شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیاده روی از آخن آلمان تا تهران 26.6.97
پیاده روی از آخن آلمان تا تهران 

resim

ژیمیناست ایرانی مقیم المانروسی خارق العاده برای بازگشت به ایران از آخن برگزیده و برای این کار 573 روز زمان گذاشته تا از آخن آلمان تا تهران را پیاده  و همراه با چرخ ژیمیناستیک خود طی طریق کند. اکنون نیز تصمیم دارد این چرخ را به موزه هنر های معاصر تهران اهدا کند.
شاهین سادات‌الحسینی، ژیمناست و هنرمند ایرانی مقیم آلمان که پس از 33 سال دوری دوباره به ایران بازگشته درباره اقدام خود به تسنیم می‌گوید: پس از 33 سال فرصت بازگشت به کشورم فراهم شد و این بازگشت برایم آن‌قدر ارزشمند بود که تصمیم گرفتم آن را به جای هواپیما با استفاده از وسیله‌ای که سال‌هاست با آن کار می‌کنم و به هنرجوهایم آموزش می‌دهم تجربه کنم: چرخ ژیمناستیک.
او می گوید: سختی‌ها، تجربه‌ها و لذت‌های این سفر به مراتب از آنچه در تصور داشتم بیشتر بود. از زمانی که شهر آخن آلمان را به مقصد تهران ترک کردم 573 روز می‌گذرد و اکنون که به تهران رسیدم قصد دارم چرخه ژیمناستیکم را به عنوان یک ایرانی که برای بازگشت به ایران  از روشی متفاوت را استفاده کرده به موزه هنرهای معاصر تهران اهدا کنم.
چرخه ژیمناستیک (Wheel gymnastics) دستگاه ورزشی است متشکل از دو چرخ، که توسط 6 میله متصل به هم متصل شده‌اند. بسته به جثه ژیمناست، قطر چرخ بین 130 و 245 سانتی‌متر و وزن آن بین 40 و 60 کیلوگرم متفاوت است. چرخه ژیمناستیک Rhönradturnen) ) در سال 1925 توسط اتو فایک در آلمان اختراع شد و یک سال بعد به ثبت رسید. در سال 1936 این ورزش در بازی های المپیک در برلین به نمایش گذاشته شد اما تا کنون به عنوان یک رشته المپیک شناخته نشده و استفاده از آن در آلمان متمرکز شده است.
برای دیدن خبرها و پست های مشابه به سایت سفارت ایران در برلین مراجعه فرمایید.
همچنین  برای مشاهده تصاویر سفارت ایران در برلین به گالری تصاویر سایت مراجعه فرمایید
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آقای زنگنه در مصاحبه با نشریه اقتصادی هندلزبلات آلمان: ما خواهان صادرات نفت و گاز 26. iranembberlin97 0 5 ۱۳۹۷-۰۷-۲۶، ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: iranembberlin97
  دانلود آهنگ بام تهران ایوان بند alizeus 0 11 ۱۳۹۷-۰۷-۱۵، ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alizeus
  کمیته های ملی المپیک ایران و آلمان تفاهم نامه همکاری با همدیگر امضا کردند iranembberlin97 0 19 ۱۳۹۷-۰۷-۰۸، ۰۲:۲۵ ب.ظ
  ایران و آلمان با هم تفاهم نامه کنسولی برای اسان تر شدن شرایط ویزا امضا کردند4.7.96 iranembberlin97 0 20 ۱۳۹۷-۰۷-۰۴، ۰۵:۱۴ ب.ظ
  در دانشگاه های آلمان کرسی شیعه شناسی تاسیس می شود1.7.97 iranembberlin97 0 17 ۱۳۹۷-۰۷-۰۲، ۰۱:۴۵ ق.ظ
  طراحی سایت در غرب تهران eh3an2017 0 32 ۱۳۹۷-۰۶-۲۴، ۰۸:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: eh3an2017
  6000 موزه در آلمان iranembberlin97 0 32 ۱۳۹۷-۰۶-۲۲، ۱۱:۳۰ ب.ظ
Big Grin چرا برای اجاره آپارتمان مبله در تهران، همه تهران مبله را انتخاب می کنند؟ lemonn 0 37 ۱۳۹۷-۰۶-۲۲، ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: lemonn
  طراحی سایت در تجریش تهران sitecode 0 34 ۱۳۹۷-۰۶-۰۵، ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sitecode
  چرا برای اجاره آپارتمان مبله در تهران، همه تهران مبله را انتخاب می کنند؟ lemonn 0 31 ۱۳۹۷-۰۶-۰۱، ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: lemonn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads