شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش آگهی بعد از تایید مدیر
resim مرسی
خوب چون ایرانی جماعت همش به فکر دور زدن هستن منم می خوام وقتی سایت رو شروع کردم هیچ مشکلی نداشته باشه اقا مرتضی 

خوب از روش get برای فعال کردنش استفاده میشه خوب الان یه تابع یا یه شرطی هست که این ورودی رو دریافت می کنه فقط نمی دونم کجا باید پیداش کنم که بشه غیر فعال کرد این دسترسی رو و یه شرط بهش اضافه کرد که فقط کاربران ارشد قادر به فعال سازی هستن resim 
تو انجمن مادر هم پرسیدم گفتن از طریق اچ تی سی اکسس هم می تونی انجام بدی ولی خوب دوست ندارم اون روش رو resim

پاسخ
خب قسمت فعالسازی در آدرس oc-includes/osclass/controller/item.php هست با ادیتور مناسب باز کنید در خطوط 248 تا 275 مربوط به فعالسازی هست
شما میتونید هر نوع شرطی که میخواهید توی این قسمت بزارید.

پاسخ
تبلیغات
ads
با سلام.میشه لطفا بگین این ایمیل که شامل لینک فعالسازی میشه دقیقا آدرسش کجاست و چه خطیشو باید پاک کنیم؟
  پاسخ
نمایش بیشتر>>>>توی تنظیمات>>>>قالب های ایمیل
  پاسخ
سلام.من از افزونه پی لاین جهت اضافه کردن آگهی های ویژه استفاده کردم فقط چند تا نوشته به حساب کاربری طرف اضافه میکنه و کار هم نمیکنه افزونه خارجی مشابه پی لاین هم همینجوره.لطفا بفرمایید اگر بخوام بخش آگهی های ویژه به سایت اضافه بشه و بابتش وجه دریافت کنم چه جوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۰۲:۲۳ ب.ظ)mboy نوشته است: سلام.من از افزونه پی لاین جهت اضافه کردن آگهی های ویژه استفاده کردم فقط چند تا نوشته به حساب کاربری طرف اضافه میکنه و کار هم نمیکنه افزونه خارجی مشابه پی لاین هم همینجوره.لطفا بفرمایید اگر بخوام بخش آگهی های ویژه به سایت اضافه بشه و بابتش وجه دریافت کنم چه جوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
مطمئن باشید نسخه پلاگین با نسخه او اس کلاس سازگار باشه همچنین تنظیمات مربوط به پلاگین را هم درست انجام بدید.

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۰۷:۵۳ ب.ظ)'morteza' نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۰۲:۲۳ ب.ظ)'mboy' نوشته است: سلام.من از افزونه پی لاین جهت اضافه کردن آگهی های ویژه استفاده کردم فقط چند تا نوشته به حساب کاربری طرف اضافه میکنه و کار هم نمیکنه افزونه خارجی مشابه پی لاین هم همینجوره.لطفا بفرمایید اگر بخوام بخش آگهی های ویژه به سایت اضافه بشه و بابتش وجه دریافت کنم چه جوری میتونم این کار رو انجام بدم؟

مطمئن باشید نسخه پلاگین با نسخه او اس کلاس سازگار باشه همچنین تنظیمات مربوط به پلاگین را هم درست انجام بدید.

قبلا از نسخه 3.2.1 استفاده میکردم نصب میشد API رو هم کاملا صحیح وارد میکردم ولی وقتی رو دکمه پرداخت کلیک میشد صفحه ارور باز میشد.اما الان از نسخه 3.5.3 استفاده میکنم نصب نمیشه و فقط یه صفحه سفید نشون داده میشه.لطفا بفرمایید چه طوری میتونم همون کدها رو تغییر بدم که با نسخه 3.5.3 کار کنه و اون صفحه ارور هم نمایش داده نشه.یا اگر امکان دارد این افزونه که توسط خود شما نوشته شده است را آپدیت بفرمایید.

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۱۰:۲۱ ب.ظ)mboy نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۰۷:۵۳ ب.ظ)'morteza' نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۱-۰۹، ۰۲:۲۳ ب.ظ)'mboy' نوشته است: سلام.من از افزونه پی لاین جهت اضافه کردن آگهی های ویژه استفاده کردم فقط چند تا نوشته به حساب کاربری طرف اضافه میکنه و کار هم نمیکنه افزونه خارجی مشابه پی لاین هم همینجوره.لطفا بفرمایید اگر بخوام بخش آگهی های ویژه به سایت اضافه بشه و بابتش وجه دریافت کنم چه جوری میتونم این کار رو انجام بدم؟

قبلا از نسخه 3.2.1 استفاده میکردم نصب میشد API رو هم کاملا صحیح وارد میکردم ولی وقتی رو دکمه پرداخت کلیک میشد صفحه ارور باز میشد.اما الان از نسخه 3.5.3 استفاده میکنم نصب نمیشه و فقط یه صفحه سفید نشون داده میشه.لطفا بفرمایید چه طوری میتونم همون کدها رو تغییر بدم که با نسخه 3.5.3 کار کنه و اون صفحه ارور هم نمایش داده نشه.یا اگر امکان دارد این افزونه که توسط خود شما نوشته شده است را آپدیت بفرمایید.

باید پلاگین پرداخت با سایت مرجع دوباره تنظیم بشه
  پاسخ
تبلیغات
ads
با سلام میشه راهنمایی کنید چطوری این کار رو انجام بدیم
با تشکر فراوان
  پاسخ
سلام 
راهی برای این نمایش آگهی بعد از تایید مدیر هست یا باید کد نویسی شود؟
آگهی های رایگان نیز همینطور یعنی روند کنونی سایت برای ارسال آگهی باشد اما نمایش همه آگهی با تایید مدیر انجام شود؟
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولویت نمایش و صفحه بندی آگهی ها esfahanrasane 1 806 ۱۳۹۷-۰۲-۱۵، ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mardanblog
  آگهی ویژه kaveh_taher 4 1,190 ۱۳۹۵-۰۸-۱۲، ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  چگونه به آگهی های خود ساعت اضافه کنیم Timon 2 1,370 ۱۳۹۴-۰۳-۲۷، ۰۸:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Timon
  مشاهده آگهی برا اساس شهر استان amir.01 0 1,222 ۱۳۹۳-۰۷-۰۱، ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.01

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
behzadpz (۱۳۹۷-۰۹-۱۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads