظر بدن و اشخاصی که ثبت نام نکرده اند نتونن نظر بدن.
با شرط زیر میتونید انجام بدید فایل contact.php در پوشه قالب خود باز کنید و محتوای آن را بین شرط زیر قرار بدید.
کد php:
            <?php if( osc_is_web_user_logged_in() ) { ?>
   فرم تماس
            <?php } else { ?>
              پیامی که میخواهید برای مهمان نمایش داده شود.

<?php ?>
  پاسخ
 سپاس شده توسط mboy
تبلیغات
ads
نقل قول: با شرط زیر میتونید انجام بدید فایل contact.php در پوشه قالب خود باز کنید و محتوای آن را بین شرط زیر قرار بدید.
کد php:
            <?php if( osc_is_web_user_logged_in() ) { ?>
   فرم تماس
            <?php } else { ?>
              پیامی که میخواهید برای مهمان نمایش داده شود.

<?php ?>

کدها کار کرد اما کسی که عضو سایت باشه میتونه اسم یا ایمیلش رو تغییر بده ، برای اینکه نتوته تغییر بده و اصل نام کاربریش و ایمیلش که در سایت هست ارسال بشه باید چی کار کرد؟

پاسخ
سلام.به غیر از سوال قبلی سوالات دیگری هم دارم.
1- در صفحه اصلی فقط 12 عدد آگهی نمایش داده می شود که البته من با این مقدار مشکلی ندارم ولی نوشته ی آگهی های بیشتر یا بهتر از آن صفحه بندی وجود ندارد.چطوری میشه کاری کرد که آگهی های قبلی صفحه بندی بشن یا لااقل نوشته ی آگهی های بیشتر وجود داشته باشد.
2- میخوام عنوان آگهی های در صفحه اصلی به یه مقداری که رسید به جاش نقطه چین نشون بده.

پاسخ
مرسی کدهاتون عالی بود

__________________________________________________________________________________________________
راه اندازی فروشگاه اینترنتی با سئوی فوق العاده
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام.چه جوری میشه در قالب نیاز به صفحه ی درج آگهی یک select اضافه کرد که کاربر بین آگهی رایگان و ویژه انتخاب کنه و اگر ویژه انتخاب کرد به صفحه ی پرداخت بره؟در ضمن من پلاگین پرداخت آنلاین برای ویژه کردن آگهی ها (نسخه 2.0.0) را نصب کرده ام ، لطفا بگین چه جوری با این پلاگین ارتباطش بدم.
یه دنیا سپاس

پاسخ
(۱۳۹۵-۰۳-۱۱، ۰۷:۱۴ ب.ظ)mboy نوشته است: سلام.چه جوری میشه در قالب نیاز به صفحه ی درج آگهی یک select اضافه کرد که کاربر بین آگهی رایگان و ویژه انتخاب کنه و اگر ویژه انتخاب کرد به صفحه ی پرداخت بره؟در ضمن من پلاگین پرداخت آنلاین برای ویژه کردن آگهی ها (نسخه 2.0.0) را نصب کرده ام ، لطفا بگین چه جوری با این پلاگین ارتباطش بدم.
یه دنیا سپاس

سلام این روش امکان پذیر هست ولی نیاز به تغییراتی در پلاگین پرداخت که خیلی وقت گیر هست.
  پاسخ
 سپاس شده توسط mboy
سلام.در صفحۀ اصلی در قسمت آگهی های جدید 12 آگهی بیشتر نمایش داده نمیشن اگر بخوام این مقدار بیشتر بشه و همچنین اگر بخوام مثل تم های دیگۀ osclass نوشتۀ آگهی های بیشتر در پایین صفحه وجود داشته باشه باید چی کار کنم؟

پاسخ
تبلیغات
ads
سلام دوستان چرا هر سوالی پرسیده میشه یا بعد از یه مدت طولانی (در اکثر مواقع توسط آقا مرتضی) جواب داده میشه یا اصلا جواب داده نمیشه من زیاد php بلد نیستم یعنی هیچ کس نمیتونه یه کمکی بکنه؟

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads