شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ثبت اطلاعات کاربر
عذر میخوام چه اشتباه عجیبی Smile))
دستتون درد نکنه
مشکل حل شده فقط
الان مشکل شناسایی ایمیل داریم( طبق آموزش های شما پیش رفتم ) هنوز هم ارور میده

و این مورد: ما الان فیلد شماره تماس قرار دادیم. اما پیامکی برای شماره کاربر نمیاد که فعال بکنه
شما اگر وقت دارید 1 آگهی تست بکنید ببینید برای شما کد ارسال میشه؟
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۵:۵۶ ب.ظ)mesmaili نوشته است: عذر میخوام چه اشتباه عجیبی Smile))
دستتون درد نکنه
مشکل حل شده فقط

و این مورد: ما  الان فیلد شماره تماس قرار دادیم. اما پیامکی برای شماره کاربر نمیاد که فعال بکنه

مشکل ایمیل نسخه او اس کلاس شما چنده؟ 3.6 باشه پلاگین کار میکنه اگر 3.6 به پایین باشه باید دستی قرار بدین کد ایمیل پیشفرض رو
از تگ input هیدن استفاده کنید و ایمیلی به صورت پیشفرض قرار بدین ولی فکر کنم با افزونه ثبت نام اتوماتیک تداخل پیدا کنه و ایجاد نکنه باید از ایمیلهای فیک و رندم استفاده کنید اگر میخواهید بکل ایمیل نباشه در ثبت آگهی

میتونید از تکه کد زیر استفاده کنید و از ایمیل های رندوم و فیک استفاده کنین تا مشکلی پیش نیاد

کد php:
  <?php
                                    function generateRandomString
($length 30) {

$characters '0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ';

$charactersLength strlen($characters);

$randomString '';

for ($i 0$i $length$i++) {

$randomString .= $characters[rand(0$charactersLength 1)];

}

return $randomString."@email.email";

}

$email  generateRandomString();

echo'<input name="s_contact_email" type="hidden" value="'.$email.'">';

?>

تکه کد بالا رو به جای ایمیل قرار بدین
بازم میگم ممکنه مشکلاتی پیش بیاد و قابل پیشگیری نیست
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۲:۴۲ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۲:۰۲ ب.ظ)mesmaili نوشته است: دست شما درد نکنه آقا مرتضی

اینکارهارو کردم اما:
-فیلد رمز عبور نمایش داده نشده
-قبلا بعد از ثبت آگهی ( به همون صورت مشکل دار ) کاربر به صفحه تایید شماره موبایل میرفت، اما الان حتی به صفحه پرداخت هم نمیره  و این متن به نمایش در میاد :
لطفا صندوق پیام ها را بررسی کنید و آگهی خود را اضافه نمایید.

- متاسفانه ایمیل هم ضروری هست همچنان

متوجه نشدم تایید پیامکی که در ثبت آگهی در افزونه موجود نیست که انتقال داده بشه بعد این افزونه ثبت نام خودکار فیلدها رو همان طوری که گفتم بزارید مشکلی پیش نمیاد و افزونه ای که گذاشتم حتما دوباره با قبلی جایگزین کنید
و ادرس سایت رو هم بزارید تا بررسی کنم ببینم درست گذاشتید یا نه

(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۶:۲۷ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۵:۵۶ ب.ظ)mesmaili نوشته است: عذر میخوام چه اشتباه عجیبی Smile))
دستتون درد نکنه
مشکل حل شده فقط

و این مورد: ما  الان فیلد شماره تماس قرار دادیم. اما پیامکی برای شماره کاربر نمیاد که فعال بکنه

مشکل ایمیل نسخه او اس کلاس شما چنده؟ 3.6 باشه پلاگین کار میکنه اگر 3.6 به پایین باشه باید دستی قرار بدین کد ایمیل پیشفرض رو
از تگ input هیدن استفاده کنید و ایمیلی به صورت پیشفرض قرار بدین ولی فکر کنم با افزونه ثبت نام اتوماتیک تداخل پیدا کنه و ایجاد نکنه باید از ایمیلهای فیک و رندم استفاده کنید اگر میخواهید بکل ایمیل نباشه در ثبت آگهی

میتونید از تکه کد زیر استفاده کنید و از ایمیل های رندوم و فیک استفاده کنین تا مشکلی پیش نیاد

کد php:
  <?php
                                    function generateRandomString
($length 30) {

$characters '0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ';

$charactersLength strlen($characters);

$randomString '';

for ($i 0$i $length$i++) {

$randomString .= $characters[rand(0$charactersLength 1)];

}

return $randomString."@email.email";

}

$email  generateRandomString();

echo'<input name="s_contact_email" type="hidden" value="'.$email.'">';

?>

تکه کد بالا رو به جای ایمیل قرار بدین
بازم میگم ممکنه مشکلاتی پیش بیاد و قابل پیشگیری نیست

نسخه ای که در سایت هست رو بارگزاری کردم. ( بروزرسانی خودکار کنم که مشکلی پیش نمیاد احیانا؟!:دی )

آره ایمیل به کلی حذف بشه هم موردی نداره.
این قطعه کد رو توی کدوم فایل قرار بدم؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
بروزرسانی رو کنید چپ چین و تاریخ شمسی کار نخواهد کرد همچنین از طراح قالب بپرسید که تغییراتی نداده باشند
در فایل item-post.php همون جایی که فیلدهای بالایی رو قرار دادین فیلد ایمیل قبلی رو پاک و اینو قرار بدین
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
ممنونم
برای کد ارسالی ایده ای ندارید؟
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۹:۰۸ ب.ظ)mesmaili نوشته است: ممنونم
برای کد ارسالی ایده ای ندارید؟

کد تایید پیامکی؟
داریم روی دو روش کار میکنیم یکی همین روش ثبت نام کاربر هنگام ثبت آگهی و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده باشه خودکار لاگین باشه و نیازی به تایید نباشه چون قبلا تایید شده شماره اش
روش دوم هم تایید شماره قبلا از ثبت آگهی ولی هر دو روش فقط در او اس کلاس نسخه اخر قابل پیاده سازی هست
البته یه روش فوقالعاده ای میخوایم پیاده کنیم که تمامی قسمت های هسته بدون تغییر در خود فایلهای هسته از طریق کش تغییر بدیم که اینم در مرحله تست هست
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
تبلیغات
ads
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۹:۳۴ ب.ظ)morteza نوشته است:
برای  کد ارسالی ایده ای ندارید؟

کد تایید پیامکی؟
داریم روی دو روش کار میکنیم یکی همین روش ثبت نام کاربر هنگام ثبت آگهی و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده باشه خودکار لاگین باشه و نیازی به تایید نباشه چون قبلا تایید شده شماره اش
روش دوم هم تایید شماره قبلا از ثبت آگهی ولی هر دو روش فقط در او اس کلاس نسخه اخر قابل پیاده سازی هست
البته یه روش فوقالعاده ای میخوایم پیاده کنیم که تمامی قسمت های هسته بدون تغییر در خود فایلهای هسته از طریق کش تغییر بدیم که اینم در مرحله تست هست

منظورم این هست :
ما الان فیلد شماره تماس قرار دادیم. اما پیامکی برای شماره کاربر نمیاد که فعال بکنه 

به به دستتون درد نکنه و خسته نباشید Heart
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۹:۵۴ ب.ظ)mesmaili نوشته است:
(۱۳۹۶-۰۷-۱۷، ۰۹:۳۴ ب.ظ)morteza نوشته است:
برای  کد ارسالی ایده ای ندارید؟

کد تایید پیامکی؟

منظورم این هست :
ما الان فیلد شماره تماس قرار دادیم. اما پیامکی برای شماره کاربر نمیاد که فعال بکنه 

به به دستتون درد نکنه و خسته نباشید Heart

خب افزونه پیامک فقط در قسمت ثبت نام کاربر هست نه ثبت آگهی اگر ثبت نام کاربر باشه بله میاد مشکلی نداره
  پاسخ
 سپاس شده توسط mesmaili
بله متوجه منظورتون هستم.
حالا فعلا به صفحه تایید موبایل میره(چون بلاخره داره یوزر ثبت میکنه )
نمیتونیم کاری کنم که کد به همون فیلد شماره تماس در صفحه بره؟

من غیرفعال کردم قسمت تایید کاربر رو.

الان به درستی از اون صفحه میگذره، آگهی هم ارسال میکنه ( در حالت غیر فعال )
  پاسخ
 سپاس شده توسط morteza
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل با فیلتر شدن درگاه زرین پال sornagostar 1 62 ۱۳۹۶-۰۴-۲۲، ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: morteza
  مشکل در پلاگین تلفن arbab 1 283 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۹:۵۷ ق.ظ
  مشکل 2صفر کنار مبالغ ریال info@jibax.com 4 771 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۴۷ ب.ظ
  مشکل در نصب پلاگین "ورود از طریق حساب کاربری فیس بوک" sylvester 1 588 ۱۳۹۴-۰۵-۱۳، ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sylvester
  مشکل در اگهی ویژ] sadeghansari10 2 1,225 ۱۳۹۳-۰۴-۱۰، ۰۸:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sadeghansari10

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
mesmaili (۱۳۹۶-۰۷-۲۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads