شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لوکیشن - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه
سلام
تم: modern
من در صفحه item-post.php لوکیشن خودم رو drop-down-list کردم و خیلی عالی کار میکنه. طوری که هم ویوش خوبه و هم در لوود صفحه وقتی سورس صفحه رو میبینم فقط لیست کشورها لوود میشه و دیگه ایالتها و شهرها بعد از انتخاب کاربر لود میشه. خیلی عالی کار میکنه.
این پیش ضمینه رو گفتم تا سوالم رو بپرسم
من همون کار رو میخوام تو صفحه search.php انجام بدم. که این کار رو کردم ولی بعد هم ویوش خوب دیده نمیشه و هم وقتی بعد از لوود صفحه به سورسش نگاه میکنم تمام کشورها و تمام ایالت های اونها و تمام شهرهای کشورها همشون تو صفحه لوود میشن که هم سرعت رو میاره پایین و هم به خاطر خیلی چیزهای دیگه خوب نیست
سوالم اینه که چجوری لوکیشن رو تو این صفحه بیارم تا مثل صفحه ثبت اگهی کار کنه و مثل اونجا بعد از لوود صفحه فقط لیست کشورها تو سورس لوود بشه و ایالت و شهر بعد از انتخاب کاربر لوود بشه.
ممنون میشم کمکم کنید
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
تم مادرن رو هم ضمیمه میکنم اینجا

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   20160120110530_77_theme_modern_5.1.0.zip (اندازه: 864.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
با احترام
  پاسخ
بچه ها خواهشا مشارکت کنید
شما مجبور نیستید جواب صحیح رو بگید
فقط مشارکت کنید تا باهم جواب رو پیدا کنیم
با احترام
  پاسخ
اقای مرتضی اگه یادتون بیاد شما گفته بودید چون دارید روی نسخه بومی کار میکنید وقت ندارید و بعد از اینکه نسخه بومی رو منتشر کنید این لوکیشن در صفحه سرچ رو برام حل میکنید. الان سه سال از اون موضوع گذشته و نسخه بومی هم منتشر شده ولی شما این رو حل نکردید. اگر یادتون نیاد همون پستتون رو پیدا میکنم میزارم اینجا
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
میخوای استان و شهرها بصورت صفحه ثبت آگهی باشه فکر کنم اون موقع چندتا ادرس تایپیک از سایت اصلی دادم حالا نمیدونم کار میکنم یا نه؟ حالا باید دوباره چک کنم فکر کنم روی یکی از پروژها قبلا کار کرده بودم این مورد رو
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۲۵، ۰۹:۲۷ ب.ظ)morteza نوشته است: میخوای استان و شهرها بصورت صفحه ثبت آگهی باشه فکر کنم اون موقع چندتا ادرس تایپیک از سایت اصلی دادم حالا نمیدونم کار میکنم یا نه؟ حالا باید دوباره چک کنم فکر کنم روی یکی از پروژها قبلا کار کرده بودم این مورد رو

اونی که داده بودی استان و شهر بود. من چون چند تا کشور دارم باید از کشور شروع بشه. البته من الان خودم درست کردم ها. اگر پست اولم رو اینجا بخونی خودم الان درست کردم ولی سورسش همه شهر ها رو لوود میکنه و صفحه رو سنگین میکنه. نمیدونم ایراد کدم از کجاست. ولی تو صفحه ثبت آگهی خیلی خوب کار میکنه. اگر خواستی کد هر دو صفحه رو میزارم اینجا بررسی کنید. لطفا پست اولم رو دوباره بخونید چون در موردش با جزییات توضیح دادم. ممنون
با احترام
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [حل شد] مشکل - لوکیشن zobu 11 129 ۱۳۹۶-۰۸-۱۲، ۰۸:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 15 1,114 ۱۳۹۵-۰۷-۲۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: rahmat3080
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 453 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  Search results - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 8 979 ۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۲:۱۹ ق.ظ
  ریپورت - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 4 599 ۱۳۹۵-۰۶-۰۲، ۰۷:۲۹ ق.ظ
  توضیحات - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 255 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  لینک در فلش ارور - تاپیک رها شده zobu 12 767 ۱۳۹۵-۰۵-۲۸، ۰۲:۱۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads