شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از امروز نمی تونم وارد oc-admin بشم ؟ ( نیاز به کمک سریع )
سلام از امروز یه اررور جدید واسم رونمایی شده و اونم اینه :

PHP Fatal error: Cannot redeclare fbc_init() (previously declared in C:\Inetpub\vhosts\fowjiran.org\market\oc-content\plugins\facebook\index.php:16) in C:\Inetpub\vhosts\fowjiran.org\market\oc-content\themes\facebook\index.php on line 17

تا دیروز این مشکل نبود اما امروز هست
منم فقط دیروز به بخش مدیریت رفتم و یه آگهی رو تایید کردم و اومدم بیرون ، دست به هیچ چیز دیگه ای هم نزدم

کمک کنید سریعا

راستی سایتم هم market.fowjiran.org

market.fowjiran.org/oc-admin

اینم خطی که این ارور میگه مشکل داره
چکارش کنم ؟

13-  require_once dirname( __FILE__ ) . '/OSCFacebook.php';
 14-
 15-   function fbc_init() {
 16-     $facebook = OSCFacebook::newInstance()->init();
 17-   }
  پاسخ
تبلیغات
ads
مشکل از پلاگین فیسبوک هست که نصب کردید غیرفعال کنید یا از هاست پاک کنید مشکل حل میشه
  پاسخ
 سپاس شده توسط pouria ، maadcn
سلام
اونو حذف کردم
یکی دیگه اومد این یکیم مربوط به زبان فارسی
مشکل از کجاست ؟

PHP Fatal error: Cannot redeclare locale_fa_IR_info() (previously declared in C:\Inetpub\vhosts\fowjiran.org\market\oc-content\plugins\fa_IR\index.php:25) in C:\Inetpub\vhosts\fowjiran.org\market\oc-content\themes\fa_IR\index.php on line 34

اینم حذف کنم ؟

احتمالا باید هرچی پلاگینه حذف کنم ؟

Importer
ht_editor
IR_FA 
FB رو حذف کردم اومد تو بخش مدیریت

چرا ؟

یعنی نباید سراغ پلاگین ها هم بریم ؟
  پاسخ
پلاگین IR_FA ندیدم اینا مشکل دارن حذفشون کن
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در وارد کردن اطلاعات از اکسل به او اس کلاس maadcn 4 2,005 ۱۳۹۶-۰۴-۰۳، ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: jetset
  درج آگهی در قسمت تبلیغات قالب نیاز ۲ fao_had 1 108 ۱۳۹۶-۰۲-۲۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
Question نیاز به هاست رایگان برای نصب او اس کلاس sylvester 1 539 ۱۳۹۴-۰۵-۱۲، ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sylvester

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads