شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ثبت اطلاعات کاربر
سلام و خسته نباشید.
موردی هست :
پلاگین عضویت خودکار روی سایت نصب شده و بدین صورت هست که کاربر آگهی ثبت میکنه و پروفایلش ساخته میشه.

ما اومدین از آموزشی که در انجمن هست، ایمیل رو هم غیر فعال کردیم و میخوایم با نام کاربری و رمز عبور بتونن وارد بشن.

متاسفانه فیلد نام کاربری قرار نداره و سیستم به صورت خودکار از شماره آی دی که به هر کاربر میده اون رو ره عنوان نام کاربری میشناسه
مورد بعدی اینکه کاربر هیچ رمز عبوری انتخاب نمیکنه! چون براش ایمیل میشه اما ما ایمیل رو حذف کردیم.
میشه فیلد های نام کاربری و رمز عبور هم به این صفحه ( ارسال آگهی ) اضافه بشه؟
افزونه پیامک از سایت شما خریداری شده، فیلد این قسمت هم در بخش پروفایل کاربر و ارسال کد فعال سازی حساب موجود و  هماهنگ نیست ( در صفحه ارسال آگهی )

ممنون میشم راهنایی کنید.
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام
موردی که شما خواستین ارتباطی به افزونه پیامک نداره افزونه پیامک کارایی دیگه ای داره و موردی که شما خواستین جدا هست پس اگر بخواهید بعد از ثبت آگهی کاربر ثبت نام بشه پیشفرض سیستم ایمیل هست و امکان تغییر نیست مگر به روش هایی دیگر که بطبع در هر قسمت از سایت مشکلی ایجاد میشه
اگر بخواهید ثبت نام انجام بشه براساس نام کاربری و رمز عبور خب من روشی ساده بهتون میگم ایمیل رو غیرضروری کردین خب به جای نام کاربری بنویسین شماره موبایل و فیلد رمز عبور هم میتونین قرار بدین که این طوری مشکلی پیش نمیاد
خب چطوری اینا رو قرار بدین پلاگین رو ضمیمه کنین تا ببینم امکان پذیر هست یا نه و اگر نشد پلاگین مخصوصی برای این کار مینویسم
کاش کاربرا و توسعه دهندگانی فعالیت داشتند و ما رو تو این زمینه ها به صورت رایگان همکاری میکردن
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
سلام.
ممنونم.
فیلد نام کاربری هم نمیاره در صفحه ارسال آگهی.

فیلد هایی که کم داره : نام کاربری، شماره تماس و رمز عبور
و اینکه این فیلدها (شماره تماس و آدرس و... ) که وارد میکنن در صفحه ارسال آگهی به عنوان آدرس و شماره پیشفرض در پروفایلشون هم ثبت بشه
http://up.vbiran.ir/uploads/314491507474...gister.zip
  پاسخ
خب این افزونه رو براتون ست کردم  Wink
فقط باید این تغییرات رو در صفحه ثبت آگهی بدین 
فیلدهای زیر رو برای اینکه هنگام ثبت آگهی نام کاربری و رمز عبور و موبایل به پروفایل اضافه بشه رو قرار بدین

کد php:
        <div class="control-group">

<label class="control-label" for="s_phone_mobile">شماره موبایل</label>

<div class="controls">

<input name="s_phone_mobile" type="text">

</div>

</div>

<label class="control-label" for="s_username">نام کاربری</label>

<div class="controls">

<input name="s_username" type="text">

</div>

</div>

<label class="control-label" for="s_password">رمز عبور</label>

<div class="controls">

<input name="s_password" type="text">

</div>

</div

در فایل item-post.php در هرجایی که میخواهین قرار بدین بهترین پایین فیلد ایمیل قرار بدین

افزونه زیر رو هم حتما به جای قبلی قرار بدین

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   autoregister.zip (اندازه: 3.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
تبلیغات
ads
دست شما درد نکنه آقا مرتضی

اینکارهارو کردم اما:
-فیلد رمز عبور نمایش داده نشده
-قبلا بعد از ثبت آگهی ( به همون صورت مشکل دار ) کاربر به صفحه تایید شماره موبایل میرفت، اما الان حتی به صفحه پرداخت هم نمیره و این متن به نمایش در میاد :
لطفا صندوق پیام ها را بررسی کنید و آگهی خود را اضافه نمایید.

- متاسفانه ایمیل هم ضروری هست همچنان
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۲:۰۲ ب.ظ)mesmaili نوشته است: دست شما درد نکنه آقا مرتضی

اینکارهارو کردم اما:
-فیلد رمز عبور نمایش داده نشده
-قبلا بعد از ثبت آگهی ( به همون صورت مشکل دار ) کاربر به صفحه تایید شماره موبایل میرفت، اما الان حتی به صفحه پرداخت هم نمیره و این متن به نمایش در میاد :
لطفا صندوق پیام ها را بررسی کنید و آگهی خود را اضافه نمایید.

- متاسفانه ایمیل هم ضروری هست همچنان

متوجه نشدم تایید پیامکی که در ثبت آگهی در افزونه موجود نیست که انتقال داده بشه بعد این افزونه ثبت نام خودکار فیلدها رو همان طوری که گفتم بزارید مشکلی پیش نمیاد و افزونه ای که گذاشتم حتما دوباره با قبلی جایگزین کنید
و ادرس سایت رو هم بزارید تا بررسی کنم ببینم درست گذاشتید یا نه
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
منظورم تایید شماره بود. ( بعد از ثبت آگهی و عضویت خودکار در همین صفحه، کاربر به صفحه تایید شماره ارجاع داده میشد )
آدرس سایت رو براتون پ.خ کردم
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۲:۴۶ ب.ظ)mesmaili نوشته است: منظورم تایید شماره بود. ( بعد از ثبت آگهی و عضویت خودکار در همین صفحه، کاربر به صفحه تایید شماره ارجاع داده میشد )
آدرس سایت رو براتون پ.خ کردم

این مورد که عرض کردین در این افزونه موجود نیست و باید پلاگین جداگانه ای نوشته بشه و تایید عضویت و ثبت آگهی بشه فعلا در این روشی که در بالا گفتم با نام کاربری و رمز عبور انتخابی ثبت نام کنه و آگهی ارسال بشه ولی برای تاییدش به مشکل برمیخورید چون ایمیل ضروری نیست و در دیتابیس کاربر ایمیل تکراری ثبت نمیشه و تایید پیامکی هم باید برای هر آگهی یه عدد رندوم ایجاد بشه و ارسال بشه همچنین قابلیت ارسال مجدد داشته باشه با این افزونه امکان پذیر نیست و فقط در ارسال اول کاربر میتونه ارسال داشته باشه در ارسال های بعدی آگهی چون اکانت هست امکان ارسال به صورت میمهان رو نداره و باید لاگین بشه
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
ممنونم.
الان اون فیلد های رمز عبور برای کاربر به نمایش در نمیاد تا بتونه انتخاب کنه.
و اینکه فکر میکنم افزونه کلا از کار افتاده
چون هیچ یوزری هم ساخته نمیشه

و از مورد اول منظورم گزینه : " پیامک فعالسازی اکانت " که در خود افزونه موجود هستِ
این تصویر منظورم هست :
http://up.vbiran.ir/uploads/294115075503...9%20co.jpg
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۴:۳۰ ب.ظ)mesmaili نوشته است: ممنونم.
الان اون فیلد های رمز عبور برای کاربر به نمایش در نمیاد تا بتونه انتخاب کنه.
و اینکه فکر میکنم افزونه کلا از کار افتاده
چون هیچ یوزری هم ساخته نمیشه

و از مورد اول منظورم گزینه : " پیامک فعالسازی اکانت " که در خود افزونه موجود هستِ
این تصویر منظورم هست :
http://up.vbiran.ir/uploads/294115075503...9%20co.jpg
من سایتتون رو بررسی کردم شما فیلد مربوط به رمز عبور رو اصلا قرار ندادین که؟
بعد چون رمز عبور نیست فکر کنم یوزر ساخته نمیشه
در مورد پیامک فعالسازی هم مشکلش چیه در کدوم قسمت کار نمیکنه؟ لطفا واضح بگین
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل با فیلتر شدن درگاه زرین پال sornagostar 1 59 ۱۳۹۶-۰۴-۲۲، ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  مشکل در پلاگین تلفن arbab 1 281 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۹:۵۷ ق.ظ
  مشکل 2صفر کنار مبالغ ریال info@jibax.com 4 768 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۴۷ ب.ظ
  مشکل در نصب پلاگین "ورود از طریق حساب کاربری فیس بوک" sylvester 1 585 ۱۳۹۴-۰۵-۱۳، ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sylvester
  مشکل در اگهی ویژ] sadeghansari10 2 1,225 ۱۳۹۳-۰۴-۱۰، ۰۸:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sadeghansari10

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
2کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
morteza (۱۳۹۶-۰۷-۱۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، mesmaili (۱۳۹۶-۰۷-۲۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads