شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه
من قبلا صفحه های وبسایتم تو گوگل ایندکس میشد. ولی بعد که به Permalinks تغییر دادم الان دیگه تو گوگل ایندکس نمیشن. توی google search consol در قسمت Fetch as Google وقتی دستی یکی از صفحه ها رو وارد میکنم status پیغام "Redirected" میده و صفحه ایندکس نمیشه. بنظرم چون در لینک کلمه های فارسی داره قبول نمیکنه چون صفحات غیر آگهی مانند ایندکس و یا ارتباط با ما را میدم قبول میکنه. من به permalinks احتیاج دارم و نمیتونم بردارم. آیا راهی چیزی میدونید برای این کار؟
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
بهتره قبل از ایجاد یه موضوعی قبلا جستجو کنید این مشکل قبلا رفع شد Wink
رفع مشکل ثبت نشدن در گوگل
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۵-۳۱، ۰۹:۵۹ ق.ظ)zobu نوشته است: من قبلا صفحه های وبسایتم تو گوگل ایندکس میشد. ولی بعد که به Permalinks تغییر دادم الان دیگه تو گوگل ایندکس نمیشن. توی google search consol در قسمت Fetch as Google وقتی دستی یکی از صفحه ها رو وارد میکنم status پیغام "Redirected" میده و صفحه ایندکس نمیشه. بنظرم چون در لینک کلمه های فارسی داره قبول نمیکنه چون صفحات غیر آگهی مانند ایندکس و یا ارتباط با ما را میدم قبول میکنه. من به permalinks احتیاج دارم و نمیتونم بردارم. آیا راهی چیزی میدونید برای این کار؟

Smile  خیلی ممنون. 
دو سوال آخر در مورد این تایک داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
سوال اول: خوب ما اگر از "Permalinks" استفاده نکنیم دیگه لازم نیست این کد شما رو جایگزین کنیم درسته؟
(چون من قبلا از "Permalinks" استفاده نمیکردم و url ها بصورت پیشفرض سایت بود و خیلی خوب حتی آگهی هایی که توشون کلمات فارسی بود تو گوگل ایندکس میشدن. ولی بعد که "Permalinks" رو فعال کردم دیگه گوگل ایندکس نکرد. بنظرم چون تو "Permalinks" توی لینک ها کلمات فارسی قرار میگیره و ایندکس نمیشه درسته؟؟؟)
سوال دوم: من برای گوگل  سایت-مپ از سایت های رایگان که تا 500 صفحه مپ درست مکنند استفاده کردم (xml-sitemaps.com) و اون هم فقط از صفحات اصلی وبسایت مپ گرفت. یعنی از آگهی ها مپ درست نکرد. خوب برای وبسایتی که خیلی خیلی صفحه آگهی دارند یعنی بالای 10000 صفحه آگهی، شما سایت رایگان یا نرم افزار رایگان میشناسید تا sitemap درست کنیم تا همه صفحاتش رو درست کنه؟
با احترام
  پاسخ
خب Permalinks توی کلمات فارسی مشکل داره و ریدایرکت میکنه نشون میده ولی ایندکس نمیشه و توی تایپیکی که گذاشتم این موضوع رو بررسی کردم و رفع شده اگه این حالت رو غیرفعال کنید هم مشکلی پیش نمیاد فقط حالت Permalinks برای کوتاه بودن خوانا بودن ادرس هست
برای سایت مپ هم از پلاگین های خوده او اس کلاس استفاده کنید هم تو سایت مرجع هست هم توی این انجمن ضمیمه کردم خودم جستجو کنید توصیه میکنم از سایت های دیگه استفاده نکنید چون هر دفعه هر اگهی که ایجاد میکنید باید دستی خودتون به سایت مپ اضافه کنید ولی پلاگین خودش این کار رو انجام میده
  پاسخ
تبلیغات
ads
(۱۳۹۵-۰۶-۰۱، ۰۱:۳۱ ب.ظ)morteza نوشته است: خب Permalinks توی کلمات فارسی مشکل داره و ریدایرکت میکنه نشون میده ولی ایندکس نمیشه و توی تایپیکی که گذاشتم این موضوع رو بررسی کردم و رفع شده اگه این حالت رو غیرفعال کنید هم مشکلی پیش نمیاد فقط حالت Permalinks برای کوتاه بودن خوانا بودن ادرس هست
برای سایت مپ هم از پلاگین های خوده او اس کلاس استفاده کنید هم تو سایت مرجع هست هم توی این انجمن ضمیمه کردم خودم جستجو کنید توصیه میکنم از سایت های دیگه استفاده نکنید چون هر دفعه هر اگهی که ایجاد میکنید باید دستی خودتون به سایت مپ اضافه کنید ولی پلاگین خودش این کار رو انجام میده

متشکرم. درمورد پلاگین سایتمپ خبر خوبی دادی
این پلاگین رو تایید میکنید بزارم؟ اگر هم از این بهتر دارید بدید اون رو نصب کنم
https://market.osclass.org/plugins/seo/s...nerator_32
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۰۱، ۰۱:۳۱ ب.ظ)morteza نوشته است: خب Permalinks توی کلمات فارسی مشکل داره و ریدایرکت میکنه نشون میده ولی ایندکس نمیشه و توی تایپیکی که گذاشتم این موضوع رو بررسی کردم و رفع شده اگه این حالت رو غیرفعال کنید هم مشکلی پیش نمیاد فقط حالت Permalinks برای کوتاه بودن خوانا بودن ادرس هست

یک سوالی برام پیش اومد
خوب اگر این پلاگین رو نصب کنیم دیگر لازم نیست دستی آپدیت کنیم. چون وقتی آگهی جدیدی ایجاد میشه پلاگین خودش آپدیت میکنه و میزاره تو سایتمپ وبسایت. ما چیزی که لازمه انجام بدیم اینه که پلاگین رو نصب کنیم. تا اینجا کاملا متوجه شدم  Big Grin سوالم اینه که با وجود پلاگین ما باید زود زود سایت مپ خودمون رو در کنسول وب-مستر گوگل (Search Console) دستی آپدیت کنیم درسته؟ اگر آره شما چند وقت یک بار پیشنهاد میکنی بریم اونجا (Crawl -> Sitemaps -> ADD/TEST SITEMAP) و آدرس سایت مپ رو بدیم؟ دقیقا بگید چند وقت به یک بار. مثل هر روز؟ ویا هر هفته؟
با احترام
  پاسخ
اون پلاگین بالایی رو که بالا گذاشتم رو چک کردم دیدم یه کدی گذاشتن که خودش اتوماتیک سایت-مپ رو پینگ میکنه به گوگل. و دیگه نیازی نیست ما دستی سابمیت کنیم. آخه من موندم که چجوری سایت-مپ رو پینگ میکنه؟ ما باید با جیمل و پسورد وارد کنسول موب-مستر گوگل شیم. تو کد بدون پسود چجوری سایت-مپ رو پینگ مینه و سابمیت میکنه تو گوگل وبمستر؟
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
و چیز دیگه ای که در مورد اون پلاگین دیدم اینه که من توی فایل سایت-مپ رو دیدم ولی فقط صفحات جستجوی لوکیشن ها رو گذاشته تو فایل. یعنی مستقیم صفحات آگهی رو نذاشته. چرا؟ ممنون میشم در این مورد هم توضیح بدید؟
با احترام
  پاسخ
نحوه پینگ که به موتور جستجو میگه بیاد چک کنه سایت مپ رو ربطی به حساب کاربری اینا نداره حتی شما اگه پینگ هم نکنید اگه ربات گوگل بیاد سایتت خودش چک میکنه پینگ فقط سریعتر میکنه سابمیت رو
توی خوده این انجمن خودم یکی ضمیمه کردم توی انجمن مرجع یکی دیگه هم هست اون بهتر هست نسبت به این
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۰۳، ۰۶:۳۴ ب.ظ)morteza نوشته است: نحوه پینگ که به موتور جستجو میگه بیاد چک کنه سایت مپ رو ربطی به حساب کاربری اینا نداره حتی شما اگه پینگ هم نکنید اگه ربات گوگل بیاد سایتت خودش چک میکنه پینگ فقط سریعتر میکنه سابمیت رو
توی خوده این انجمن خودم یکی ضمیمه کردم توی انجمن مرجع یکی دیگه هم هست اون بهتر هست نسبت به این

نتونستم پیداش کنم. تو رایگانها یکی این بود یکی دیگه هم سٍو بود که اصلا سایت-مپ ساپورت نمیکرد
من هم از این خوشم نیومد. چون اصلا صفحه های آگهی ها رو تو سایت-مپ قرار نمیده. فقط لینک جستجوی تمام مکان ها رو برمیداره
اگر اون بهتر رو پیدا کنی از سایت مرجع و بزاری اینجا ممنون میشیم

و یک سوال در مورد پینگ که گفتی: پس هیچ تفاوتی نداره ما سایت رو پینگ کنیم و یا در وب-مستر گوگل از طریق قسمت سایت-مپ سابمیت کنیم؟
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 389 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  Search results - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 8 889 ۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  ریپورت - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 4 541 ۱۳۹۵-۰۶-۰۲، ۰۷:۲۹ ق.ظ
  توضیحات - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 208 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  لینک در فلش ارور - تاپیک رها شده zobu 12 662 ۱۳۹۵-۰۵-۲۸، ۰۲:۱۷ ق.ظ
  لوکیشن - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 5 335 ۱۳۹۵-۰۵-۲۶، ۱۰:۳۹ ق.ظ
  کپچا در گزارش - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 174 ۱۳۹۵-۰۵-۰۲، ۱۰:۱۱ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads