شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک در فلش ارور - تاپیک رها شده
با سلام
من چطوری میتونم تو یک فلش ارور این لینک رو بزارم؟ هر چقدر تلاش کردم نتونستم  Dodgy
کد:
<a href=<?php echo osc_base_url(); ?> target="_blank"><?php _e('Visit Website', 'modern'); ?></a>

مثلا این یک فلش اروره: چجوری میتونم "Visit Website" را به لینک تبدیل کنم؟

کد php:
$flash_error .= _m('Please click here to Visit Website') . PHP_EOL

با احترام
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
اگر متوجه نشدید دوباره توضیح بدم
لطفا همکاری کنید این تاپیک هم حل بشه
با احترام
  پاسخ
من فکر کردم اینو جواب دادم Big Grin
اینو امتحان کنید

کد php:
$link '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("Visit Website""modern").'</a>';
$flash_error .= sprintf(_m("Please click here to %s"), $link) . PHP_EOL

در کل داخل sprintf میزاری
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۱۷، ۰۲:۲۶ ق.ظ)morteza نوشته است: من فکر کردم اینو جواب دادم Big Grin
اینو امتحان کنید

کد php:
$link '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("Visit Website""modern").'</a>';
$flash_error .= sprintf(_m("Please click here to %s"), $link) . PHP_EOL

در کل داخل sprintf میزاری

ممنون بابت پاسخ. ولی دوباره گیر کردم
لطفا اینها رو بگید: ("click here" را در هر دو بزارید تو لینک)
کد php:
$flash_error .= _m('Please click here to Visit Website') . PHP_EOL;
osc_add_flash_error_message_m('Please click here to Visit Website')); 
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
خب یکی دیگه بزنید یه درصد %s و لینک مروبطه رو بزنید

کد php:
$link '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("click here""modern").'</a>';
$link2 '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("Visit Website""modern").'</a>';
$flash_error .= sprintf(_m("Please %s to %s"), $link,$link2) . PHP_EOL
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۱۷، ۰۵:۱۳ ب.ظ)morteza نوشته است: خب یکی دیگه بزنید یه درصد %s و لینک مروبطه رو بزنید

کد php:
$link '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("click here""modern").'</a>';
$link2 '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("Visit Website""modern").'</a>';
$flash_error .= sprintf(_m("Please %s to %s"), $link,$link2) . PHP_EOL

اون یکی هم به این شکل میشه؟ لطفا کد رو چک کنید

کد php:

$link = '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("click here", "modern").'</a>';
$link2 = '<a href='.echo osc_base_url().'target="_blank">'._e("Visit Website", "modern").'</a>';
osc_add_flash_error_messagesprintf(_m("Please %s to %s"), $link,$link2) ); 

و اینکه این متن تیکه تیکه شد آخه. چجوری ترجمه میشه؟
"Please click here to Visit Website"
"لطفا برای ورود به وبسایت اینجا کلیک کنید"
با احترام
  پاسخ
من روش کلی رو گفتم چطوری لینک رو بزارید و معمولا این طوری میزارند حالا یک تکیه باشه چند تیکه من چیزی بذهنم نمیرسه با poedit بزنید ترجمه کنید هر خط رو تیکه تکیه.
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۵-۱۸، ۰۳:۵۲ ب.ظ)morteza نوشته است: من روش کلی رو گفتم چطوری لینک رو بزارید و معمولا این طوری میزارند حالا یک تکیه باشه چند تیکه من چیزی بذهنم نمیرسه با poedit بزنید ترجمه کنید هر خط رو تیکه تکیه.

آقا مرتضی ممنون  Smile ولی سوالم رو جواب ندادی که:  (اون یکی هم به این شکل میشه؟ لطفا کد رو چک کنید)
آخه اگر به روشی که گفتی بکنم با تیکه تیکه هم نمیشه که
مثلا همین جمله ای که داریم رو دقیقا چجوری ترجمه کنیم:
Please click here to Visit Website

"click here" و "Visit Website" میشه ترجمه کنم. ولی "Please %s to %s" را چجوی ترجمه کنم؟ یعنی اگر بنویسم "لطفا %s to %s" ترجمه میشه؟
ممنون میشم دقیق توضیح بدید  Wink
با احترام
  پاسخ
اره ترجمه میشه چرا نمیشه شما حتما توی poedit قسمت فکر کنم کیوردها های ترجمه بود که __ , _e رو بهش میدی بهش _m رو هم بده و ترجمه رو بزن آپدیت کنه کلمات رو میاره بعد ترجمه میکنی
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۱۹، ۰۱:۳۷ ق.ظ)morteza نوشته است: اره ترجمه میشه چرا نمیشه شما حتما توی poedit قسمت فکر کنم کیوردها های ترجمه بود که __ , _e رو بهش میدی بهش _m رو هم بده و ترجمه رو بزن آپدیت کنه کلمات رو میاره بعد ترجمه میکنی

من که نتونستم به روشی که گفتی ترجمش کنم.
بابا من دیگه مبتدیه مبتدی نیستم که  Big Grin ترجمه از طریق poedit رو میدونم
الان اینجا دو نوع هست. این روشی که گفتی رو نتونستم تو هر دو روش اجرا کنم. الان با روش خودت برای "click here" و "Visit Website" لینک بزار. توجه کن که برای هر دو تا جداگانه انجام بدی. چون استراکچر هر کدام فرق میکنه. من تو همه سوالاتم تو این تاپیک به این مسله اشاره میکنم ولی شما متوجه نمیشید  Smile 
اگر حوصله نداشتی دیگه ول کن. چون من خودم هم تو این مسله دیگه خسته شدم
تاپیک رو تغییر میدم به "رها شده". اگر حوصله داشتی جواب رو دادی تغییر میدم دوباره به "حل شده". اگر هم نه که ول کن دیگه خودم هم خسته شدم

کد php:
$flash_error .= _m('Please click here to Visit Website') . PHP_EOL;
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ارسال اگهی و ارور 500 matin57 3 47 ۱۳۹۶-۰۶-۲۱، ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
Lightbulb لینک آگهی های ویژه و رایگان medifa 0 63 ۱۳۹۶-۰۳-۲۵، ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: medifa
  SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 15 982 ۱۳۹۵-۰۷-۲۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: rahmat3080
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 389 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  Search results - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 8 890 ۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  ریپورت - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 4 541 ۱۳۹۵-۰۶-۰۲، ۰۷:۲۹ ق.ظ
  توضیحات - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 208 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  لوکیشن - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 5 335 ۱۳۹۵-۰۵-۲۶، ۱۰:۳۹ ق.ظ
  کپچا در گزارش - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 174 ۱۳۹۵-۰۵-۰۲، ۱۰:۱۱ ق.ظ
  تغییر لینک zobu 4 313 ۱۳۹۵-۰۴-۲۸، ۱۱:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads