شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوگل لاگین
(۱۳۹۷-۰۱-۱۴، ۰۹:۰۹ ق.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۱۰، ۰۴:۵۲ ق.ظ)zobu نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۰۹، ۰۱:۲۴ ب.ظ)morteza نوشته است: فکر نکنم دیگه مشکلی باشه حتما حتما به راهنمایی که بالاتر گذاشتم خوب دقت کنید چون اون مواردی که بطور صحیح وارد کنید نباید مشکلی باشه و در دمو هم پیاده کردم ورود از گوگل بدون مشکل کار میکنه

افزونه  socialconnect رو هم به زودی منتشر میکنیم در حال بررسی این افزونه هستیم

فکر کنم شما پست من رو کاملا متوجه نشدید. من هم عرض کردم که مشکل حل شد و با اون از طریق گوگل لاگین شد. الان مشکلی که دارم این است که بعد از اینکه روش کلیک میکنی و صفحه میره به صفحه گوگل تا اکانت گوگل رو وارد کنی و اونجا وقتی با گوگل لاگین میشی دیگه صفحه فوروارد نمیشه به وبسایت و همینجوری میمونه تو صفحه گوگل. ولی بعد که من خودم دستی تایپ میکنم و میرم وبسایت میبینم که با اکانت گوگل تو وبسایت لاگین شده. این یعنی لاگین با گوگل با موفقیت انجام شده ولی بعد از لاگین به وبسایت فوروارد نمیشه. ممنون میشم کمک کنید تا این مشکل حل بشه.
متوجه شدم ولی دمویی که خودم گذاشتم ببینید این مشکل رو داره؟
اگر موارد بدرستی انجام بشه فکر نکنم مشکلی باشه و ریدایرکت درست انجام میشه

انجام دادم نشد. لطفا شما خودتون یک بار دیگه در دموی خودتون لاگین بشید ببینید از صفحه گوگل ریدیرکت میشید به وبسایت یا نه. لطفا اگر قبلا انجام دادید دوباره الان هم انجام بدید ببینید دوباره میشه یا نه. منتظر جوابتون هستم
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۷-۰۱-۱۴، ۱۰:۲۵ ق.ظ)zobu نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۱۴، ۰۹:۰۹ ق.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۱۰، ۰۴:۵۲ ق.ظ)zobu نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۰۹، ۰۱:۲۴ ب.ظ)morteza نوشته است: فکر نکنم دیگه مشکلی باشه حتما حتما به راهنمایی که بالاتر گذاشتم خوب دقت کنید چون اون مواردی که بطور صحیح وارد کنید نباید مشکلی باشه و در دمو هم پیاده کردم ورود از گوگل بدون مشکل کار میکنه

افزونه  socialconnect رو هم به زودی منتشر میکنیم در حال بررسی این افزونه هستیم

فکر کنم شما پست من رو کاملا متوجه نشدید. من هم عرض کردم که مشکل حل شد و با اون از طریق گوگل لاگین شد. الان مشکلی که دارم این است که بعد از اینکه روش کلیک میکنی و صفحه میره به صفحه گوگل تا اکانت گوگل رو وارد کنی و اونجا وقتی با گوگل لاگین میشی دیگه صفحه فوروارد نمیشه به وبسایت و همینجوری میمونه تو صفحه گوگل. ولی بعد که من خودم دستی تایپ میکنم و میرم وبسایت میبینم که با اکانت گوگل تو وبسایت لاگین شده. این یعنی لاگین با گوگل با موفقیت انجام شده ولی بعد از لاگین به وبسایت فوروارد نمیشه. ممنون میشم کمک کنید تا این مشکل حل بشه.
متوجه شدم ولی دمویی که خودم گذاشتم ببینید این مشکل رو داره؟
اگر موارد بدرستی انجام بشه فکر نکنم مشکلی باشه و ریدایرکت درست انجام میشه

انجام دادم نشد. لطفا شما خودتون یک بار دیگه در دموی خودتون لاگین بشید ببینید از صفحه گوگل ریدیرکت میشید به وبسایت یا نه. لطفا اگر قبلا انجام دادید دوباره الان هم انجام بدید ببینید دوباره میشه یا نه. منتظر جوابتون هستم

???
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
آقا مرتضی لطفا جواب بدید من منتظر شما هستم تا این مشکل رو برطرف کنم مرسی
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۷-۰۱-۳۱، ۰۸:۵۰ ق.ظ)zobu نوشته است: آقا مرتضی لطفا جواب بدید من منتظر شما هستم تا این مشکل رو برطرف کنم مرسی

والا من نسخه دمو رو چندبار چک کردم به چنین موردی بر نخوردم تا چند روزه دیگه نسخه تجاری socialconnect رو در ostheme.ir منتشر میکنیم بهتره از اون استفاده کنید هم جامع و هم کامل هست
  پاسخ
(۱۳۹۷-۰۱-۳۱، ۰۱:۳۲ ب.ظ)morteza نوشته است:
(۱۳۹۷-۰۱-۳۱، ۰۸:۵۰ ق.ظ)zobu نوشته است: آقا مرتضی لطفا جواب بدید من منتظر شما هستم تا این مشکل رو برطرف کنم مرسی

والا من نسخه دمو رو چندبار چک کردم به چنین موردی بر نخوردم تا چند روزه دیگه نسخه تجاری socialconnect رو در ostheme.ir منتشر میکنیم بهتره از اون استفاده کنید هم جامع و هم کامل هست

...
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
من خیلی سعی کردم هنوز نتونستم مشکل ریدرکت رو حل کنم. این پلاگین رو از سایت اصلی هم دانلود کردم تست کردم با اون اصلا لاگین هم نشد.
لطفا کمک کنید تا مشکل ریدرکت را حل کنیم. وقتی کسی روی دکمه گوگل کانکت میزنه، میره به سایت لاگین گوگل و بعد از لاگین کردن با گوگل دیگه برنمیگرده به وبسایت و همونجا میمونه. هرچقدر روی لاگین کلیک میکنی همون صفحه میمونه. وقتی خودت آدرس سایتت رو دستی مینویسی میبینی که با گوگل تو وبسایت لاگین شدی.
الان فقط مشکل اینه که از صفحه لاگین گوگل به وبسایت ریدیرکت نمیشه.
لطفا کمک کنید این رو حل کنیم
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۷-۰۲-۲۰، ۰۶:۵۲ ق.ظ)zobu نوشته است: من خیلی سعی کردم هنوز نتونستم مشکل ریدرکت رو حل کنم. این پلاگین رو از سایت اصلی هم دانلود کردم تست کردم با اون اصلا لاگین هم نشد.
لطفا کمک کنید تا مشکل ریدرکت را حل کنیم. وقتی کسی روی دکمه گوگل کانکت میزنه، میره به سایت لاگین گوگل و بعد از لاگین کردن با گوگل دیگه برنمیگرده به وبسایت و همونجا میمونه. هرچقدر روی لاگین کلیک میکنی همون صفحه میمونه. وقتی خودت آدرس سایتت رو دستی مینویسی میبینی که با گوگل تو وبسایت لاگین شدی.
الان فقط مشکل اینه که از صفحه لاگین گوگل به وبسایت ریدیرکت نمیشه.
لطفا کمک کنید این رو حل کنیم

آقا مرتضی این سوالم برای شما بود!
با احترام
  پاسخ
من خیلی سعی کردم این مشکل رو نتونستم حل کنم. لطفا یکی راهنمایی کنه!
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
سلام. آقا مرتضی ایراد از من بود. در یک صفحه دو بار گوگل کانکت گذاشته بودم بخاطر اون نمیشد. الان درست شد. Smile خیلی ممنون از شما.
با احترام
  پاسخ
آقا مرتضی این گوگل کانکت یک باگ داره. روش کار کنیم این رو درستش کنیم
با احترام
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در نمایش آدرس در صفحه گوگل sornagostar 5 406 ۱۳۹۶-۰۵-۲۵، ۰۶:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza
  عدم ثبت آگهی ها در گوگل nourizade 5 2,034 ۱۳۹۳-۰۷-۰۶، ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
zobu (دیروز, ۱۱:۱۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads