شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب NewCorp
قالب newcorp قالب زیبایست که من مقداری فارسی سازیشو انجام دادم فقط دو تا مورد داره الان

.zip   NewCorp.zip (اندازه: 171.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 35)
1-یکی اینکه ورود و ثبت نام نداره resim
2- بعضی از کلماتش فارسی نشد ، نمیدونم چرا resim

ولی قالب قشنگیه البته این اسکرین شات اصلیه و با فایل پیوست که فارسی شده فرق داره

پاسخ
 سپاس شده توسط morteza ، alek_s3
تبلیغات
ads
درسته کامل راست چین نشده ولی واسه شروع خوبهresim

توی راست چین سازی حتما این موارد رو به خاطر داشته باشه و با انجام تست های گوناگون خوب و حرفه ای می تونی راست چین کنی مثلا
1- فونتی که زدی اصلا تو سایت اعمال نشده چرا !؟!؟resim
2- چرا جهت قالب اصلا تغییر نیافته و فقط جهت متن ها تغییر یافته !؟resim
3- چرا زبان ها هنوز انگلیسی هست و فارسی نشده!؟resim

جواب ها:
1- فونت ها رو باید کلا از حالت پیشفرض به فونت تاهوما باید تغییر داده تمام فونت های موجود پس باید کل فایل استایل رو بگردی هر چی فونت هست که تاهوما نیست درست کنی مگر در حالتی که اون فونت به قالب جلوه بده نخواهی تاهوما باشه که بهش دس نمیزنیم.
پس با جستجو در فایل استایل هر چی :

کد:
font:
و
font-family:

هست را به تاهوما تغییر میدی.

2- توی راست چین سازی ما دو حالت داریم اول: قالب یا همان حالت چینش زبان انگلیسی رو داره فقط جهت متن رو راست به چپ میکنیم و به بعضی ریزه کاری ها مثل همین کاری که شما توی این قالب انجام دادین جهت چینش باکس ها در سمت راست هست و تغییر نیافته
حالت دوم هم حالت برعکس انگلیسی هست یعنی هر چی سمت راست هست میاد سمت چپ و برعکس هر چی سمت چپ هست میاد سمت راست با تغییر زبان این حالت کاملا معلوم میشه مثلا در این قالب باید سمت سمت راست بیاد سمت چپ و برعکس مثلا منوهای بالا باید بیان سمت چپ و لوگو هم سمت راست باشه
کمی کلنجار بری میفهمی چطوری باید برعکسش کنی همون تگهایی که برات فرستاده بودم رو باید تغییر بدی
مثلا تو منوی بالا کد اصلی پایینی هست

کد:
#header #main_menu { bottom: 0; right: 0; position: absolute; }
باید به کد زیر تغییر داده بشه تا منو بیاد سمت چپ

کد:
#header #main_menu { bottom: 0; left: 0; position: absolute; }

بقیه اش رو هم باید درست انجام بدی تا کلا درست بشه

3- برای افزودن زبان فارسی هم به قالب توی پوشه languages یه پوشه هست از اون کپی بگیرید اسم اونو بزاریدfa_IR بعد داخل اون دو تا فایل به اسم های
theme.po و theme.mo هست که ترجمه های قالب در این دو تا فایل ذخیره میشه نرم افزار poedit دانلود کنید و با استفاده از اون فایل theme.po رو باز کنید و شروع به ترجمه کردن کنید.
آموزش رو هم میتونید از سایت مرجع ببنید نحوه کار با اون نرم افزار هست
.Translating and editing language files (.po and .mo)

همین بود مشکلات، منتظر نسخه بعدی راست چین سازی هستم ببینم چقدر پیشرفت شده.resim

پاسخ
 سپاس شده توسط may00
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان علی الخصوص مدیر محترم
من با استفاده از نرم افزار poedit تغییراتی در ترجمه های موجود در فایل theme ایجاد کردم ولی وقتی فایل های 
theme.po و theme.mo 
را در محل مورد نظر آپلود می کنم تغییرات اعمال شده نمایش داده نمی شود!
چه کنم؟

ممنون حل شد
  پاسخ
 سپاس شده توسط morteza
(۱۳۹۳-۰۴-۱۱، ۰۴:۲۱ ب.ظ)mavali نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستان علی الخصوص مدیر محترم
من با استفاده از نرم افزار poedit تغییراتی در ترجمه های موجود در فایل theme ایجاد کردم ولی وقتی فایل های 
theme.po و theme.mo 
را در محل مورد نظر آپلود می کنم تغییرات اعمال شده نمایش داده نمی شود!
چه کنم؟

ممنون حل شد
چکار کردی مشکل حل شد؟
بنده فایل زبان فارسی را در پوشه زبان قرار دادم منتهی باز هم قالبم از زبان انگلیسی استفاده می کند!!!!
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایراد نوشته قالب sepehr11 3 26 ۱۳۹۶-۰۷-۱۰، ۱۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  چندین مشکل در قالب دیوارچه ali1395 4 375 ۱۳۹۵-۰۹-۰۷، ۱۰:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ali1395
  انگلیسی شدن قالب فارسی بعد از بروزرسانی jahromy 3 383 ۱۳۹۵-۰۴-۰۴، ۱۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  نسخه بهینه شده قالب پیشفرض او اس کلاس (قالب bender) morteza 1 1,757 ۱۳۹۳-۰۷-۰۶، ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: agahiu
  پوسته اصلاح شده newcorp iusce 2 1,828 ۱۳۹۳-۰۵-۰۵، ۰۶:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: iusce
Information درخواست قالب saeid 6 2,901 ۱۳۹۲-۱۰-۲۰، ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: maadcn

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
2کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
sms118 (۱۳۹۶-۰۷-۲۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، mfp777 (۱۳۹۶-۰۷-۲۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads