شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن کد تخفیف
با عرض سلام
آیا امکان قرار دادن کد تخفیف برای آگهی ها ممکنه
کدی که قبل از پرداخت وارد کنن و براساس درصد تعیین شده تخفیف داشته باشه
پیشا پیش ممنون
  پاسخ
تبلیغات
ads
کد تخفیف برای سیستم پرداخت رو میگین
فکر کنم این پلاگین پایینی کار کنه تست نکردم در نسخه های قبلی او اس کلاس کار میکرد با نسخه موجود نمیدونم کار کنه یا نه باید تست کنید
http://forums.osclass.org/plugins/%28new...ion-codes/
  پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۶:۳۷ ب.ظ)morteza نوشته است: کد تخفیف برای سیستم پرداخت رو میگین
فکر کنم این پلاگین پایینی کار کنه تست نکردم در نسخه های قبلی او اس کلاس کار میکرد با نسخه موجود نمیدونم کار کنه یا نه باید تست کنید
http://forums.osclass.org/plugins/%28new...ion-codes/

این پلاگین برای paypal ویه چیزی به نام paypal wallet هستش که نمیدونم چیه ولی فکر کنم مال همون paypal باشه..
چیزی نداره که با همه پلاگین های پرداخت کار کنه؟
تازه فایل ajax-redeem.php هم باگ داره برای مسایت امنیتی هم این که json کدگزاری شده خونده نمیشه توسط اسکریپت خود پلاگین.
  پاسخ
پلاگین تخفیف مال خیلی وقت پیش هاست برای پی پال بود فکر نکنم با پلاگین پرداخت الان کار کنه البته تیبل هاش توی پرداخت هم نیاز به تغییر داره wallet هم یه چیزی مثل کیف پول هست
  پاسخ
تبلیغات
ads

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads