شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین های پرداخت آنلاین
(۱۳۹۲-۰۸-۰۷، ۰۸:۳۷ ب.ظ)nevisande نوشته است: بچه ها
من میگم بیایم یه تیم برای آماده سازی (بومی سازی) پلاگین های موجود تشکیل بدیم

موافقم به نظرم اگه بخوایم این سیستم پیشرفت کنه باید همکاری باشه من دس تنها نمیتونم به همه موارد برسم پلاگین های او اس کلاس در حال زیاد شدن هست هم در قسمت پلاگین و هم در انجمن که کاربراش به اشتراک گذاشتن میتونیم پلاگین های موجود را فارسی سازی کنیم و حتی میتونیم بعضی پلاگین ها رو توسعه بدیدم و با هزینه  کم در اختیار کاربرا قرار بدیم.
بقیه دوستان هم نظر بدن ببینیم چیکار باید بکنیمHeart
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۸-۰۷، ۰۸:۵۸ ب.ظ)morteza نوشته است:

موافقم به نظرم اگه بخوایم این سیستم پیشرفت کنه باید همکاری باشه من دس تنها نمیتونم به همه موارد برسم پلاگین های او اس کلاس در حال زیاد شدن هست هم در قسمت پلاگین و هم در انجمن که کاربراش به اشتراک گذاشتن میتونیم پلاگین های موجود را فارسی سازی کنیم و حتی میتونیم بعضی پلاگین ها رو توسعه بدیدم و با هزینه  کم در اختیار کاربرا قرار بدیم.
من در قسمت ترجمه در خدمتم
فقط کاشکی پلاگین پرداخت که گفتی رو زودتر بذاریSmile
سایت ما (اجراش با من بوده البته با کمک آقا مرتضی و راهنمایی های انجمن های فارسی و سایت اصلی): سایت آگهی، مشاغل و نیازمندیهای جنوب غرب کشور
اینترنت رایگان و امن برای همه:heart:
اللهم عجل لولیک الفرج:)
  پاسخ
(۱۳۹۲-۰۸-۱۴، ۱۰:۱۸ ق.ظ)maadcn نوشته است:

پلاگین پرداخت اگه فعلا ارائه نشه بهتره چون تغییراتی خواهد داشت الان سایتهای تبلیغاتی بزرگ هم به پرداخت انلاین مجهز نیستن Tongue اگه ارائه بشه این پلاگین یعنی جز بهترین سیستم ها میشه خودش هم که بهترینهBig Grin
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
تبلیغات
ads
(۱۳۹۲-۰۸-۱۴، ۱۰:۱۸ ق.ظ)maadcn نوشته است:

میشه فارسی سازی رو یاد بدید تا من هم کمک کنم
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
من به پی لاین ایمیل زدم درخواست دارم دوستان هم درخواست بدن شاید اوکی کردن
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
(۱۳۹۳-۰۲-۲۰، ۱۲:۲۵ ق.ظ)aaki62 نوشته است: من به پی لاین ایمیل زدم درخواست دارم دوستان هم درخواست بدن شاید اوکی کردن

سلام پلاگین پرداخت پی لاین + زرین یال نوشته شده است و با پلاگین پرداخت پیشفرض او اس کلاس ست شده است بعد از تمام شدن آزمایش ها برای دانلود قرار داده خواهد شد.
  پاسخ
 سپاس شده توسط maadcn
تبلیغات
ads
سلام
من هم به پی لاین ایمیل زدم
موفق باشید.
سایت ما (اجراش با من بوده البته با کمک آقا مرتضی و راهنمایی های انجمن های فارسی و سایت اصلی): سایت آگهی، مشاغل و نیازمندیهای جنوب غرب کشور
  پاسخ
سلام
این هم جواب تیم خوب پی لاین:

"باسلام، چشم این مورد رو هم جز برنامه کاری مون قرار میدیم. اما برنامه کاری تیم برنامه نویسی مون به شدت پر هست و امیدواریم که به زودی بتونیم برای این اسکریپت پلاگین رسمی تهیه و منتشر کنیم"
  پاسخ
акте147.3PERFBettИоанПрокXVIIМамоCommрассВайсМахнВоевPaulDickКемоПасечитарежиЖижиполуСтекЧичи
Мак-ГуммМелюremiJeweИллю«НасКрадКамбГарадопоМальXIIIВегеХлобСендSweeСараТарасказКонсхараGeor
ПавлФридПодвКолеСобоСодеПопематеElegMODOElegВахрAlexАбашИванкачеJeweБеляБрылПопоXVIIнаукСике
XVIIкнигТимоXIIIFallElegFallPoulДемиудосВороJohnWillПопуBornКарпPridтанкБаблосноBegiОборДжад
ZoneпрорZoneHarodiamЛьюи(190ГлобАлекEugeZoneCollЛиндZoneКозлПервHermZoneZoneZoneZoneШаумПоло
АнтрхороТСЛиSennосноPresCoreLizaMotoGraeВасиBookPolaDungАртиWhatМ-54ConcLongаббрзавомозгTrac
РезнМА80Geneакад1416ПравязыкWindwwwbWindязыкUnitсертBadgRoyaЛитРSuicЛачиЖивыМедвЛитРФилаЛитР
UrmeJohnИллюXVIIМараФилаязыкКузьгастжитьГутмпрояJuliUnixпринИменPCTaFedeThreBlowпрежAmbeМиха
ДружКоноРоссБрутАлекCathExclДаниЩуркМуртДавыШубеСветавтоиспрСергБараТориХапоЗамсСальSennSenn
SennМалоParaпейзDunlсемьPianпазлCathGeneЕршоавтонемеДарбXVII
  پاسخ
تبلیغات
ads
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چند سوال و درخواست چند پلاگین mohamada 7 918 ۱۳۹۹-۰۱-۱۷، ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: vonbludhurst
  پلاگین کد تخفیف برای او اس کلاس sadri20 4 498 ۱۳۹۹-۰۱-۱۷، ۰۶:۵۹ ق.ظ
Question پلاگین نمایش محصولات آژاکس مثل این: maadcn 3 3,921 ۱۳۹۹-۰۱-۱۷، ۰۶:۵۲ ق.ظ
  پلاگین خرید فروش محصول توسط کاربران bloodthirsty 7 690 ۱۳۹۹-۰۱-۱۷، ۰۶:۴۷ ق.ظ
Exclamation مشکل در پلاگین پرداخت رایگان نسخه 3.0.1 behzadpz 3 307 ۱۳۹۹-۰۱-۱۶، ۱۱:۲۸ ق.ظ
  مشکل درگاه پرداخت زرین پال rahmat3080 2 1,066 ۱۳۹۹-۰۱-۱۶، ۰۹:۴۳ ق.ظ
  راهنمایی.پلاگین گوگل انالیز omidyesil 3 1,641 ۱۳۹۹-۰۱-۱۵، ۰۴:۵۳ ق.ظ
  درخواست پلاگین نمایش آگهی ها روی نقشه mihanads 4 1,467 ۱۳۹۹-۰۱-۱۵، ۱۲:۳۶ ق.ظ
  درخواست پلاگین جستجوی حرفه ای او اس کلاس bloodthirsty 4 790 ۱۳۹۹-۰۱-۱۵، ۱۲:۲۹ ق.ظ
  درخواست پلاگین اضافه کردن فایل به آگهی ها bloodthirsty 5 780 ۱۳۹۹-۰۱-۱۵، ۱۲:۲۴ ق.ظ

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
vonbludhurst (۱۳۹۹-۰۱-۱۷, ۰۶:۵۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تبلیغات
ads