شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین پرداخت
اینکارو انجام دادم و این ارورو داد:

کد:
[24-Jul-2014 22:24:14 Europe/Berlin] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/parsatak/public_html/oc-content/plugins/payment/payments/payline/send.php:1) in /home/parsatak/public_html/oc-includes/osclass/core/Session.php on line 51 [25-Jul-2014 00:54:15 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/oc-content/plugins/payment/payments/payline/send.php:1) in /home/parsatak/public_html/oc-content/plugins/payment/payments/payline/send.php on line 18

حتما فایلی رو ویرایش کردین هنگام ذخیره درست ذخیره نشده و قبل <?php فضای خالی اینا ایجاد شده
کد:
send.php
رو باز کنید توی پوشه پی لاین ببینید فضای خالی قبل تگ <? نباشه
اگه مشکل حل نشد
به ابتدا و انتهای اون فایل تابع زیر رو اضافه کنید
در ابتدای فایل قبل <?php کد زیر را قرار بده
کد:
<?php ob_start(); ?>

در انتهای فایل هم کد زیر رو قرار بده
کد:
<?php ob_end_flush(); ?>
 سپاس شده توسط iusce
ممنون از پاسخ
من سایتو مجدد نصب کردم و مشکل ارسال به درگاه حل شد...
ولی الان یه موردی دیدم که توی URL تمام کاربرا این ادرسو موقع بازگشت از صفحه پرداخت میبینن:

کد:
oc-content/plugins/payment/payments/payline/send.php

ایا راهی هست که این آدرس به کسی نشون داده نشه؟؟
تبلیغات
ads
یعنی چی نشون میده اردس بازگشت از درگاه فرق میکنه این ادرس ارسال به درگاه هست

سپاس شده توسط iusce
اصلاح میکنم ببخشید:

کد:
http://rstre.com/oc-content/plugins/payment/payments/payline/get.php

ادرس به این شکل میشه و چند ثانیه ای تو این ادرس میمونه و بعد منتقل میشه به پروفایل کاربر
خوب تو اینجا بررسی میشه که پرداخت درست انجام شده یا نه چند ثانیه هم طول نمیکشه نسبت به استعلام تو سایت پیغام مناسب رو میده
فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه

سپاس شده توسط iusce
تبلیغات
ads
یه نگاهی به این عکس بندازید...
کلا نمایشش با مشکل مواجه..با فلش مشخص شده

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

شما حالت دمو رو فعال کردین تو تنظیمات پی لاین تیک دمو رو بردارین و پرداخت رو انجام بدین هیچ گونه مشکلی نداره هر سیستمی شرایط ارسال و دریافت خاص خودش رو داره او اس کلاس و پلاگین payment هم همین طور اصلا از لحاظ امنیتی و غیره هیچ مشکلی نداره کاربران شما میتونند پرداخت های خودش رو انجام بدن کد پیگیری مورد نظر هم ثبت میشه
بازم اگه منظور خاصی دارین دقیقتر بیان کنین
 سپاس شده توسط iusce
اقا دیگه کلافه شدم بخدااااااا
این پلاگین چرا اینطوری میشه
الان امدم دوباره چک کنم...وقتی میخواد وارد صفحه پرداخت بشه صفحه سفید میشه و جلوتر نمیره
جان من یه راهی جلوم بزارید
الان صفحه مدیریتم که میخوام تغییراتیو ذخیره کنم بار اول سفید میشه و لود نمیشه (یعنی باید گفت این اسکریپت پایداری ضعیفی داره؟)
این خطاهایی هست که باهاش مواجه میشم:

کد:
[28-Jul-2014 19:47:02 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/index.php on line 52 [28-Jul-2014 19:47:02 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/index.php on line 53 [28-Jul-2014 17:17:05 Europe/Berlin] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/oc-includes/osclass/core/Session.php on line 51 [28-Jul-2014 17:17:05 Europe/Berlin] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/oc-includes/osclass/core/Session.php on line 51 [28-Jul-2014 17:17:05 Europe/Berlin] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/oc-includes/osclass/core/Session.php on line 51 [28-Jul-2014 19:47:06 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/index.php on line 51 [28-Jul-2014 19:47:06 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/index.php on line 52 [28-Jul-2014 19:47:06 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/index.php on line 53 [28-Jul-2014 17:17:06 Europe/Berlin] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/oc-includes/osclass/core/Session.php on line 51 [28-Jul-2014 19:47:07 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/parsatak/public_html/config.php:37) in /home/parsatak/public_html/oc-content/plugins/payment/payments/payline/send.php on line 18

الان نه میتونم لاگ اوت کنم و نه میتونم لاگین کنم و نه میتونم چیزی ذخیره کنم(صفحه سفید میشه)  Sad

نیازمندی های تخصصی  راه و ساختمان | دهکده تجارت
http://www.dtejarat.ir
تبلیغات
ads
عزیز من نه اسکریپت مشکل داره نه پلاگین مشکل از هاستتون هست یا یه فایلی رو ویرایش کردین که مشکل به وجود اومده الان هشتاد درصد کاربرا مشکلشون هاست هست الان کاربرایی هستن که دارن راحت استفاده میکنند
مثلا خود وردپرس یا جوملا تو اکثر هاستا جواب نمیده

شما خطایی رو که داده رو چند پست قبل تر جواب دادم مربوط به بافر ایناست شما اون کد رو یه بار توی فایل کانفیق بزارید تست کنید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین خرید فروش محصول توسط کاربران bloodthirsty 4 135 ۱۳۹۷-۰۲-۰۲، ۱۰:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  اصلاح پلاگین تاریخ جلالی aagah 3 309 ۱۳۹۶-۰۶-۰۳، ۱۱:۴۷ ق.ظ
  پلاگین کد تخفیف برای او اس کلاس sadri20 0 180 ۱۳۹۶-۰۵-۲۱، ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sadri20
  [حل شد] پرداخت از کیف پول pouyan.saraf 1 231 ۱۳۹۶-۰۵-۱۱، ۱۲:۱۵ ب.ظ
  اشکال در پلاگین telegram pouyan.saraf 2 271 ۱۳۹۶-۰۵-۱۱، ۱۲:۱۴ ب.ظ
  چند سوال و درخواست چند پلاگین mohamada 4 410 ۱۳۹۶-۰۳-۳۰، ۰۹:۰۶ ق.ظ
  درخواست پلاگین اضافه کردن فایل به آگهی ها bloodthirsty 2 374 ۱۳۹۶-۰۲-۰۸، ۰۵:۵۲ ب.ظ
  تست پلاگین پرداخت morteza 6 3,306 ۱۳۹۶-۰۱-۲۷، ۱۲:۲۹ ب.ظ
  درخواست پلاگین پیشنهاد شگفت انگیز osclass bloodthirsty 1 486 ۱۳۹۵-۰۸-۰۵، ۱۱:۱۹ ب.ظ
  درخواست پلاگین جستجوی حرفه ای او اس کلاس bloodthirsty 1 449 ۱۳۹۵-۰۷-۲۶، ۰۵:۳۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads