شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پولاد کیمیایی از کجا شروع به کار کرد؟
پولاد کیمیایی، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و  مادر پولاد کیمیایی گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در ۲۳ تیر سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیت سینمایی او با فیلم " سرب " (مسعود کیمیایی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۶۷ بود . پولاد کیمیایی با حضور در فیلم " تجارت " ساخته پدرش ، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند و در فیلم های پدرش در نقش های دوم ظاهر شد . در یکی از فیلم های پولاد کیمیایی به نام  " اعتراض " گوشه هایی از توانایی هایش را می بینیم اما در فیلم " حکم " عالی بازی می کند و از همه بازیگران قدرتمند فیلم ، بهتر ظاهر می شود. بهترین کار او را می توان سریال "مرگ تدریجی یک رویا " دانست که پولاد در آن با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده است .
او که سال‌ها در سینمای پدرش، مسعود کیمیایی بازی کرده بود این بار پولاد کیمیایی و سحر قریشی، حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی درباره با یکدیگر در فیلم گشت ارشاد همبازی می شوند. او درباره جدایی از این قالب «تعریف شده و کلیشه‌ای برای خودش» می‌گوید:
من و پدرم دو جور مختلف زندگی کردیم و دو عقیده متفاوت داریم. و قهرمان سینمای کیمیایی بودن خودش بزرگ‌ترین فرصت است، چون این فرصت آرزوی خیلی از ستارگان سینماست اما برای من در جاهایی هم فرصت‌های زیادی را گرفته. قهرمان سینمای کیمیایی شدن برای من راه طولانی و سختی بود از سرب و تجارت و سلطان رئیس و حکم و محاکمه در خیابان و جرم، رسیدن به این نقطه خیلی سخت بود. من در «جرم» خودم را شایسته سیمرغ می‌دانستم ولی این اتفاق نیفتاد اما درس بزرگی برای من بود و استقلالم را بیشتر کرد.

پولاد کیمیایی و گوگوش نسبت خاصی باهم ندارند و فقط مدتی او همسر پدرش بوده است. اما اگر بخواهیم در مورد زندگی خصوصی این بازیگر بدانیم دوست داریم بدانیم که همسر پولاد کیمیایی کیست؟ به نتیجه خواصی نخواهیم رسید چون او تا به حال در مورد این مورد صحبتی در هیچ جا به مدان نیاورده است و البته برخی در مورد پولاد کیمیایی و همسرش ویدیوهایی را در سایت های مختلف قرار داده اند که از سوی او این طور رفتارها در شبکه های اجتماعی مطلوب نمی نماید. و کمتر پیش آمده که عکس پولاد کیمیایی توسط خود او در اینترنت منتشر شده باشد.

پاسخ
تبلیغات
ads

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads