شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در افزونه پرداخت ( بعد از کلیک روی تکمیل خرید وارد سایت یاهو میشه )
با سلام و عرض ادب

من این پلاگین رو نصب کردم .. تنظیماتش رو هم انجام دادم . از زرین پال کد رو هم گرفتم و قرار دادم و وقتی روی پرداخت کلیک می کنم وارد دروازه پرداخت میشه و اونجا اطلاعات رو هم وارد می کنم و پرداخت رو می زنم و موفقیت آمیز هم میده ولی وقتی روی تمکیل خرید کلیک می کنم وارد سایت یاهو میشه ، بدون اینکه اتفاقی بیفته و یا اگهی ویزه بشه و یا پرداخت تو منوی مدیریت ثبت بشه . درصورت امکان در این مورد راهنمایی کنین
  پاسخ
تبلیغات
ads
آدرس سایت رو ذکر کنید چک کنیم ممکنه خوده سایت زرین پال این مشکل رو داشته باشه
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۷-۰۷، ۰۵:۳۰ ب.ظ)morteza نوشته است: آدرس سایت رو ذکر کنید چک کنیم ممکنه خوده سایت زرین پال این مشکل رو داشته باشه

سلام و عرض ادب

urmiaagahi.ir
  پاسخ
با سلام و عرض ادب طبق چیزی که تو زرین پال مشاهده شد هزینه آگهی ها برای ویژه کردن واریز شده به حساب اصلی زرین کارت ولی دو تا مشکل پابرجاست :

1- وارد سایت یاهو میشه بعد از کلیک روی تکمیل خرید !!
2- آگهی ها ویژه نمیشن و همچنان مطابق سابق هستن .

یه سوال دیگه که شاید به این موض ع ارتباطی نداشته باشه !! چرا بعد از ویژه کردن آگهی ها همچنان اون جا رایگان مینویسه آگهی رو !!؟؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
به زودی نسخه جدید پلاگین پرداخت منتشر میشه و این پلاگین هم چون از طرف سایت مرجع حذف شده ما هم به زودی این پلاگین رو حذف خواهیم کرد و اخرین بررسی رو تغییرات لازمه انجام میدیم
  پاسخ
 سپاس شده توسط aagah
سلام
من هم با همین مشکل روبرو شدم و عملا سایت امکان پرداخت آنلاین را از دست داده. امیدوارم سریعا مشکل حل بشه .
درایران که پی پال کاربردی نداره به نظر شما بهتر نیست که کلا این گزینه حذف بشه و تداخل ایجاد نکنه ؟ و درگاه پرداخت صرفا به درگاه های داخلی ملحق بشه ؟
با سپاس
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین پرداخت آنلاین نسخه حرفه ای morteza 2 262 ۱۳۹۶-۰۶-۰۲، ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  بروزرسانی پلاگین پرداخت آنلاین برای ویژه کردن آگهی ها morteza 7 954 ۱۳۹۶-۰۲-۰۳، ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: zxc395
  پلاگین نقشه سایت جدید fmohsen 2 272 ۱۳۹۵-۰۸-۲۸، ۰۷:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
Exclamation مشکل در نصب پلاگین پرداخت mboy 1 239 ۱۳۹۵-۰۷-۰۵، ۱۰:۵۷ ق.ظ
  پلاگین پرداخت آنلاین برای ویژه کردن آگهی ها morteza 31 11,180 ۱۳۹۴-۰۷-۱۲، ۰۱:۴۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads