شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بخشهای فارسی شده
به عکس پیوست نگاه کنید:
- مقدار 00. در قیمت اضاف هست
- تاریخ میلادیست
- هنگام ارسال آگهی فیلدی نیست که کاربر شماره موبایل و لینک قرار دهد.
- نام دسته به صورت علامت های ناخواناست

پاسخ
تبلیغات
ads
نقل قول: - مقدار 00. در قیمت اضاف هست
برای حذف اعشار به تنظیمات -> زبان ها -> زبان فارسی را ویرایش رو بزنید بعد "تعداد اعشار" را روی صفر بگذارید.

نقل قول: - تاریخ میلادیست

پلاگین جلالی پیشفرض روی سیستم هست از قسمت پلاگین ها نصب کنید.

نقل قول: - هنگام ارسال آگهی فیلدی نیست که کاربر شماره موبایل و لینک قرار دهد.

به منوی آگهی ها -> فیلدهای اختصاصی بعد فیلد جدید بسازید.

نقل قول: - نام دسته به صورت علامت های ناخواناست
اگر قالب را ویرایش کردید حتما با فرمت utf-8 ذخیره کنید.

Heart
  پاسخ
 سپاس شده توسط silver21
نقل قول: اگر قالب را ویرایش کردید حتما با فرمت utf-8 ذخیره کنید.
قالب رو ویرایش نکردم ، فایلی که دسته بندی رو نشون میده به چه نامی هست که یونیکد کنم؟
  پاسخ
نام دسته رو ببینید درست وارد کردید بدون کد خاصی یا از یه جایی کپی نکردین حتما قالب پیشفرض رو تست کنید بدون ویرایش ببینید بازم مشکل هست
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۳:۳۹ ب.ظ)morteza نوشته است: نام دسته رو ببینید درست وارد کردید بدون کد خاصی یا از یه جایی کپی نکردین حتما قالب پیشفرض رو تست کنید بدون ویرایش ببینید بازم مشکل هست
به صورت پیشفرض عناوین دسته رو صفحه اول درست هستن و وقتی وارد یکی میشم عنوان صفحه ؟؟؟؟؟ هست ؛خودم هم به صورت صحیح یه دسته درست کردم ولی مشکل رفع نشد. / امیدوارم با نصب مجدد رفع بشه / هنوز این سیستم رو راه ننداختم و در حال تست هستم / ترس بنده اینجاست که در هنگام استفاده و پر شدن بانک اطلاعاتی ، زمان جابجایی یا ارتقاء این مشکل رخ بده و تمام کلمات به علامت ؟؟؟؟ تبدیل بشه که در برخی از اسکریپت ها و ... رخ میده. و راه حلی هم ارائه نمیشه.DodgyUndecidedHeart
  پاسخ
اگه توی صفحه اصلی درست نشون بده از لحاظ دیتابیس مشکلی پیش نمیاد توی صفحه داخلی اگه ؟؟؟ باشه اون صفحه یونی کد نیست توی انتقال هم مشکلی پیش نمیاد اگه هاستت ساپورت کنه من همین نسخه دمو رو دوبار انتقال دادم مشکلی پیش نیاومده
دیتابیس باید چارستش utf باشه
  پاسخ
 سپاس شده توسط silver21
(۱۳۹۲-۱۲-۲۵، ۰۴:۴۶ ب.ظ)morteza نوشته است: اگه توی صفحه اصلی درست نشون بده از لحاظ دیتابیس مشکلی پیش نمیاد توی صفحه داخلی اگه ؟؟؟ باشه اون صفحه یونی کد نیست توی انتقال هم مشکلی پیش نمیاد اگه هاستت ساپورت کنه من همین نسخه دمو رو دوبار انتقال دادم مشکلی پیش نیاومده
دیتابیس باید چارستش utf باشه
فایل صفحه داخلی اسمش چیه یونیکد کنم؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
توی نسخه جدید تغییرات داشته ممکنه main.php و واسه صفحات داخلی هم item.php | loop.php | loop-single.php | loop-single-premium.php
باشه اگه انلاین بود یه کمکی میشد کرد رو لوکال زیاد نمیشه حدس زد مشکل از چیه
  پاسخ
 سپاس شده توسط silver21

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در آپلود عکس uhanna 2 499 ۱۳۹۶-۰۶-۲۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: acsan
  مشکل در آپلود تصویر او اس کلاس bloodthirsty 5 490 ۱۳۹۶-۰۲-۲۶، ۰۸:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  مشکل 2مرتبه نمایش دادن آگهی pouyamoradi 4 405 ۱۳۹۵-۰۸-۱۲، ۰۶:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jahansite
  مشکل در نمایش مقدار یک فیلد سفارشی bloodthirsty 1 243 ۱۳۹۵-۰۸-۰۵، ۱۱:۲۰ ب.ظ
  مشکل تایید شدن آگهی قبل از تایید pouyamoradi 1 239 ۱۳۹۵-۰۷-۲۹، ۱۱:۱۱ ق.ظ
  مشکل با اخرین نسخه قالب bender iusce 9 2,575 ۱۳۹۳-۰۸-۲۶، ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: peyman
  چند تا مشکل در پوسته saeli 6 1,728 ۱۳۹۳-۰۵-۱۲، ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: saeli
  درخواست فارسی کردن قالب Auto Classifieds khudeman 1 1,145 ۱۳۹۳-۰۴-۱۱، ۰۳:۰۴ ب.ظ
  از کجا میشه پوسته‌های فارسی او اس کلاس رو خرید؟ Sooshiant 3 1,649 ۱۳۹۳-۰۲-۱۸، ۰۴:۱۲ ب.ظ
Exclamation درخواست فارسی سازی قالب saeid 1 1,111 ۱۳۹۲-۰۹-۰۸، ۰۱:۱۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads