شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه آموزش مبانی طراحی وب را به کودکان آموزش دهیم
#1
چگونه آموزش مبانی طراحی وب را به کودکان آموزش دهیم
طراحی سایت
 


[تصویر:  %DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A2%D9...%D9%85.jpg]


برای طراحان وب، شروع به کار جوان بسیار حیاتی و سودمند است. شما می توانید بدون هیچ گونه دانش قبلی یا تعصبات بیاموزید. ما به راحتی می توانیم آموزش طراحی وب را به یک کودک به نوشتن بر روی کاغذ خالی مقایسه کنیم. شما می توانید بدون اینکه دودل های قبلی و اسکرابرها را ناراحت نکنید بنویسید. شما به آسانی می توانید آنچه را که می نویسید می فهمید زیرا کاغذ بسیار تمیز است؛ برای راحتی شما تمام فضای موجود در جهان را دارد. 


از این رو، مانند نوشتن بر روی کاغذ خالی، آموزش دادن بچه به طراحی وب سایت ها می تواند یک تجربه بسیار رضایت بخش باشد. در یک نقطه، برای طراحان وب ما وجود دارد، این یک فرصت پیوند کامل با پسر، دختر، برادر کوچکتر یا همسایه نوپا شما است. شما قادر به دو پرنده با یک سنگ خواهید بود. شما می توانید در حالی که تدریس کودک خود را سرگرم کننده جدید سرگرم کننده است. 
جعبه ابزار طراح وب شما 
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم و طراحی دارایی ها


ایده طراحی و برنامه نویسی بچه ها به نظر می رسد بسیاری از مردم را ناراحت کند. برخی ممکن است گیج می شوند اگر واقعا می توانند طراحی و کد وبسایت های افسانه ای را با تمام ابزارهای پیچیده و زبان های خارج از کشور تطبیق دهند. خوب، این چیزی است که، این سرگرمی فراتر از در دسترس بودن ذهن کودک نو است. این فقط آنها را برای چیز بزرگ آماده می کند. این مثل آموزش دادن به دوچرخه سواری با استفاده از چرخ های پشتیبانی می شود. با این وجود، این یک شروع خوب است. 


همانند سایر تلاش های آموزشی، این فعالیت به آماده سازی های لازم نیاز دارد. بنابراین، در اینجا آنها عبارتند از:
وضعیت

اولین چیزی که باید در تدریس بچه هایتان در مورد نحوه طراحی صفحات وب انجام دهید این است که ذهن خود را به کار بسپارید. آنها را به کامپیوترها، صفحات وب و محل کار برسانید. شما باید آنها را آگاه کنید که در آن چه هستند و هر چه که در آن جا هستند، چه اتفاقی می افتد. سعی کنید برخی طرح های گرافیکی که خودتان ایجاد کرده اید را نشان دهید. اجازه بدهید کودک درباره هر چیزی بپرسد، مهم نیست که چقدر پیچیده است. به یاد داشته باشید، قرار گرفتن در معرض منجر به تجربه و تجربه منجر به برتری است. فقط بگذار آنها آنجا باشند و ببینند. بچه ها به طور طبیعی کنجکاو هستند، و به زودی به اندازه کافی پاسخ خواهند داد. چیز دیگری که می دانید، فرزند خود را در کار خود غوطه ور خواهد کرد. 


شما می توانید ذهن خود را تنظیم کنید با اجازه دادن به آنها آنچه را که می خواهید طراحی کنید. بگو، آنها بسیار علاقه مند به روبات هستند، سپس با ایجاد یک مدل ربات مربوطه شروع می شود. به کودک بگویید که چگونه هر عنصر طراحی به نظر می رسد و به عنوان بخشی از یک ربات عمل می کند. 


آنها را به محل کار برسانید. من مطمئن هستم وقتی که آنها به طور مرتب از محل بازدید می کنند، آنها به زودی در مورد آنچه شما انجام می دهند کنجکاو هستند. در نهایت شما آنها را در مانیتور خود خواهید دید و سپس در کنار دامن خود نشسته و سوالات خود را شروع می کنید. 


شما همچنین می توانید با آنها درباره طراحی وب بسیار صحبت کنید. سخاوتمندانه تحسین می کند و به زودی الهام می گیرد. اگر آنها می توانند ببینند که شما با شغل سرگرم کننده هستید، آنها آن را امتحان می کنند. 
آن را به آهستگی

آن را به آرامی نه تنها به روابط عاشقانه اعمال می کند. این نیز در آموزش بچه ها پذیرفته شده است. به عنوان یک معلم طراحی وب، مطمئن هستم که شما بسیار شتابان خواهید دید که دانش آموزان شما را معجزات وب می کنند. اما این اتفاق نمی افتد یادگیری یک فرآیند است. با اصول اولیه شروع کنید آنها را عناصر طراحی وب، سپس ابزارها، سپس کد ها و غیره را آموزش دهید. فقط اجازه دهید همه چیز را هضم کنند. به یاد داشته باشید، شما با کودک نوپا صحبت می کنید، نه یک برنامه نویسی. 
افرادی که با این مرحله از بین رفته اند رنج های زیادی را متحمل شده اند. آنها به آموزش چیزهای پیشرفته به بچه ها مهاجرت کردند و بچه ها بی انتها به پایان رسید. به یاد داشته باشید که فاصله توجه کودک بسیار محدود است، بنابراین ممکن است آن را به آرامی نگه دارید تا سریع و سقوط کند. 
به یاد داشته باشید اصول طراحی وب. Wireframing، طرح بندی، کد گذاری اسکریپت های HTML، CSS، PHP و Java و سپس ایجاد محتوا. 
برای اطلاعات بیشتر، میتوانید بازدید کنید: 
سرپوش گذاشتن

بیایید این را بپذیریم، HTML، CSS و دیگر زبانهای برنامه نویسی می توانند در نگاه اول دیوانه شوند. در واقع، شما ممکن است قادر به دیدن کد به عنوان blabbers اگر شما به آن نگاه نمی کنند. و این چیزی است که شما باید در هنگام آموزش یک کودک برای طراحی وب سایت ها در نظر بگیرید. شما باید چیزهای ساده ای برای او بسازید. به سطح او برسید و او را درک کنید. شما نیازی به صدا با آنها ندارید، شما فقط نیاز به صدای قابل اعتماد دارید. به یاد داشته باشید، بچه ها درک نمی کنند، این کار را نمی کنند. 


از کلمات ساده استفاده کنید. سعی کنید این اصطلاحات را به چیزی تقسیم کنید که آنها علاقه به آن پیدا می کنند. مثلا شما می توانید یک برچسب img src را به هدف هدایت شده توسط یک کماندار تقسیم کنید. مربوط به دوست داشتن، منافع خود؛ فیلم ها، تماشای تلویزیون، و خیلی بیشتر. به یاد داشته باشید که صدای هوشمندانه به بچه هنوز صدای گریه آنها است. در عصر کنجکاو و بدبختانه آنها باشید. 
تجهیز

به نظر نمیرسد که کسی بتواند وب را طراحی کند، اگر کامپیوتر ندارد. در حقیقت، این امر کمیک است که یک طراح وب بیشتر از کتاب های دیگر از ساعت ها در مقابل رایانه یاد می گیرد. 


مانند هر سرگرمی دیگر، طراحی وب نیاز به ابزار دارد. فرزندان شما به همان نیاز نیاز دارند. به عنوان طراحان وب، شما باید آنها را با اسبابک های مورد نیاز یا سیستم عامل هایی که می توانند شروع به یادگیری کنند، تجهیز کنید. خرید رایانه برخی از بازی های برنامه نویسی اساسی را نصب کنید. آن را سرگرم کننده برای به طوری که زمانی که زمان برای بچه رول می آید، کار سرگرم کننده تر خواهد بود. 
در اینجا برخی از ابزارها و بازی هایی که می توانید استفاده کنید عبارتند از:


در اینجا چند راهنمایی: 
است تگهای
به نتیجه گیری است

طراحی وب یک سرگرمی زیبا است. در حقیقت، این یک سرگرمی است که می توانید پولی کسب کنید. در حال حاضر با شما آموزش بچه خود را در مورد نحوه طراحی وب سایت، شما در نتیجه آنها را به نوع کاری که ممکن است بخواهند روزی انجام دهند افشا کنند. از آنجا که او با این حرفه بسیار آشنا است، آنها را از دیگران بالاتر می برد. بنابراین، شما نه تنها کار خود را به عنوان یک طراح تضمین می کنید، بلکه شما نیز با فرزندتان پیوند می دهید و او را برای حرفه ای آماده می کنید. و علاوه بر این، شما هیچ چیز را با بچه های خود را از دست ندهید. همه چیز یک سود است. 

src = "0.jpg
مقالات مرتبط
[تصویر:  %D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9...%D8%A8.jpg]
نحوه شروع کار حرفه ای در طراحی وب
[تصویر:  Joost-de-Valk%D8%8C-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D...%D8%AF.jpg]
Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، داستان موفقیت او را به اشتراک می گذارد
[تصویر:  %DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8...%D8%AA.jpg]
چرا طراحی واکنش مانند آب است
  پاسخ
تبلیغات
ads


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا آموزش بورس واجب است؟ barantehrani 0 1 3 ساعت پیش
آخرین ارسال: barantehrani
  آموزش امنیت و دوره نتورک پلاس barantehrani 0 9 دیروز، ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: barantehrani
  سامانه آموزش مجازی چیست و اهمیت راه اندازی آن rezahaghi321 0 5 ۱۴۰۰-۰۳-۲۶، ۰۴:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezahaghi321
  آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس ap2co 3 89 ۱۴۰۰-۰۳-۲۵، ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: zohreh-kamali
  چگونه می توان در بورس سرمایه گذاری کرد؟ barantehrani 0 11 ۱۴۰۰-۰۳-۲۴، ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: barantehrani
  عوامل محبوبیت matrix در طراحی طلا و جواهر barantehrani 0 9 ۱۴۰۰-۰۳-۲۴، ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: barantehrani
  دنبال آموزش یادگیری برنامه نویسی اندروید هستید zohreh-kamali 0 15 ۱۴۰۰-۰۳-۱۴، ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreh-kamali
  پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟ daredu 0 20 ۱۴۰۰-۰۳-۱۱، ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: daredu
  طراحی سایت طراحی سایت 1 269 ۱۴۰۰-۰۳-۰۴، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: shinaweb
  درمان اوتیسم کودکان drzakeri 0 28 ۱۴۰۰-۰۲-۳۱، ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: drzakeri

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads