شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشان دادن کشور
سلام
من چند تا کشور در دیتابیسم دارم ولی نمیخوام از دیتابیسم پاک بشوند. با این حال فقط میخوام کشور ایران در drop-down-list در صفحه های item-post.php , item-edit.php , search.php نشان داده بشوند.
آیا راهی وجود داره همه کشورها رو hide کنم بجز کشور ایران؟ با هوک و یا غیر هوک
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
خب شما کد مربوط به کشور رو بردارین و فقط یک اینپوت هیدن یا کشویی که فقط id ایران باشه رو قرار بدین
  پاسخ
(۱۳۹۶-۰۸-۲۱، ۱۲:۰۲ ق.ظ)morteza نوشته است: خب شما کد مربوط به کشور رو بردارین و فقط یک اینپوت هیدن یا کشویی که فقط id ایران باشه رو قرار بدین

Smile  ممنون اصلا به ذهن خودم نرسید این شکلی. 
راستی اگر ما فقط از دو کشور استفاده کنیم چیکار کنم؟ خوب دو کشور رو نمیتونم که با div هیدن بفرستم
راه حلی برای این دارد؟
با احترام
  پاسخ
خب اینپوت کشویی بزارین و فقط دو کشور رو دستی بزارین فقط باید id دو کشور توجه کنین در حالت معمولی چندکشوره یه اینپوت کشویی هست با اینسپکت المنت مرورگر بازش کنید و اون سکلت اینپوت رو ویرایش بزنید میبیینید value هر کشور رو
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۶-۰۸-۲۱، ۱۱:۱۵ ق.ظ)morteza نوشته است: خب اینپوت کشویی بزارین و فقط دو کشور رو دستی بزارین فقط باید id دو کشور توجه کنین در حالت معمولی چندکشوره یه اینپوت کشویی هست با اینسپکت المنت مرورگر بازش کنید و اون سکلت اینپوت رو ویرایش بزنید میبیینید value هر کشور رو

دو تا سوال:

در جواب قبلی که گفته بودید اینپوت هیدن قرار بدید، این کار رو کردم برای کشور ولی بعدش کار نکرد. یعنی استانها و شهرهای ایران لود نشدن.
کد:
<input type="hidden" name="countryId" id="countryId" value="IR" />

در مورد سوال بعدی من که گفته بودید (اینپوت کشویی بزارین و فقط دو کشور رو دستی بزارین) رو اینجام دادم و کار کرد. ولی مشکلی که اینجا برام پیش اومده این است که در صفحه item-edit.php که ویرایش آگهی است، کشور انتخاب شده قبلی رو نشون نمیده و گزینه اولی که (انتخاب کشور) است رو میاره. دلیلش هم اینه که باید کدی که از دیتابیس لود کنه باشه که نمیدونم چی اضافه کنم تا از دیتابیس لود کنه
کد:
<select name="countryId" id="countryId">
<option value="">انتخاب کشور</option>
<option value="IR">ایران</option>
</select>
با احترام
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب کشور zobu 6 109 ۱۳۹۶-۰۸-۲۱، ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zobu
Question تغییر نوع نمایش کشور mboy 6 1,412 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mboy
  مشکل در قرار دادن تصویر دا فایل هیدر mortaza_max 5 1,799 ۱۳۹۳-۰۱-۱۶، ۰۸:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  مشکل در علامت سوال نشان دادن نوشته mortaza_max 1 1,083 ۱۳۹۳-۰۱-۱۶، ۰۸:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads