شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 331 - File: inc/plugins/my_ad_manager.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/my_ad_manager.php 331 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 139 myads_inline
/inc/functions_post.php 785 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 1063 build_postbit
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 44 - File: inc/functions_post.php(799) : eval()'d code PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/functions_post.php(799) : eval()'d code 44 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 799 eval
/showthread.php 1063 build_postbit
Warning [2] Use of undefined constant inline_ad - assumed 'inline_ad' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 44 - File: inc/functions_post.php(799) : eval()'d code PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/functions_post.php(799) : eval()'d code 44 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 799 eval
/showthread.php 1063 build_postbitاعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرکز مشاوره
#1
مشاوره روابط زناشویی

همان طور که گفته شد روابط زناشویی یکی از مسئله های مهم در زندگی هر زوج می باشد . بنابراین روابط زناشویی نیاز به توجه ویژه دارد .
و از آنجایی که مشاوره در هر زمینه ای به بهبود در عملکرد آن موضوع کمک می کند در این امر نیز مشاوره می تواند به بهبود روابط زناشویی کمک کند .
با توجه به مطالب ذکر شده به مشاوره گرفتن پیرامون روابط زناشویی توسط مشاوران و متخصصان روان شناسی مشاوره روابط زناشویی می گویند .
پیرامون اهمیت مشاوره روابط زناشویی می توان گفت مشاوره با افراد متخصص باعث افزایش آگاهی و دانش اشخاص حول مسئله مربوطه می شود . بنابراین با بهره گیری از متخصصان و مشاوران روابط زناشویی می توان باعث بالا بردن سطح کیفی روابط زناشویی شد . که نتیجه آن داشتن آرامش و لذت بیشتر از زندگی زناشویی می باشد .
داشتن سواد و آگاهی و دانش یکی از ویژگی های هر مشاوری می باشد . بنابراین یک مشاور خوب باید حول موضوعی که مراجعه کننده در آن به مشورت و راهنمایی نیازمند است حیطه کاملی داشته باشد تا بتواند برای حل مشکل یا بهبود وضعیتش گام مثبت بردارد .

اگر مشاوری دانش و احاطه کامل بر روی موضوعی نداشته باشد ، ممکن است توصیه های وی نتیجه عکس داشته باشند . بنابراین داشتن دانش و سواد کافی در زمینه روابط زناشویی یکی از ویژگی های یک مشاور خوب روابط زناشویی به شمار می رود .

یک مشاور خوب نسبت به اطلاعات مراجعه کننده خود امانت دار خوبی است و از اطلاعات وی سو استفاده نمی کند . همچنین برای کسب منافع بیشتر تعداد و زمان جلسات را تعیین نمی کند و هدف اصلی اش برطرف کردن مشکل مراجعه کننده خود است .این کلینیک روانشناسی با بهره گیری از بهترین مشاوران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در عرصه های مختلف روانشناسی می باشد .

اگر مشاوری امانت دار نباشد مراجعه کننده اعتماد کافی به وی نخواهد داشت در نتیجه با جزییات ناقص ممکن است نتیجه مشاوره خوب از آب در نیاید .
پس یک مشاور روابط زناشویی نسبت به اطلاعات و جزییاتی که از زوجین دریافت کرده است امانت دار است و همچنین نسبت به تعیین تعداد و زمان جلسات فردی درستکار است و هدفش کمک به بهبود روابط زناشویی است نه منافع شخصی خودش .
زوجینی که برای بهبود روابط زناشویی خود به مشاوره مراجعه کردند باید با آغوش باز پذیرفته شوند تا با اعتماد کامل به شرح جزییات زندگی خود بپردازند .

آن ها باید بدانند مشاور دوست آن هاست و هدفش کمک به حل مشکلات و بهبود روابط زناشویی آن هاست .

با این تفاسیر یک مشاور روابط زناشویی باید دلسوز و مهربان باشد و مراجعه کنندگان خود را با آغوش باز بپذیرد و بتواند اعتماد آن ها را جلب کند .
فرض کنید مشاوری دلسوز و مهربان نباشد و نتواند اعتماد مخاطب خود را به دست آورد بنابراین مخاطب وی به دلیل عدم اعتماد نمی تواند جزییات دقیقی به او ارائه دهد . در نتیجه اطلاعات ناقص ممکن است نتیجه مشاوره را معکوس کرده و این نتیجه به یک نتیجه منفی بدل شود .
زوجین مراجعه کننده به مشاور برای مشاوره روابط زناشویی انتظار دارند تا مشاور نسبت به مشکل آن ها صبر و حوصله زیادی نشان دهد تا بتوانند مسائل خود را با خیال راحت و بدون استرس مطرح کنند و از بیان جزییات بیم نداشته باشند .
بنابراین یک مشاور خوب روابط زناشویی باید با دقت و حوصله زیادی مراحل مشاوره زوجین را دنبال کند و طولانی شدن مشاوره وی را خسته نکند و باعث نشود در مسئولیت خود کوتاهی کند .
تصور کنید مراجعه کننده ای پس از طی زمانی طولانی نتواند بهره کافی از جلسه مشاوره ببرد . اگر مشاور خسته شود و برخورد نامناسبی با مراجعه کننده داشته باشد باعث سرد شدن مراجعه کننده از ادامه مشاوره می شود .
در این صورت مراجعه کننده به احتمال زیاد بهره کافی از مشاوره نمی برد . پس صبوری زیاد یکی از ویژگی های یک مشاور خوب روابط زناشویی می باشد .
بنابراین اگر مشاوری یکی از ویژگی های بالا را نداشته باشد ممکن است فرایند مشاوره به درستی طی نشود و نتیجه مطلوبی از مشاوره حاصل نگردد .
حال که با ویژگی های یک مشاور روابط زناشویی خوب آشنا شدیم به بررسی آثار مشاوره روابط زناشویی می پردازیم .
همانطور که مستحضرید روابط زناشویی یک مسئله مهم و حیاتی در زندگی هر زوج محسوب می شود . برای مدریت و کنترل و بهبود این روابط می توان از مشاوره روابط زناشویی استفاده کرد . بنابراین می توان آثار روابط زناشویی را به صورت زیر عنوان کرد :
  • از بین رفتن اختلافات زناشویی : ممکن است در روابط زناشویی بین زوجین اختلافاتی به وجود آمده باشد که مشاور می تواند به کمک دانش خود آن ها را برطرف کند .

  • بهبود روابط زناشویی : ممکن است بین زوجینی اختلاف مهمی وجود نداشته باشد و روابط زناشویی آن ها در وضعیت خوبی قرار داشته باشد . در این صورت مشاور می تواند به کمک دانش خود در بهبود روابط آن ها کمک کند . بنابراین وجود اختلافات زناشویی صرفا تنها دلیل استفاده از مشاوره روابط زناشویی نمی شود .

  • برخورداری از شادابی و نشاط در زندگی مشترک : با بهره گیری از یک مشاوره خوب در روابط زناشویی می توان مشکلات زناشویی را حل یا در صورت نبود مشکل خاصی به بهبود آن کمک کرد که نتیجه آن برخورداری از شادابی و نشاط در زندگی مشترک می شود .
حال که با آثار مشاوره روابط زناشویی آشنا شدیم ، کلینیک روانشناسی روان آرام را به شما معرفی می کنم .
تبلیغات
ads
#2
شما درهفته دوازدهم بارداری آخرین هفته از سه ماهه اول بارداری هستیداما آیا می دانستید که فرد کوچک شما بیش از دو برابر در طول چند هفته گذشته است؟ در طی هفته دوازدهم بارداری, چه اتفاقی می افتد با ما همراه باشیدو جواب سوالاتتونو پیدا کنید.


اندازه کودکم در هفته دوازدهم بارداری چقدر است؟


درهفته دوازدهم بارداری


کودک در هفته دوازدهم بارداری


تمام قسمت های بدن کودک شما در حال حاضر وجود دارد (هرچند که هنوزبه بلوغ کامل نرسیدن) در28 هفته آینده، سیستم و اندام او توسعه خواهد یافت، بنابراین او برای زندگی در خارج آماده خواهد شد. سیستم گوارشش شروع به کارمی کند (به معنای واقعی کلمه) و مغز استخوانش مشغول ساخت گلبول های سفید است.

فاصل مچ پا بالغ شده اند و انگشتان پا جدا شده اند.


در آمنیوتیک، به طور آزادانه حرکت می کند و کودک شما بسیار فعال است. مایع آمنیوتیک را لگد می کند ولی شما هیچ چیز را احساس نخواهید کرد.


بدن نوزاد دارای چربی زیر جلدی نیست و استخوانها زیر پوست ظریف برجسته هستند.


چشم ها به سمت جلو چهره حرکت کرده اند اما هنوز هم محکم بسته شده اند.


ساق پاها به سرعت در حال بزردگ شدن است و کنترل عضلات در حال توسعه است.


تخمدان برای یک دختر: اگر این یک دختر بچه است، درهفته دوازدهم بارداری

برای اطلاعات بیشتر هفته دوازدهم بارداری را کلیک کنید


مطالب مرتبط در سایت دانستنی دردانام:

هفته نهم بارداری

هفته دهم بارداری

هفته یازدهم بارداری

هفته سیزدهم بارداری

هفته چهاردهم بارداری

هفته پانزدهم بارداری

هفته شانزدهم بارداری


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره شغلی چیست؟ sam2020 2 153 ۱۴۰۰-۰۳-۱۷، ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mahiiraa
  موسسه و مشاوره حقوقی آراز فرتاک charming 0 113 ۱۳۹۹-۱۰-۲۱، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: charming
  [معرفی سایت] مرکز خرید در کیش charming 0 261 ۱۳۹۸-۱۰-۲۱، ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: charming

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads