شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناگفته هایی در مورد هومن سیدی و زندگیش
هومن سیدی متولد سال 1359 است و در رشت به دنیا آمده و در خانواده ای متولد که سه پسر هستند و یک دختر بنام های حامد،هومن،هامون و خوهرشان هیلدا. هامون در کنار هومن است و نقش هایی برای آینده اش دارد و حامد هم نزدی پدر و مادرشان زندگی میکند.هیلدا هم خواهرش  پزشکی میخواند.
hooman seyedi(هومن سیدی) حدودا 13 سال است که بشکل حرفه ای کار میکند و از نظر کمی و کیفی رشد سریع و خوبی داشته و قابل تقدیره.هومن سیدی و آزاده صمدی حضور مشترکی در پردیس سینمایی کوروش برای اکران فیلم سیزده داشتند .فیلم سیزده که از ساخته های هومن سیدی است و به تهیه کنندگی سعید سعدی آزاده صمدی نیز دز این فیلم ایفای نقش میکند و چیزی که فیلم سینمایی سیزده را از بقیه فیلم های سینمایی متمایز میکند اینست که این فیلم برای نوجوان ها نیست و برای بزرگترهاست و درباره نوجوان ها.فیلمی با ریتم تند و با کلی گره و قافلگیری است. هومن سیدی و همسرشچه سرگذشتی داشتند؟اینستاگرام هومن سیدی پر از عکس های متفاوت از خودش  است که متن هایی که انتخاب کرده معمولا از افراد سرشناس و معروف دنیاست.او در مورد پرویز پرستویی نوشته که واقعا او را دوست دارد و از وقتی که او را دید شیفته او شد .شیفته  و هنر و منش او و باورش نمیشده که او را ببیند و پرویز پرستویی باعث شده دنیایش تغییر کند و با کلی تعریف و تمجید از او روز بازیگر را به او تبریک گفت. دختر هومن سیدیبراستی کیست و آیا حقیقت دارد که سیدی دختری دارد؟اما هومن سیدی در گفتگویش گفت میگویند من فرزند دارم و بچه ای که در اعترافات با من  بازی میکرد و عکس آن در فضای مجازی هست،او دختر من نیست و شایعه است.گفت متاسفانه من بچه ای ندارم.
دلیل جدایی هومن سیدی و آزاده صمدیمشخص نیست و فقط شایعات در مورد آنها در فضای مجازی وجود دارد که حقیقت ندارند.آزاده صمدی میگوید من با اینکه با هومن سیدیهمبازی شوم مشکلی ندارم.صمدی همواره سکوت کرده و درباره ماجرای طلاقش چیزی نگفته او میگوید همیشه اتفاقی میفتد که قرار بوده بیفته و اینکه چطور به ماجرا نگاه کنی در ذهن توست اینکه میتونی زانوی غم بغل بگیری و ناراحتی کنی و بگی من یک زن قربانیم در این اجتماع.یا اینکه بگی مسیر زندگی من تا اینجا این بوده و الان این نیست،پس باید چکار کنم؟باید ادامه اش دهم چون ما محکومیم به زندگی کردن و خوب زندگی کردن و من جوری زندگی میکنم که از زندگیم لذت ببرم.
هومن سیدی خندوانهرا با صحبت هایش متقاوت تر کرد و با آن که بنظر ادم کم حرفی میاد با رامبد جوان کلی صحبت کرد و رامبد جوان گفت همه کسانی که به خندوانه دعوت میشوند ویژگی خاصی دارند که در حرفه خودشان فردی موفق اند و حرف برای گفتن دارند و شخصیت متوسطی در حرفه اش نیست و رو به بالاست.هومن سیدی گفت خیلی خوبه و من خوشحالم از این بابت.رامبد هم گقت تو با کیفیت و کمیت رشد کردی و موفقیتت را بدست آوردی. هومن سیدی در خندوانهگفت تا زمانیکه بچه بودیم و باید حرف خانواده را میشنیدیم بله و مادر سختگیر تر از پدر بود و پدر مهربانتر بود البته به ظاهر.مسئویت نظم و انظبات بیشتر بر عهده مادر بود.و کلا از مادر بیشتر حساب میبردیم.هومن سیدی در عاشقانهنقش متفاوت و جذابی دارد.دو روز پیش در ایستاگرام مربوط به عاشقانه اعلام شد که عاشقانه رکورد زد . نامزدهای  17امین جشن حافظ و یکی از این نامزدها عاشقانه به کارگردانی هومن کبیری است . در این بخش اثاری مورد بررسی قرار گرفته اند که در سال 1395 از صدا و سیما پخش شده اند یا وارد شبکه نمایش خانگی شده اند.

پاسخ
تبلیغات
ads
هومن سیدی بازیگر فوق العاده ای هستن و بزرگترین علت رکورد فیلم عاشقانه ایفای عالیه نقش هومن سیدی است.
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همه چیز در مورد خرید پمپ آبیاری mahya68 0 2 دیروز، ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mahya68
  اطلاعاتی در مورد انواع جراحی های زیبایی arf 0 21 ۱۳۹۶-۰۶-۱۵، ۰۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: arf
  اطلاعاتی در مورد کناف arf 0 27 ۱۳۹۶-۰۶-۱۱، ۱۱:۵۱ ق.ظ
  نکاتی در مورد اجاره انبار arf 0 24 ۱۳۹۶-۰۶-۰۸، ۱۱:۵۵ ق.ظ
  نکاتی در مورد بازسازی ساختمان و بازسازی نما arf 1 40 ۱۳۹۶-۰۶-۰۶، ۰۳:۵۳ ب.ظ